Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

u nas jak podaje Alanowi coś do prawej rączki to i tak przekłada sobie do lewej, więc CHYBA będzie leworęczny,bo ile razy sprawdzaliśmy z tym podawaniem do prawej rączki, tyle razy przełożył do lewej. Mnie też jest to obojetne, bo tak jak nudata również jestem leworęczna.

Ciotka Artura stwierdziła,że teraz to już nie problem, bo kiedyś to w szkole wysyłali do psychologa jak ktoś był leworęczny 😮 Ze niby coś jest nie tak z dzieckiem. Na siłę próbowali,żeby robiły dzieci wszystko prawą ręką 😮a wie to dlatego,bo kuzyn Artura też leworęczny..jej bratanek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Marylcia strasznie mądra dziewczynka, przynajmniej nie będziesz musiała tłumaczyć,że kupkę robi się w łazience..ewentualnie tylko to,że na nocnik,a nie na dywanik 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc kochane hehehhehe Nusia!!! a ja mowilam dzis mezowi,ze Zuza bedzie uciekala bez pampka ,a ta kupka Maryli to mistrzostwo swiata jako podsumowanie naszej porannej rozmowy hehhehe, to juz blisko kibelka jest hehehehe
Dzwonili od paczki cofneli ja nie iwedziec czemu bo nie miala adresu niby - kretynstwo bo go nalepilam na karton i zafoliowalam wiec BYL ! ale to bylo w Pl i cofneli ja do Uk a teraz znow wyslali i w pn ma dojsc jest teraz w Lesznie lo matko!!!! ile zachodu,zeby paczke wyslac .!!!!

