Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

kuzwa nie mam ostatnio czasu na forum,bo to u moich rodzicow jestesmy,to u Artura i tak w kolko.dzisiaj poszedl do pracy i siedzimy przez ten weekend w domu,bo juz dosc mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
helloł
Nusia zajebisty awatarek 🙂
A w Polsce pogoda super...słoneczko świeci 🙂 Jestem od paru dni mężatką i dalej w to uwierzyć nie mogę 😜
Schudłam łacznie 5 kilo i teraz muszę się pilnować,żeby tutaj nie przytyć... Więć Nudata 3mam i za Ciebie kciukasy :-)
Mamina już mnie namawia ,żebym dłużej została...hehe
No i zapowiada nam si e ślub kościelny prawdopodobnie na wrzesień 🙂Wiec troszke czasu mamy ,żeby wszystko pieknie przygotowac! Jutro idziemy do kancelarii w kościele ustalić datę dokładną 😉 w niedziele Milanka Chrzest ! Super rok się zakończył i świetnie się zaczyna... mam trochę postanowień noworocznych i dam z siebie wszystko ,żeby się ich trzymać! A Wy jak tam z postawieniami?Są jakieś? 🙂
Zajrzę pewnie wieczorkiem do Was 🙂 A tym czasem miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!!!
wchodze a tu taaakie nowosci!! 😁 gratulacje dla Milusia tych zebow cholerka juz zazdroszcze bo Zuzia nic a nic!!!
I prosze Panstwa !!!!!! 6 MIESIECY ma moja milosc na zewnatrz brzuszka!!!!
Nudata to razem sie odchudzamy 😁 jest nawet forum o diecie tez tam zagladam i Tusia tez 😉
Pogoda i u mnie taka!!! cala noc jakas bramka uderzala na zewnatrz tak glosno!!!!! i wialo i padalo teraz tez pada a musze do sklepu polskiego isc po kaszke, chyba tez kupie jakas z glutenem poprobujemy 🙂 Zuzia po kuraku juz kupsko wycisnela jest dobrze 🙂 dzis dostanie druga czesc 🙂 a tak poza tym to mam powera mimo pogody 🙂!!!
Nusia nie moge sie napatrzec na to zdjecie w awatarku!!! 🙂 tak samo na zdjecia Izulki na facebooku!!!!! widzialyscie? te male usmieszki? 🙂 ojjj ja jestem pewna ,ze u mnie sie na jednym dzidziusiu nie skonczy 🙃
Nudata tak jak Nusia pisze, niby najlepiej jest dawac nowy pokarm przed poludniem masz wtedy caly dzien na obserwacje czy cos sie dzieje. I proponuje narazie z jabluszkiem sie wstrzymac , bo czesto na poczatku boli brzuszek po nich , a marchewka niby bardziej spaja kupala u nas niby tak ale nie ma zatwardzen 🙂 Powodzenia 🙂!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuziaczkuuuuu wszystkiego najlepszego!!!!

Hoho jakie Zuzia tutaj juz pszynosci wcina 🙂 🙂 A dzisiaj Milanowi babcia ugotowała zupkę pomidorową...Ciekawe jak będzie smakować 😉

No Maja sukienkę ma mi babcia moja uszyć w prezencie...więc muszę jej naszkicować jakiś wzór!Ahh i będzie fura i balony i puszki i weselicho porządne :P
A teraz jak wzięliśmy cywilny to przyjaciółka też swój samochód wystroiła balonami ,seerpentyny hehe i tak trąbiliśmy wracając ,szyby pootwieraliśmy i darliśmy sie :P jedni nam machali ,a drudzy się patrzyli jak na idiotow jakieś drętwiaki ;D
No i zapomniałam Wam napisać ,żę od świadków takipiękny prezent dostaliśmy! Album ze zdjęciami naszymi od samego początku naszego związku,jak mielismy po 15 lat 🙂 super...jest jeszcze duzo miejsc na wklejanie zdjęc 😉 wiem ,ze Wam tutaj tak pisze ciagle o wszystkim ,ale przezywam jak mrowka okres :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia ale my ,a przynajmniej ja przezywam z Toba hehhee 😁
Zuzu dzis kupilam jakies sloiczki bobowity byly w polskim sklepie!!!! 😁 szal cielecinka z czyms tam wzielam 2 wiecej nie bylo!!!! masakros 😁
i kupilam jej kaszke z sokiem truskawkowym po 6 miesiacu 😁 i biszkopty bede kruszyc narazie po pol do mleczka albo do deserkow bo nie ma kaszki z glutenem zadnej 😮 trza se jakos radzic tylko ja sie obawiam tych biszkoptow bo to z jajcem przeciez chociaz petitki 😮
Co ja moge jeszcze jej dawac??? poradzcie mi cos. Ciagle tylko mleczko mleczko kaszka tocbym sama juz miala dosc 😁
Sylwia cudowny prezent Wam zrobili rzeczywiscie!! 😁 Moi znajomi by chyba na to nie wpadli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia jak to sie stalo!!! hehhe kurde jaka ona sprawna teraz ...bez kitu kiedy Zuzia tak bedzie leniwiec moj 😁
ja Wam pokaze pozniej jak sie wczoraj bawilysmy 😁
Sylwia a tak swoja droga ogladam Wasze zdjecia i Twoj maz ladnie schudl!!! zwlaszcza po buzi wydac ,prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia szok jak Vanesska pociska już 🙂
Maja podoba mi się kilka wzorów sukienek,ale jaką bym chciała tak do końca jeszcze nie wiem... WIEM JEDNO ,że teraz na pewno jak wróce to od razu biorę te tabletki i idę już na dietę cud ,bo do ślubu muszę ważyć co najmniej z 10 kg mniej... i przysięgam ,że tak będzie! :P
Hmm ja Milankowi robię często kurczaka z marchewką,na śniadanko pociska jogurty z chlebkeim i masełkiem,kisielek z biszkoptami pokruszonymi,spróbował ostatnio nawet jajecznicy. Ziemniaczki też pociskał z takim delikatnym sosikiem.Staram się mu dawać to co my jemy,ale nie tak przyprawione i mniej tłuste i nie smażone. Wszyscy mi tak mówią,żeby już jadł to co my jemy. Położna w uk też tak mi radziła.
Robiłam też ryż z jabłuszkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuziolu sto lat 🙂

u was tez sie na dworze dzieje to co u mnie 😮 jakas maskara

gratulacje Milankowi zabka nastepnego 🙂

i dowiedzialam sie dzisiaj ze moja kuzynka w ciazy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...