Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Czesc 🙂 Wariat wstal po 7mej odzswyczailam sie 🙂!!! ostatnimi czasy po 8mej sie budzila codziennie 😁
Mia jak przeczytalam to o kobiecie to mi lezka w oku stanela 😞 kazdy facet powinien to przeczytac i TROCHE O TYM POMYSLEC juz nie mowie o zastosowaniu bo to dla nich za duzo. Mam dzis smutny dzien, na szczescie jest Zuzia i siedzi na tym swoim lezaczku gada do mnie i do nog ,ktore namietnie probuje zlapac i przyciagnac jak najblizej 🙂 opadlam dzis z sil. Caly tydzien wszystko na blysk,a jemu kurwa ciezko nawet umywalke oplukac po myciu zebow rano :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc...
KURWA W DUPIE JEBANA MAĆ !!!!!!!!!!!!!!! tydzien po naprawie bojler zznów nie działą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tym razem przynajmniej wiemy przez kogo 😠 nasza kochana wspołlokatorke 😠 😠 😠
wyobrazcie sobie mowimy jej 100raz nie wlaczaj kaloryfera na 5tke bo bojler nie daje rady na taka sile... ( tym bardziej teraz jest cieplej na dworzu i nam w salonie, sypilani na 2jce jest cieplo ) to ta nastawia na 5tke caly czas 🤢 jak bojler po siwetach nie chodzil to kupilismy gzejniki na prad i stal u niej w pokoju i przedwczoraj ona robi cos w kuchni Vanesska wparowala do niej do pokoju bo nie zamnknela to poszlam po nia a tam kaloryfer na 5tke + zalaczony ten na prad na maximum 🤢 no krew mnie zalała 😠 malutki pokoj, duszno jak cholera a tej jeszcze zimno 😠
nie wspomne ze jak tydzien temu wrocila o 3ej nad ranem to dziecko mi obudziła... 😠 do konca miesiaca ewakuacje ma i chuj bo z nia gadac to jak ze sciana 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje Gosia,nie jest u siebie i troche powinna pokory wykazac....
Moniaaaaa 😞 probuje zabukowac termin w konsulacie to mam ten Londyn POSK zaznaczyc czy zwyczajnie Londyn????? pomoz mi pliissss zobacz..
https://secure.e-konsulat.gov.pl/Wizyty/Paszportowe/WizytyPaszportoweGlowna.aspx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia a jak Twoj facet pojechal i wniosek wypelnial na miejscu to zalaczyl ten papier od notariusza tak?
A swoja droga jak widze ceny bileow do Londka na marzec to co tydzien bede jezdzic 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mija kolejny tydzien i dalej mi nie placa SMP!!!!!! znow musze isc kurwa mac! ciekawe jak dlugo mnie beda tak odsylac i mowic ,ze w nast.piatek...to juz za 3 tyg mi wisza kase.Dla mnie to chore bo gdybym miala gorsze dni to nie wiem z czego bym wyzyla. Bo wiecie jak roznie bywa. 😠
A na tej stronie konsulatu niby mozna przez internet zamowic wizyte ,a tu dupa, bo nie da sie daty wpisac jest zablokowane. !!! Monia czekam na odp. Posk czy zwykle Londyn? Jak odpiszesz to zaraz zadzwonie sie umowic....bo ja nie wiem gdzie to i co jest dalej....bo przyjade na Victoria station..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja ja tez chetnie Cie poznam i sie spotkam.
Informuje ze Iza otrzymala dzis swoj pierwszy paszport, jest obywatelka UK, mozemy zaczac podroze.
dzwonili do mnie tez z GP odnosnie antykoncepcji, decyduje sie na implant, zalozenie 19/01 o 16:00. Czy ktoras z was to ma? Lekarka mowila ze 100% pewnosci i 100% bezpieczenstwa dla kobiety, jedynie okres moze byc nieregularny ale po wyjeciu od razu mozna starac sie o dziecko.
Wkladaja to na max 3 lata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia chyba jest potrzebny bo powinni byc oboje rodzice przy skladaniu wniosku i ich podpisy, a ten papier zalatwia jego podpis, to nie zalezy od statusu zwiazku..
Mia ja tez chetnie Cie poznam 🙂 ale sie ciesze 🙂 nie sadzilam,ze to naprawde nastapi 🙂)) To se zdjec narobimy !!!! 😁
Monia mam nadzieje,ze Ty wczesniej zawitasz w Gloucester 😉
Mia!!!! co do implantu wiem jedno - 2 moje znajome go mialy jedna z natury byla puszysta ,druga ooooostro po nim sie roztyla , wyjela i wrocila do wagi, tyle wiem.......i powiem Ci ,ze to z kazdym srodkiem antykoncepcji jest tak,ze moze byc taki skutek. ale niekoniecznie.Ja biore tabletki i nic mi nie jest, chociaz ciezko mi bardzo schudnac wiec moze ......... 😮
Jestem z siebie dumna, maz mi coraz mniej potrzebny 🙂 Mowilam Wam o SMP ,ze mam problem z nimi - dzis bedzie wszystko wyrownane, bo moja sprawa zajela sie babka,ktora tez ma maluszka i tylko dlatego bo reszta ma to w doopie. Bylam tez w collegu w sprawie tego egzaminu maja zadzwonic dzis. I zabukowalam wizyte u lekarza, w konsulacie i bilety zamowilam czekam az przysla poczta. A Michal by wszedzie chodzil i marudzil czyli by to miesiac zajelo! Zostalo mi jeszcze badanie w szpitalu zalegle na raka szyjki macicy i to prawko nieszczesne.......aaa i chrzest ale to sie wyjasni bo jest opcja,ze w katedrze u nas sa chrzty ale jesli to kosztuje wiecej niz 50£ to wole w zwyklym kosciele co laska 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Sylwunia ja sama jade, dziewczyny mi pomoga. Bo jakby Michal mial jechac to bym mu do tego czasu jezyk uciela bo by sie tyle niepotrzebnych slow wydobylo.......a i tak mamy nieciekawa atmosfere zwiazkowa wiec zabijam gady w zarodku. A zreszta ja tez kocham zycie i chce cos poznac,zobaczyc, a nie sie zamykac w domu ... Nie po to sie wyrwalam z Polski zeby sie zachowywac w ten sposob......zapominalam o tym,czas o sobie duzo pomyslec.!!!
A juz wiem,ze jak mala bedzie siama pieknie siedziec to i ja do Londka pozabieram i bez laski mojego meza,ktory sie boi jezdzic autem dalej niz po Gloucester (zaznaczam,ze auto VW Passat z silnikiem1.8) autokar jest taniutki itd. Sie wkurzylam i dla Zuzi to wszystko i dla mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kit Wam w ucho za to spotkanie 😠 😁
niech ten dzien sie konczy!!!!!!!!!!!!!!!!! paskudny... 🤢 Sylwia a u nas mieszka znajoma ktora zostawil chlopak wyprowadzila sie od niego i nie miala gdzie mieszkac.. chcielismy byc dobrzy , a wyszlo nam 🤢 (w sumie mieszkajac z nia nie dziwie sie ze chlop ja zostawil 😜 )
jak zimno 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...