Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

MonisiaD napisał(a):
nusia27 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Ja chce tego kota 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=PWXigjFm4TM&feature=youtu.be


pomysl co by Julka zrobila z tym kotkiem 🤪

Szybko by chlopak wylysial 😁 😁 Tyle futerka do ciagniecia 🙂


wlasnie sobie wyobrazilam jakby go Marylka kochala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
nusia27 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Ja chce tego kota 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=PWXigjFm4TM&feature=youtu.be


pomysl co by Julka zrobila z tym kotkiem 🤪

Szybko by chlopak wylysial 😁 😁 Tyle futerka do ciagniecia 🙂


wlasnie sobie wyobrazilam jakby go Marylka kochala 😁

🙃 🙃 🙃 🙃Jula tez by nim nie pogardzila 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂
Mia jakie Iza ma sliczne oczka , taka pociecha malutka 🙂))
Tuska Tobie tez Wesolych Swiat, zebys odpoczela i ,zeby Twoj facet nie robil zbednych scen ,a Alanek spal grzecznie i pozwalal Wam sie wysypiac 🙂
Monia ja tez chce takiego kocurka!!!!!!!!
Zuzia raz wstala na bubuw nocy, pozniej po 6stej ,a generalnie obudzila sie o 8smej ,juz od kilku dni tak wstaje 🤪 teraz wcina chrupka i wszystko wypaprala i sie klei!
Monia Ciebie landord rozpieszcza,a nas klientka Michala taka starsza Pani , Zuzia dostala dzdzownice,ktora spiewa i sie prezy,co prawda od 3 lat zabawka ale mala i tak ja zmacala i sie do niej cieszy, a my dostalismy wielkiego Baileisa...przemila ta Pani, a to dlatego ,ze czasem robie jej faworki, bo ona uwielbia, choc nie powinna jesc slodyczy bo ma bardzo zaawansowana cukrzyce...ale to jej wybor, tylko jedzenie jest jej przyjemnoscia i zakupy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja i dobrze robisz z tymi faworkami.W koncu co im w zyciu zostalo..Co do prezentow,to Piotrek dostal wczoraj w jednej restauracji 20f,w innej wino wloskie a od swojego szefa martini i panetone i pewnie jak zwykle 100f z wyplata wpadnie..Kurde,ten moj malzonek jest lubiany hehehe 😁 😁 A landlord co roku nam szampana przynosi.Zeszloroczny stal do narodzin Julci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂
Patrys ma jakis barometr w sobie, i jak po kilku nocach niespania wyczuwa ze mama nastepnej nocy nie przezyje to wtedy spi rewelacyjnie 😁 😁
Izunia jest przeslodka i taka malenka 😘 😘
Tuska wesolych swiat zycze calej Twojej rodzince 🙂
Monia spakowana?
Moj T pracuje dla Schnaider elektronick,ale nie wiem co tam robi,jakies srubki wkreca w jakies dziwne rzeczy 😁
Ja zaraz pedze do polskiego sklepu po karpia, a i jeszcze ode mnie z kasyna dali znac ze mam jakas paczke swiateczna do odebrania 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia papapappa!!!!! wesolych Swiat !!!!!
a Michal pracuje jako support worker ,czyli opiekuje sie starszymi osobami, ma dwie prace w tej chwili w sensie ,ze moze nocki dorabiac. I te babcie sa kochane 🙂
mnie dzis od rana nie bylo bo ogarnialam caaaaala chate, sypialnie wyczyscilam doszczetnie detolem tem antybakteryjnym, kazdy szczebelek od lozka. Wszystko mnie boli,caly dzien sprzatania bez kiiitu...i jeszcze ztesciami na skypie ponad godzine 😮bo tesciu mowil Michalowi co robic z karpiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhe Goska Tobie wiecznie malo ,a Swieta dopiero pojutrze 😁
ja sie drugi dzien kloce z Michalem tak mnie zawodzi juz to wszystko,ze nie pytajcie. A i ide jutro se tatuaz zrobic o 13 , musze nie zapomniec 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...