Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Nudata a moze to jest uczulenie na cos z jedzenia?Moze laktoza?Mojej siostry corka miala podobnie,wydali kupe kasy,zeby zrobic badania alergologiczne w polskiej przychodni..300f poszlo i uslyszala,ze mlodej nic nie dolega.Jakis czas pozniej wpadla na ulotke od chinczyka..wykrywaja alergenty na podstawie dna z wlosa.Pamietam,ze sie z niej smialam,tym bardziej,ze to tylko 30f kosztuje.I co?Jak dostala wyniki to mi szczeka opadla 😁 Oni nawet wykryli,ze Marysia jest uczulona na odswiezacze powietrza i proszki non bio..z reszta duzo tego bylo.Siostra te rzeczy wykluczyla i alergia minela.Tyle,ze u dzieci czesto alergenty sie zmieniania i srednio raz na pol roku idzie sprawdzic co tym razem ja uczula.Nigdy bym nie wpadla,ze mozna miec alergie na cebule czy wieprzowine.Moze poszukaj czegos takiego u siebie..Jedyne,co ma stale,to alergie na laktoze i nie moze slodkiego jesc,no ale jak to dziecko zawsze cos wysepi 😁 I tez jej sie robi taka swedzaca wysypka.Polecam na to oilatum cream,bo jest bardzo nawilzajacy i na ostre stany zapalne hydrocortyzon.Tyle,ze to drugie jest na sterydach i mozna to max 2 tygodnie uzywac,ale zazwyczaj w tym czasie to znika.A ja dzis po pracy ide do siostry bo robia impreze 😁 😁 Bedzie kilku znajomych i nawet przeprosilam sie z sukienka 😁 😁 A co,niech sie moja lajza poczuje troche zazdrosna hihi.Szefowa spi a ja ide troche ksiazke poczytac,bo nawet nie mam kiedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super Monia sie rozerwiesz troche, moze jak znow cos odwali to Piotrek Cie wesprze i bedzie lepiej miedzy Wami 😜 nie zeby cos sie zdarzylo takiego ale wiesz co mam na mysli 🙂
Nudata jak dla mnie to za dlugo trwa.....zrob jak Monia mowi idz do jakichs chinczykow u mnie tez sa i juz awaryjnie sie dowiadywalam ale nie potrzebuje poki co ich pomocy......chyba,ze ze soba hehehe
Monia kieculka juz jest grana 🙂 nononooo ja mam zamiar na chrzciny malej kupic sobie kiece, w sumie to juz nawet widzialam w ASDZIE! heheh za 22 funciaki gora w grochy czarno biala ,a dolna czesc odcieta pod piersiami czarna taka fajniutka tylko nie wiem jak by na mnie lezala,obawiam sie,ze sie zawiode bo ja i kiecki to jak koszula wkasana w dres 🤪
Kasiulka gratuluje postepow Kayki!!! mnie najbardziej rozbawilo "ni ma " heheh lubie bardzo sama zabawe slowna 🙂 i ludzie mysla czasem,ze jakas wsiora ,a ja specjalnie im wioche robie, albo Michalowi na miescie jak jestesmy hehehe,prowokuje go zeby sie za mnie wstydzil heheh, bo ja mam gdzies co ludzie mysla i ucze go tego bo to zdrowe jest, a on ciagle jeszcze sie przejmuje heheheh
Dziecie mnie sie obudzilo o 2.40 na bubu i spala do 7.30 bomba 🙂 tylko ja spac nie moglam od 3ciej do 6 prawie.....mrozno dzis!!! -3 stopnie rano !!! mroz widac az 😁 to nie normalne tu 😁
Zaraz druga kawke strzele bo padne jak kawka.
Aaaa do mam z dziecmi female 🙂 gdzie kupowalyscie kiecki na chrzest szukam taniej,prostej i slicznej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Monia oilatum crem to ja malemu kuplam juz dawno-tylko ze kompletnie nie dziala na te jego podrazniona skorke.
Kupilam mleczko SMA dla dzieci z nietolerancja laktozy-zobaczymy czy to cos pomoze, jak nie to sprobuje babilon pepti-juz zamowilam w polskim sklepie
i proszek jelp dla alergikow. Zrobie wszystko zeby moj maluszek sie nie meczyl...ech...ten wczorajszy dzien...ciagle mi twarz Patricka taka zakrwawiona(nie spalam prawie cala noc bo co chwile srawdzalam czy znowu sie nie drapie). 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudata mozesz pokazac jak to wyglada to uczulenie?
a luszczy mu sie skorka ?i gdzie on to ma? na buzi czy na calym cialku??? bo ja czytam o AZS...
