Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
o Troquay Devon też możecie zahaczyć :P byłaś już ,więc wiesz jak jechać :P:P hihi
Porobie Monia fotki special for you 😁 😜 😜
I zauważyłam ,że Julcia często na zdjęciach tak oczka mruży fajnie :P 🙂 słodka jest!
A moj Milek caly czas kosi łapki robi i dzisiaj mężulkowi zrobil PAPA przez skype'a !!! Tak paluszki zginal i prostował no w szoku jestem! 😉 I jeszcze 7 ząbek nam idzie...pamietam Nusia jak pisalas ,że u Marylki jak zaczęły iść to wszystkie i u nas jest podobnie 😉 Ale nie moge narzekac,bo fakt marudzi troszke ,ale nie tak bardzo jak tu Wasze niunie przechodza zabkowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

cos z tymi Kasiami jest rzeczywiscie hehhe........
Fajnie mu powiedzialas Monia! Spoko zrobie tak zeby i Michal byl sie raczej dogadaja 😉
chyba sie zaczyna z zebami!!!!!! chrupek za chrupkiem ,a gryzaka to tak namietnie.......a drze sie jak nie ma!!!!!!!!!!!!!
Sylwia napewno jest slicznie.......rob fotki rob!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia wyrzucilas z siebie toksyny rodzinne, a teraz o tym zapomnij zeby ci zycia nie trulo 😉
moje male spi, a ja zaraz ide mandarynki wcinac i cos poczytac 🙂
Gosia a ta wspol lokatorka placi wam cos?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaa na lampke! Tak fajnie jak taki czorcik wyglada wtedy 🙂
No a z zabkami tez w szoku jestem...5 miesiecy nie cale mial to pierwszy zaczal sie wybijac,a teraz 7 sie wybija! W ogole teraz mi sie tak dziecko zmienia z dnia na dzien cos nowego odkrywam :P stoi mi sam na nogach jak sie trzyma np. w lozeczku aaa pisze Wam tak bo dumna jestem z Niego caly czas i musze sie pochwalic :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Monia wyrzucilas z siebie toksyny rodzinne, a teraz o tym zapomnij zeby ci zycia nie trulo 😉
moje male spi, a ja zaraz ide mandarynki wcinac i cos poczytac 🙂
Gosia a ta wspol lokatorka placi wam cos?

Swiete slowa:*Tylko ja niestety jestem strasznie pamietliwa i jak ktos mi przykrosc sprawi to dlugo mnie to meczy 😞Kurde,moja to najwczesniej za godzine spac pojdzie.Kurde,ja nie wiem,skad ona ma tyle energii.Idzie spac ok 21,wstaje 6-6:30,w dzien spi lacznie maksymalnie godzine..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaska wrocila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
jak sie ma Kayka????? jak podroz?
Monia rozumiem pamietliwosc!!! To moja cecha glowna i tez jak ktos mi zalezie za skore w kolejnym wcieleniu bede miala zal i bede pamietac......ale to dobrze,ze duzo myslisz wiesz ,ze jest taka zasada w psychologii ,ze im wiecej myslisz o problemie tym bardziej go oswajasz i szybciej umiesz z nim zyc... To prawda, moze cialo samo Ci podsuwa mysli takie,zeby moc lepiej funkcjonowac...
Sylwunia jak ja zazdroszcze tych zebow!!!!! a duzo marudzi?? to niesamowite tylko miesiac starszy i taki uzebiony.......a toto moje male ciagle mnie wprowadza w stan oczekiwania i dooopa 😁
Nusia ja tez tak mam......jak Michal konczy o 22 ....albo ma nocki albo jak dzis 12-17 i nocka zaraz, jutro od 12-22 i nocka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia płaci 50f tygodniowo - to nie chodzi o kase, tylko o to ze my jej mowimy 100razy dana rzecz a ona i tak swoje... i tak na swoim wychodzi ze ogrzewania nie ma 😠 teraz tez wychodzila i jak jebnela drzwiami to Vanesska sie przebudzila 🤢 nie wspomne ze cukier nam podbiera w szafki.. jestem we wlasnym domu a mam rzeczy chowac? 🤨 🤔
Kasia welcome w koncu kurde 😁
ja tez jestem pamietliwa ale tylko co do tesciowej 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien doberek 🙂
I ja Cie Kasiu witam ! :-)
Miluś daje mi pospać ostatnio tak do 7 - fajnie :-) moje złote dziecko
Vanesska musi fajnie wygladac z tymi dwoma zabkami,bo ma jeden na gorze i drugi na dole ,tak? 🙂
Majeczka mojemu bratu wyszedł pierwszy ząbek jak mial 10 miesiecy! Nie dawno z kolezanka rozmawialam to Jej synek roczek konczy i tez dopiero pierwszy zabek sie wybil...ale dostal jakas masc czy cos ,bo to juz za dlugo trwalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek.Kasiu,no w koncu jestes 🙂Witamy i brawa dla Kai za takie mega postepy 🙂 🙂 Nusia jak kiedys Piotrek na nocki pracowal,to bylam przyzwyczajona,ze go nie ma,ale od prawie 4 lat zawsze jest..Na imprezy wychodzi moze 3-4 razy do roku i sa to christmas party,kawalerskie badz pepkowe...Czlowiek sie szybko do dobrego przyzwyczaja.A humor dalej mam zly,bo hrabii ciezko napisac smsa bylo.Napisal o 21 co robimy,a potem nic..O 24 tylko zapytalam,czy zyje...Kurcze,Sylwia staram sie nie myslec o tej rodzince,ale cos sie w Polsce stalo i Piotrek sie od tego czasu zmienil,na gorsze niestety 😞On twierdzi,ze nic sie nie stalo,ale nie znam go od wczoraj.Fuck!Dobra,dosc smecenia ide lasce kaszke robic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-witam po dlugim urlopowaniu. Gratulacje Kayu-madra dziewczynka.
Monia dobrze ze daleko mieszkasz i problemy rodzinne mozesz zostawic w Polsce, daj spokoj szkoda nerwow, Julce moze sie udzielic.
Sylwia ja uwielbiam Twoje miasteczko, ylam raz i bardzo mi sie podobalo, jadlam najlepsze w zyciu fish and chips kolo portu, spalismy w bed and breakfast ale warunki bardzo przyzwoite.
My wczoraj bylismy tesciow, co tydzien jezdzimy, maz gra w pilke a ja z nimi siedze, bylo troche zamieszania z dziecmi jego braci, zmeczylo to Ize bardzo, nie mogla spac, zasnela u nas w lozku o polnocy i obudzila sie o 6 rano/ pytam meza karmiles ja w nocy? NIE
Ja tez nie. dziecko przespalo 6 godzin, przed 8 znow wstala na jedzenie a teraz spi mi na rekach. Nie chce zeby sie przyzwyczaila do spania z nami, dzis powrot do lozeczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze Monia nie pozwól ,żeby to co się stało odbijało się na Waszym małżeństwie.
Eh na prawdę też mamy problem z rodziną ,ale Radek mi powiedział ,że mam się tak nie przejmować ,bo w końcu zwariuje i ja i On i troszkę wyluzowałam i lepiej mi 🙂
A Twój mąż oby się w końcu opamiętał i zachowywał się normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...