Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hejka
Brawo dla Vaneski za stanie w lozeczku 😘
I dla pozostalych dzieciaczkow tez brawo za to ze sa znami 😁
Nusia-udanej walki z myszolem zycze 😉
Ja nie wiem jakto jest ale jak moj T jest w domu i mi "pomaga" to mammniej czasy niz jakjestem caly dzien sama zPatyczakiem 😁
Pragne sie pochwalic ze moj synek juzod 2 tyg sam zasypia w lozeczku i ladnie noce przesypia z malymi wyjatkami namleczko i zabawe 😁
No i dzis wielki dzien...pierwszy raz dostal kleik ryzowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Kochane moje tak na chwilke sie odzywasm,ze dojechalam szczesliwie , Milan byl boski podczas podrozy moje złote dziecko 🙂 Jako jedyny był taki maly w samolocie i wszyscy nas zaczepiali 😉 nadrobie Was jak juz to wszystko sie trochje uspokoi,.bo jutro na miasto w poszukiwaniu butow dla mnie do slubu do fryzjerki ustalic w koncu konkretna fryzure i chce zobaczyc moje wlosy itd a po jutrze slub 🤪 potem sylwester : wowww ! ok to 3majcie kciuki oby wszystko pieknie wyszlo buziaki :*:*:*:*:* a
PS i tak pewnie jeszcze tu zajrze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia bedzie zajebiscie bo juz jest zajebiscie 😁!!!!
Nusia co Ty tez pamietasz rozowe lata siedemdziesiate 😁 ??? hehehe
Nudatka gratulacje dla Patrysia !!! napisz jak po kleiku bo czasem dzieciom trudno pozniej kupala zrobic ale nie daj sie 🙂 a to,ze spi w lozeczku uznaj za swoj sukces poniewaz moja znajoma ma 9cio miesieczna core i ona wazy z10 kilo i lata z nia na rekach po domu i usypia..... 😮 no ale to ona sama sobie zrobila....wiecie o co chodzi 😉 a i jesli chodzi o faceta w domu ROZUMIEM !!!!! mam to samo bo wszedzie go pelno i zanim sie ruszy zeby cos zrobic to ja 10 rzeczy w tym miejscu zrobie juz.
A wogole to dopiero siadlam 🤪takiego powera dzis mam od rana nie wiem skad ta sila 😁 i przed chwila konczylam robic kotletosy jajeczne ,zrobilam pierwszy raz z kasza gryczana takie dziwne sa 😮
Ogladam cus na podobe animal planet i sa malutkie zwierzatka az mnie to wzrusza 🙃
AAAAA i szukam krzeselka do karmienia malej z jakims tylem regulowanym ponoc sa dobre? znacie sie ??? bo ona jeszcze sztywniutko nie siedzi, a nie chce jej przymuszac, a musze ja nauczyc jesc jak czlowiek bo naprawde nie zorientowalam sie ,ze wyrabiam jej glupi nawyk jedzenia na lezaco!, tylko sloiczki dostaje na lezaczku. Nawet chrupka na lezaczku wypuszcza albo celowo wyrzuca bo to fajnie jak spadnie i trzeba mame wolac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 😁 😁 ja uwielbiam to forum 😁 Nusia biedna heheh widzialam kiedys cos podobnego ale to bylo w moim domu rodzinnym na wsi, a tam dookolo pola ,laki, lasy. I kiedys moj tata mial w polscieli w koldrze myszy!! Obudzil sie i one tez 🤪 ja nie lubie tych malych szkodnikow smierdzieli.

