Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle,ze moze jeszcze tez plakac i po mieszanym bo to cios dla jej ukladu pokarmowego..a sztuczne ,mlesio sie dluzej i ciezej trawi. w kazdym razie powodzenia. I mozesz np. w nocy karmic butla. Latwiej dla Ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Goska to on do wtorku znow Wam sam zacznie dzialac 😁 tak serio to przewalone bo teraz zimno bedzie......
Kupilam dzis malej buciki sliczne w M&S i rajtuzki 3 pary i zaplacilam only 9f za wszycho. 50% przecen maja na wszystko! Az niewiarygodne...a Zuzia zobaczyla kozaczki i .......sie poplakala prawie hehhe chyba ich nie lubi 😉 🤔
Sylwia pewnie zdjecia beda? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!
Dziękuje Wam za gratulacje,ależ ja jestem przeszczęśliwa teraz 🙂
Wszystko odbyło się pieknie ladnie,bez zadnych wpadek! Zdjecia dodam pewnie na FB to sobie zobaczycie :* Ale ladniejsze zdjeciza bede miala za tydzien,bo fotograf byl :_ 🙂
Po uroczystości pojechalismy do mnie na male przyjecie 🙂 Najedlismy sie,napilismy ,a wieczorkiem ze znajomymi tez wyskoczylismy troche poszalec i Radedk ledwie na nogach stal hehehe ale bylo super ,wiec na prawde jestem zadowolona :* :*
Gosiaaaaa zycze Tobie wszystkiego najlepszego,zdrowka Kochanie i zeby z Marcinem zaczelo sie Wam ukladac i zebyscie stworzyli cudowna rodzinke :*
I oczywiśie dla Was dziewuszki SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU !!!! :*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia ja sie w Was zakochalam jak zobaczylam zdjecia ze slubu.. az mi samej sie zachcialo 🤨 mozemy jakis trojkacik zrobic 😁
i dziekuje za zyczenia 😘
aaa i oddajcie mi moje dziecko 🤢 od 2 dni wyje w nocy, nie chce spac po mleku 🤢 teraz zasnela mi w wielkich bolach 🤢
Dziewuszki zycze Wam szczesliwego nowego roku mimo wszystko lepszego od tego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 Nusia swiete slowa niech te kalorie w koncu przestana z niej wyparowywac bo my bedziemy wielkie jak slonie a ona nadal szczupak 😁
Gosia zycze Ci wszystkiego naj naj naj i zeby bojler sie juz nie psul,zeby Vanesska spala jak nalezy.....swoja droga moze dawaj jej kaszke ,moze mleczko nie wystarcza juz? a tak wogole to pewnie zebiska i nic nie poradzisz... 😜 No i zeby Marcin byl swiadomy tego co ma i kochal tak jak pierwszy raz sie kocha !!
Sylwunia wygladaliscie przeslicznie, taka radosc na twarzy!!! 🙂)) i wloski mialas naprawde fajnie ! 🙂 i ta marynarka mi sie podoba bardzo lubie grochy 🙂
A mi sie zdaje,ze dzis Kayka ma urodzinki????????????????! roczek?!!!!!!!!! JESLI TAK TO KOCHANA KAYU NIECH TWOJE MALENKIE CIALKO I GLOWKA Z KAZDYM KOLEJNYM ROKIEM ODNAJDUJA PIEKNO SWIATA I CUD ZYCIA 🙂 :*
No i moje drogie Szczesliwego Nowego Roku, tak jak Gosia pisala,niech bedzie jeszcze lepszy niz ten,ktory mija !! 🙂 Bo ten byl wspanialy , mamy nasze male szczescia ! Nie kazdy ma taka mozliwosc... pamietajmy o tym co bylo NAM dane 🙂 I dziekuje po raz kolejny,ze jestescie,ze tworzymy tu taka wiez , bo wierze,ze tez tak czujecie.... 🙂 ehh sie wzruszylam 😜 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
Maja Kaya miala roczek w Wigilie 😜
dziekuje dziewczyny 😘 mamy 3 szampany, 4 piwa i jacka danielsa 😁 😁 😁



i male dziecko do ktorego trzeba wstawac w nocy 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co - mam wlosy splecione w warkocz, getry i zwykla podomowa bluzke, siedzimy w domu sami a przed chwila jak konczylam gotowac to mala sie strasznie smiala z moim i doszlam do wniosku, ze nie zamienilabym tego na zaden bal itp 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mia7 napisał(a):
czesc dziewczyny.
Co do krzeselek to my Izie kupilismy na gwiazdke takie:
http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Feeding/Highchairs-and-Boosters/Chicco-Polly-Magic-Highchair-in-Baby-Sketching%280010975%29
Od 0+ z regulowana wysokoscia, nadaje sie od urodzenia jako lezaczek a pozniej jako krzeselko od 6 miesiecy, a od roku jako samodzielne krzeslo podsuwane do stolu. ma nam starczyc do 3 lat.
Troche drogie ale bardzo solidne i wydaje mi sie ze warto.