Moniaaaaa!!!!! i juz bedzie dzis pewnie 🙂
A co do raczek 🙂 ja jestem tyz leworeczna i mnie do psychologa nie wysylali ale nazywali obrazliwie mankut lewus itd, ze niby gorsza. Ale szybko za to nauczylam sie ladnie pisac w podstawowce i nauczyciele nie pozwalali mi moim pismem pisac bo inne dzeci jeszcze nie umialy! ha! 😜
Ja znow od rana wspolpracuje z pralka i Zuzi dupcia bo kupki juz dwie takie DOROSLE zrobila po tej cielecince znow 😁 zjadla dzis calego prawie danonka 🙂
To jeszcze w pn musze sie przejsc do biura bo przestali mi placic SMP przez pomylke, wyslali mi P45 ,ze niby porzucilam prace ,a to juz wyjasnilam ,przeprosili,a pieniedzy dalej nie ma z 2 tygodni 🤨 nie lubie walczyc o kase ,ktora mi sie nalezy, to nieprzyjemne bardzo jest..
Idziemy z Zuza do Debenhama pogrzebac w ubrankach 🙂 Generalnie kieculki 🙂 kocham ja stroic w kiecki pewnie jak bedzie starsza to juz nie bedzie chciala wiec korzystam poki co 😁
A gdzie Malgorzata? cicho jakos siedzi?? Sfochala sie??? 😁 a i kiedy Kasia wraca? wiecie cos bo ja nie wylapalam....
Aaaaai Zuzia znow ma caly jezyk z przodu w krwinkach poprzygryzany.......nie mam juz sily do niej jakby chciala smoka to by jezor zostawila w spokoju......ide korzystac ze slonca. bede pozniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilam i jestem nawet zadowolona 🙂 kupilam se pidzamke w pecaucoku za 3F!!!! przeceniona z przeceny heh, z 16na 8 pozniej przy kasie okazalo sie ,ze jeszcze na 3F 🙂 a tak poza tym to wszyscy zdrowi 😜
A Wy gdzie jestescie wszystkie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem po winku, kończę oglądać film..sama,bo moj juz padł i też idę nyny.
Ja dzisiaj byłam w pepco i kupiłam Alankowi 3pary rajstop(myśleliśmy,że są po 9.99zł, okazało się,ze po 3.99),spodnie,rękawiczki i sweterek..trochę zła jestem,bo jakbym wiedziała,że rajstopy takie tanie to bym więcej wzięła. Aaaa i jak byliśmy w pepco to jeszcze weszliśmy do sklepu: Chiński Market.. ogólnie zajebiście tani,a i ciuchy tanie i zajebiste niektóre...chyba zacznę się taam ubierać 😜 przynajmniej sponie i sweterki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to udany dzien z zakupami wszystkie mialysmy 🙂
Tuska ,a nie mozesz isc w pn do pepco kupic wiecej? a chinskie markety sa calkiem calkiem jak cos znajdzie sie dla siebie bo jakosciowo niekoniecznie sa gorsze od aktualnych adidasow ,nike itd. Ja zawsze patrze na kroj i material,marka mnie nie interere, czasem droga marka ma tandete zreszta same pewnie wiecie ... Zuzu pozarla jakiegos owada, chyba pajaka....potem sie zesrakala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hihi Maja-Twoja corcia gustuje w kuchni orientalnej 😁 😁
Nusia mam pytanko do Ciebie- jak dlugo stosowalas to lekarstwo na alergie zanim zauwazylas poprawe skory u Marylki??
AA i jeszcze mam zgryz....lekarz nie wyrazil zgody na przepisani mi plastrow antykoncepcyjnych,bo mam anemie 🥴kurde...a i odchudzac sie tez nie moge 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia nie w kupie hehhehe na buzi kolo ust nozki byly i na rekach hehehe
Wogole to dziendobry 🙂 Zuzu znow spiochala od 21 do 5 ! 🙂 coraz ladniej 🙂!!! ja dzis mam planow a planow czasu mi chyba nie starczy bo u mnie dzien na zewnatrz sie konczy jak sie zaczyna sciemniac....Dzis wydrukuje kolaze i pociacham zdjecia powklejam do pamietnika ,ktory jej prowadze 🙂 i do albumow, nawet nie wiecie jak ja uwielbiam prowadzic albumy ze zdjeciami!!! to jakas psychoza 😁
I zbieram sie na ogrodek powalczyc z bluszczem jeszcze bo sie zerwala siatka na murze z domu obok zreszta niezamieszkanego ,a na tej siatce on sie pial a teraz wyglada jak smietnisko, poki nie wypuszcza pnaczy musze to jakos znow zamocowac ale chyba bede potrzebowac pomocy kolegi bo Michal to cipa jesli chodzi o prace tego typu. On dobodowki drewnianej nie posprzata bo tam pajaki i robaki. I dobra,niech bedzie i stoi nieuzywana ,dla mnie to bez sensu....ja nie moglam jej sprzatnac bo bylam w ciazy kiedy akurat chcialam, a teraz pajaki spia wiec mozna sie pobawic.ehhhhh faceci..
Nudata>! a co ma antykoncepcja do anemii??? a tabletek tez nie mozesz?? wlasnie mi sie przypomnialo,ze musze powtorke recepty zrobic 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe,Nusia ja sie ludze,ze on byl uschniety.......wiesz bo ona ma taki kocyk z misiem i dookola tego misia takie dzyndzle wystaja z materialu,zeby dzieci mogly to lapac, a te dzyndzle sa jakby zlozone i zaprasowane i ona to wczoraj namietnie rozczepiala i chyba tam cos moglo byc innego wyjasnienia nie mam,ale wtedy musial byc uschniety bo kocyk wczoraj tez sciagnelam wyprany z grzejnika ....sie nie dowiem hehe
Obudzila sie wlasnie i trzeszczy,chyba gloda ma.Idziemy zaraz siobie w miacho. Bede pozniej znajac zycie szybciej niz mi sie zdaje 😁
Milego dnia!!!
Ps. Sylwia gdzie jestes lotrze ? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem ,jestem ale teraz taki kocioł ,bo Chrzciny dzisiaj były Milanka ! ale super było 🙂 teraz ciagle mi czasu brakuje,ale postaram sie szybko Was nadrobic i sie odezwac !
Aaaa bylam na baletach 🙃 wytancowalam sie z moim mezem i wybawilam za wszystkie czasy 🙂 dobra odezwe sie jakos do Was :* buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wygralam z Iza.
Wynioslam moses basket z jej pokoju i sie zawzielam ze sama usnie w kolysce i sie udalo, marudzila ok godziny, maz kazal mi sie poddac ale ja nie dalam za wygrana i padla.
Dzis wzielam ja na zakupy to spala 3 godz i nie moglam jej dobudzic na jedzenie.
Piersi nie chce ssac, odciagam ale to nie wystarczy i zaczal mi zanikac pokarm, codziennie mniej odciagam.
Dobranocka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc babeczki:*:*Kurde,ale za wami tesknilam,ale nawet nie mialam jak na kompa wejs.Nadrobilam juz 40 stron..jeszcze 35 😁 😁 Sylwiu wszystkiego naj na nowej drodze zycia:*:*:* .Nusia gratuluje raczkowania,a Gosi stania 😁 Maja ciesze sie,ze wygraliscie.Mialam nosa 🙂 🙂My od soboty w domu jestesmy..bogu dzieki 😁 😁 Powiem wam,ze ten wyjazd byl beznadziejny,nieudany i jeszcze duzo czasu uplynie,zanim do Pl sie wybiore.A jesli pojade,to nie mam ochoty na spotkania rodzinne....Do tego mloda miala zapalenie gardla,antybiotyki,wszystkie plany szlag trafil,z Piotrkiem sie pol urlopu nie odzywalismy..ogolnie jedna wielka masakra 😞 😞
O kroczkach juz wiecie 😁 Ale musze sie jeszcze pochwalic,ze mamy dwie gorne jedyneczki 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...