http://www.edziecko.pl/zdrowie_dziecka/1,79371,2214777.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny. no i witajcie Kasiu i Kayu po tak długaśnym urlopie. Oklaski za nowe umiejętności 🙂:*
Sylwia oglądałam Twoje zdjęcia z PL i sprawdzałam nawet ile km jest z Zabrza do Ciebie, no i 285km bodajże. Gdzieś niecałe 4godz.drogi 🙂
My wczoraj byliśmy u kuzyna Artura i wróciliśmy dziś. Mają córkę 3-letnią, no i nie idzie jej prawie w ogóle zrozumieć..Żona kuzyna twierdzi,że ona ją rozumie..ale inni nie. W ogóle postanowiłam,że nie pozwolę Alanowi tak jak mała robi,że co Alan gdzieś podchodził,bądź coś brał to ona tylko: "Baby nie wonio", "To moje", itp.
Niby zwracali jej uwagę,ale za mało:/
Julcia Ty mała spryciulko..a to wszystko tylko przez to,że mama postawiła wysoko laptopa i Julcia nie widziała cioci Asi 😁 Musi sobie jakoś kobietka radzić 😜 kocham, ach co ja gadam nie tylko kocham,ale też uwielbiam :*:*:*
Monia a co do rodziny Twojego męża to ja już Ci powiedziałam co myślę..a ta kuzynka to jest ostro pierdo...ęta!:/ a Piotrek to niech się szybko opamięta!!
Co do zębów to jak wylazły dwie jedynki na początku grudnia tak do teraz nic.
Nudata biedaczek ten Twój Patryś!:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia a Julii moze smecta pomoze?
http://www.sloneczko.co.uk/kolki-wzdeciabiegunki/1098-smecta-na-biegunke-smecta-lek-na-biegunke-diosmektyt-proszek-3g-1-saszetka-5909990053827.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie sie wszyscy podziewacie?
Tylko ja i Tusia wisimy przy necie? ja robie obiadus i czekam na znaka od cioci i idziemy na hebracie, bo jak wypije jeszcze jedna kawe to wylece z orbity..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie mężuś z synusiem spał to ja nadrabiałam,bo napisałyście i tu i na mamusiach na diecie.. a teraz mąż dalej chrapie,a młody siedzi koło mojej nogi i opierdziela wafla ryżowego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
masakra tak zimno na dworzu a my ani ogrzewania ani cieplej wody, dopiero we wtorek maja przyjechac bo podobno wszyscy off'a maja!!!!!!!!!!!!!11 chuja nie off'a pierdolone jebane angole w dupie jebane chamy pierdolone!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak wogole to dzien dobry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goska przewalone ja bym nie wyrobila tu bez ogrzewania......mam a szczescie jeszcze grzejnik olejowy i jak cos to jego wlaczam......kupcie se taki okolo 20£ kosztuje.....wspolczuje serio.....
A Zuzu spi juz 2ga godzine!tylko slysze jak sie przewala z boku na bok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
Goska przewalone ja bym nie wyrobila tu bez ogrzewania......mam a szczescie jeszcze grzejnik olejowy i jak cos to jego wlaczam......kupcie se taki okolo 20£ kosztuje.....wspolczuje serio.....
A Zuzu spi juz 2ga godzine!tylko slysze jak sie przewala z boku na bok.

mamy takie 3, plus dmuchawa... ale mimo wszystko jest ziimno 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilysmy ze spaceru i zimno miiiiiii a dzieci w kafejce w parku lody ajdly i oczywiscie wszystkie maluchy bez czapek 😮

nudata pepti moze byc lepsze, bo sma ma proteiny i te tez moga uczulac. maryli dopiero po pepti przeszlo. idz do lekarza i niech cie umowia z dietetykiem. my to mleko teraz za darmo mamy a w marcu w koncu mamy wizye u alergologa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i widzisz czemu szalala noca..... 🙂 dzielna Vanesska gratulacje 😁!!!!!
bylismy u znajomych troszke ponad godzinke i Zuza nie spala,wrocilismy na czas karmienia poszla lulu i obudzila sie po 20.20 az wykapalam ja i zdazyla zjesc tylko i PADLA jak mucha tylko do lozeczka ja wlozylam glowa na bok i odlot heheh TO LUBIE 😁 oby do rana 😁
Goska u nas pizgalo caly dzien nie wiedzialam gdzie jest przeciag,a okazalo sie,ze okno niedomkniete bylo -sama je glupia otwieralam wczoraj jak poszlysmy na spacer i zapomnialam!!!!!! 😠
Jutro idziemy polowac na ksiedza o 11stej jeszcze z jednymi rodzicami , zyczcie nam powodzenia !!! o chrzest chodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...