hej mia moj maly jadl z butelki w szpitalu bo nie mialam pokarmu a potem byl w inkubatorze i w sumie po powrocie do domu mialam to samo z piersia w koncu sie poddalam i nie walczylam o karmienie piersia ale zalezalo mi zeby moje mleko pil i juz 5 miesiac odciagam pokarm i moj synek w sumie 3 butelki wypil sztucznego bo jak sie zawzielam i walczylam o laktacje za pomoca laktatora tak teraz moglabym trojke wykarmic, mam juz 5 l zamrozone na potem bo za 3 miesiace go odstawie ale bede rozmrrazac to co mam tak aby do 10 miesieaca mial przynajmniej raz dziennie moje mleko tak mi pediatra doradzila.

naprawde warto walczyc i sie meczyc ale trzeba miec dobry laktator, ja mam medeli na poczatku bylo strasznie ciezko a teraz to co 4 godziny odciagam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza a nie jest tak ,ze Twoje mleko i jego wartosc sie zmienia z czasem? tzn .na poczatku jest inne i po kilku miesiacach inne...tak mi sie cos kiedys o uszy obilo, wiesz, czy to ma sens np. gdybys robila zapasy w 1 -2 miesiacu zycia dziecka i dala mu to mlesio w 9tym...

Nusia rozumiem Cie 🙂 w koncu mamy tego Sylwestra domowego ze swiadomego wyboru! 🙂 moje Zuo sie dzis smialo na caly glos jak mowilam do niej AAAAAAAApsik a bylismy w Sainsburym i sie ludziska ogladali co za wariactwo w tym wozku jest hehhehe. Ja siedze siobie w koszulinie juz wykapana juz ze dwa filmy obejrzelismy i czekam uparcie na ta godzine 00.00!!!! zeby isc na gore i dac malej buziaczka 😁 ehhh my takie 😁
Gosia jeszcze raz sto lat kochana! nie schlej sie jak ja kilka dni temu bo moralniak zostanie forever ☺️ 😜 i siniaki 🙂 hehe
Ja bardzo lajtowo martini slabe driny wlasciwie 2gi od godziny 15 sacze i cos mi nie idzie. Czekam na lampke szampana bo lubie..zreszta najbardziej lubie ten ruski igristoje .ruski polski bo w Pl produkowany 🙂
Jakie filmy polecacie? 🙂!!! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wszystkiego naj !!!!!!!!!!!

to prawda ze mleko sie zmienia z czasem ale pediatra stwierdzila za jak moge zamrozc i tak lepsze to niz zadne, a za 2 miesiace ide na operacje tarczycy i bede brac hormony wiec bede musiala go odstawic od mojego mleka.

chcialam tylko powiedziec ze odciaganie to strasznie meczaca sprawa ale jak sie czlowiek postara to da sie wykarmic tak dziecko, moj ledwo probowal sztucznego przez te 4 miesiace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewuszki 🙂 🙂
A my na Sylwestra byliśmy u mojej przyjaciółki posiedzieć z 3 godzinki ,a później wróciliśmy do domu,wiec też spokojnie spędziliśmy z rodzicami! A Milanek obudził się akurat przed 24 i ogladał z nami fajerwerki...taki byl zachwycony! 😉
NA alkohol patrzeć już nie mogę...codziennie teraz coś! Mieliśmny iść dzisiaj do wujka Radka opijać ,bo też brał ślub nie dawno ,ale już nie mamy sił dzisiaj po prostu! 😉
Jak tam Gosia poimprezowałaś? 😉
Aaa i dziekuje Wam za gratulacje kochane :* Szczęśliwa jestem 🙂
No nic uciekam odpoczywać,bo muszę się naładować na następne dni... buziaczki :*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszlam spac o 00:50 a Maryla wstala o 1;20 i przez cala noc sie rzucala. mi sie wydaje ze ona musi miec swoj pokoj bo jak jest sama to spi a tylko wejde do lozka i sie przebudzac zaczyna 😜

Maja gratulacje wygrania konkursu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wszystkich w Nowym Roku 🙂
Ja Sylwestra przywitalam w stroju wieczorowym czyli w pizamie 😁 ledwo dotrwalam do polnocy,a 10 min potem spalam juz gleboko 😜
Mam nadzieje ze ten rok przyniesie nam spelnienie marzen, oraz pozwoli na powstanie kolejnych marzen...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...