Kurde bola mnie rece po wczorajszym dlubaniu w ogrodku, mam duzobluszczu i troche poprzecinal mi palce 😠 jak go wyrywalam.
A kiedy wraca Monia i Kasia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny. przepraszam,ale nie dam rady Was nadrobić..Kasia to nie wiem kiedy wraca,ale Monia po Nowym Roku, dokładnie nie wiem którego...hmmm... 🤨 ale mają nas odwiedzić jakoś zaraz po NR 😁 tylko nie wiem czy na pewno.. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie niee wiem czy Monia pisała Wam,a jak pisałam wcześniej nie dam rady nadrobić..a ja z nia jestem na biezaco smsowo i Julka w drugi dzień świąt zrobiła 2 pierwsze kroczki,a dzisiaj już 3 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Tuska widzialam na facebooku ,ze siobie poszla 😁 heheh, a co u Ciebie ???!!! Jak swieta i po 😁 Ja mam chyba nadal jedzenie w jelitach 😁 😁 od dzis juz lajt znow 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie dwa kilogramy ciężej,ale dam radę..od dzisiaj jem mniej, no i regularnie. Szczerze to w te święta się przeżarłam i stwierdzam,że ostro przesadziłam,bo wcale głodna nie byłam.ale siedziałam to się jadło:/zła na siebie jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tutaj cichutko 😞 widać,że nie każdy jest i ma czas na forum.
jeśli chodzi o krzesełko..my mamy to:
http://allegro.pl/krzeslo-krzeselko-stolik-baby-design-pepe-2011-hit-i2023903399.html
jesteśmy mega zadowoleni i Alan również(chyba najbardziej 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marylka ma takie krzeselko w polsce, a tutaj ma takie zwykle. siedzi w nim tylko jak musze cos w kuchni zrobic a je w tym, ustawiam je na maksa do pionu

http://www.amazon.co.uk/Fisher-Price-T4146-Newborn-To-Toddler-Portable-Rocker/dp/B00382Y0FS/ref=sr_1_5?s=baby&ie=UTF8&qid=1325193460&sr=1-5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dzwonila mama. leza sobie ze swoim facetem i moim bratem i jego dziewczyna i ogladaja filmy. i oczywiscie zatsknilo mi sie za nimi cholernie. wkur... mnie ten kraj, nie chce tu byc 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc....Nusia kochana, a musisz tu byc? Zycie jest za krotkie zeby sie meczyc ....
Tuska krzeselko bardzo fajne ja znalazlam wczoraj takie z hustawka od raz jak znajde linka Wam pokaze i prosze o opinie bo nie chce kupic bubla ,a sie nie znam.... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.co.uk/itm/Baby-rocker-Feeding-chair-/290641662805?_trksid=p5197.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D4%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D5253820212609483946

Czy to sie oplaca???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc 🙂 Maja ja tak jak Nusia rzadko wkladam Vanesske w to krzeselko, karmie w lezaczku tez tym co Nusia tylko u nas na pol lezaco bo na siedzaco to ona siada 🤢
maruda zasnela... w nocy co chwile sie budzila, nad ranem ryk ii nie chciala zasnac... chyba kupka jej zalegala bo jak rano zrobila to az body byly brudne 😜 ale jak to ładnie smierdzialo 🤢 😁
aa i bojler ZNÓW sie popsul 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc dziewczyny.
Co do krzeselek to my Izie kupilismy na gwiazdke takie:
http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Feeding/Highchairs-and-Boosters/Chicco-Polly-Magic-Highchair-in-Baby-Sketching%280010975%29
Od 0+ z regulowana wysokoscia, nadaje sie od urodzenia jako lezaczek a pozniej jako krzeselko od 6 miesiecy, a od roku jako samodzielne krzeslo podsuwane do stolu. ma nam starczyc do 3 lat.
Troche drogie ale bardzo solidne i wydaje mi sie ze warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A jak plany na Sylwestra?
Czy takie jak nasze? Przed TV?

U nas walka o karmienie piersia, nasza Izulka sie rozleniwila i ciagnie piers tylko jak wodniste mleczko leci a pozniej sie denerwuje, ostatnie 3 dni ciagle plakala i wczoraj doszlismy do wniosku ze ona moze glodna jest, kupilismy mleczko i spi, nawet sama zasypia, a jak nie spi to jest taka spokojna i radosna. Nie chce jednak rezygnowac z piersi i odciagam pokarm i daje z butelki. W nowym roku pojde do doradcy laktacyjnego moze cos poradzi.
Czy ktoras z Was miala ten problem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez gratuluje Sylwucha!!!
Mia.. mi sie wydaje,ze moze masz malo tresciwy pokarm i mala sie nie najada....jak bedziesz tylko odciagac to i tak zaniknie pokarm bo to nie ssanie dziecka, jest inaczej...Zuzia tez plakala, ja ja karmilam pol na pol wiesz. Najpierw piers pozniej dawalam jej 30 ml mleczka , no i potem wzroslo zapotrzebowanie wiec z piersi sciagala tyle samo i 50 ml -60. Sprobuj karmic mieszanie. Bo jesli ona sie tylko do smoka przyzwyczai to przechlapane ,a o to latwo bo wygodnie nie trzeba sie wysilac ,zeby ssac...
A Sylwester w domku z Zuzia, Michal tez z nami na szczescie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...