Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

ja bylam na spacerku i robilam obiad sobie pozarlam i teraz leniuchuje ,Zuzek spi.Ona zjadla arbuza kawalek ale cmokala!!!!!!!!!az mi reki nie chciala puscic heh, pokaze Wam jak zrzuce z tel filmik 🙂 Wogole juz bardzo sie cieszy jak mowie ,ze jedziemy bumbumbum wie,ze to albo spacerek albo samochod 🙂 ale przepada okrutnie za obydwoma, a teraz jak ja woze juz w spacerowej wersji wozka to caly dzien mozemy chodzic i nie zawola,ze cos nie pasi chyba,ze glodna 🙂
Kupilam jej opaski takie gumkowe z kukardami w funciaku 😜 😁 chyba 4 albo 5kolorow za 1£.a tak poza tymwypilam pol lampki bialego wina i mi sie blogo zrobilo i chce spaaaac ale wiem,ze to najgorsza rzecz jaka moge zrobic z pelnym brzuszkiem heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cicho,bo mnie caly dzien nie bylo 😉Maja to ustawmy sie na konkretny dzionek,to dla ciebie wezme sobie wolne 🙂 🙂A jak wracalam,to sasiadka na kawe przyszla z jej wnukiem i mielismy ubaw z dzieciakow 😁 Liam jest tydzien starszy od Julki 😁 Potem jakies fotki wrzuce 😁 Teraz szefowa spi wiec i ja kanapke wciagne 😁 Tuska gratuluje pysznego sniadanka i postepow Alanka:*Sylwia pipko co ty nasz podczytujesz 😜 😜 😜 😜
Aaaa Gosia co do spania,to u nas roznie.Ostatnio calkiem dobrze sypia i juz tak sie nie rzuca.Teraz mam jakies 3 pobudki plus mleko..chociaz zdarzaja sie takie nocki,jak dzis,ze porzucala sie o 23 i potem 4:30 mleko..wiesz co zauwazylam?Moze to smiesznie zabrzmi,ale ona zle spi,jak sie w dzien czegos badz kogos przestraszy,albo widzi,ze ktos nerwowy jest...takiego czuja ma i potem chyba w nocy to przezywa...jak mojego tescia zobaczyla,to cala noc nie spalam...tak sie go boi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow Vanesska siusia do nocnika!!!gratulejszon dla niej!!! a co do straszenia ja jestem PEWNA ,ze to przez to placze w nocy!!! Zuzu tez jest wyczulona jak Michal tylko glos podniesie to ona taaaakie oczy robi, a jak kiedys krzyknal w pokoju cos robil ,a my sie kapalysmy to mi zaczela tak plakac ,ze nie szlo jej uspokoic.... 😞 takie gabeczki emocjonalne te nasze pipki male sa...
Monia dawaj zdjecia bo sie stesknilam za Jula! ustawimy sie napewno!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mam tak teraz chwilke to sie odzywam... 🙂 Dzisiaj odpoczywamy ,bo juz nie mamy sily na latanie! Bylismy na tych kreglach i troche potancowalismy , byli ślub i chrzest ! 🙂
Milanek mówi baba,dada,mama 😜 biorę Go pod pachy i normalnie kroki stawia takie malutki i idzie! Sam robi ''kosi,kosi łapki '' :P
Zostaje jeszcze troche w Polsce,a Radek wraca juz w piatek 😞 bede tesknic za moim MEZEM ! :p w poniedzialek musze zlozyc wniosek o dowod przez zmiane nazwiska :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Zdjecia wrzuce jutro,a na dzis macie filmik 🙂Julia walczy o swoj smoczek 😁
http://youtu.be/itgHie04mnI


dzielna dziewucha 😁 a ten maly taki czarny ze go na filmie nie widac 😜
Julka sie tak zmienila ze w szoku jestem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzula jak fajnie ciumka 🙂 gratulacje dla Vanesski pierwszych siuskow 😁

a ja szaleje z przygotowaniami do roczku, kupuje rozne pierdoly i przestac nie moge. pierwsza impreza ma byc full wypas 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
nusia roczek tuz tuz 🤪
Monika ale Julka zajebista i jaka ona brutalna 😁
mamy takie same kosze na smieci ☺️ 😜 to juz 2 rzecz taka sama 😁


goska jak zwykle obczajka co kto ma w domu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...