Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

nooo heheh Goska nie wiem jak sie przekreca, probowalam a sie nie zrobilo....
A ten dentinox jest tez wersja dla dorosllych wiecej stezenia itd, poczytaj lepiej , a nie macie bonjela? ani nic? trza bylo mowic byc Ci kupila bo dopiero wrocilam! obeszlam wszyyyystkie apteki i ashton powder nie ma bo sie machina zjebala w fabryce takmi pani w patece powiedziala ,a pozniej powiedziala jak spojrzala na Zuze,ze to nic,przezyje dzieci bardzo szybko rosna 😮 🤪 rozjebala mnie hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
polecam film "Mother's Day" mocny nie dla kazdego,Michal wysiadal chwilami. thirrler psychologiczny.

Cos dla mnie 🙂
A co do Alanka,to cos czuje,ze on bedzie mial w kim przebierac haha 🙂Boski jest,te oczka 🙂 🙂Gosia co do zelu,to u nas najlepszy jest calgel,przynajmniej u nas.Maja a co do filmiku,to nastepnym razem aparat odwrotnie wez 🤪 🤪Ale i tak warto bylo sobie glowe wykrecac..uwielbiam ja 😁 😁 Moje dziecie spi,obiad gotowy,chata na blysk i mam chwile dla siebie.Pewnie zrobie kawe i juz zlosnik wstanie hahaha 😁 A mam plan troche jej pamietniczek pouzupelniac,bo kupilam polska wersje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow Nusia to Ty jestes NIEZWYKLA hehehe ja na informatyce ogladalam glupoty w necie zamiast pilnie sluchac i notowac 😁
chcialam dac Zuzi pietruszke z ziemiakiem to NIGDY jeszcze tak mnie nie oplula hehe, nie smakuje nawet troche nie polknela wszystko wyplula na mnie na dywan, na siebie i wogole .......ehhh
A zrobilam jej dzis dwa cudenka 🙂 kupilam elementy w wilkinsonie za 1£ zaraz Wam sie pochwale bo jest czym -3,5 godziny pracy a jakie szczescie jak Zuzu je zobaczyla.... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/73243023.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/7505/73243023.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja fajne pacynki 🙂A ja sie wkurwilam,bo wchodze na maila,a tam informacja,ze mam refund z apteki,bo nie maja proszku na stoku.I dalej szukam..Normalnie dzis mi sie to cholerstwo bedzie snic.Znalazlam jedna apteke,ale dziwne,bo nie chcieli,zebym im zaplacila,wiec pewnie tez mi jutro napisza,ze nie ma.Dupa 😞 A do tego mloda caly dzien jeczy i mam juz serdecznie dosc.Reka juz mnie boli od jej noszenia,bo jak ja odkladam,to az w histerie wpada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
wow Nusia to Ty jestes NIEZWYKLA hehehe ja na informatyce ogladalam glupoty w necie zamiast pilnie sluchac i notowac 😁
chcialam dac Zuzi pietruszke z ziemiakiem to NIGDY jeszcze tak mnie nie oplula hehe, nie smakuje nawet troche nie polknela wszystko wyplula na mnie na dywan, na siebie i wogole .......ehhh
A zrobilam jej dzis dwa cudenka 🙂 kupilam elementy w wilkinsonie za 1£ zaraz Wam sie pochwale bo jest czym -3,5 godziny pracy a jakie szczescie jak Zuzu je zobaczyla.... 🤪


maja to jest trick ktorego nauczyla mnie cora 🤪

a pacynki przezajebiaszcze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Maja fajne pacynki 🙂A ja sie wkurwilam,bo wchodze na maila,a tam informacja,ze mam refund z apteki,bo nie maja proszku na stoku.I dalej szukam..Normalnie dzis mi sie to cholerstwo bedzie snic.Znalazlam jedna apteke,ale dziwne,bo nie chcieli,zebym im zaplacila,wiec pewnie tez mi jutro napisza,ze nie ma.Dupa 😞 A do tego mloda caly dzien jeczy i mam juz serdecznie dosc.Reka juz mnie boli od jej noszenia,bo jak ja odkladam,to az w histerie wpada


monia to ja ci przesle kilka, tylko napisz mi jeszcze raz adres na priva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko wrzuce szliczek wydziergany przez mame i dobranoc 😉

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/dsc1717s.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/7537/dsc1717s.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. Marylcia jest cudna,a i Zuzia również 😁
ja uciekam na kontrolę i przedostatnią inhalację..ciekawe co lekarka powie..mam nadzieje,że zastrzyki nie będą potrzebne 😞
a do neurologa już się nie wybieramy,zdrowego chłopaka mamy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂

wiecie, ze u nas jedno z dzieci na roczek dostalo od ciotki swojskie jajka 😮 normalnie jak czasami czytam co te dziewczyny maja sie z rodzinami w polsce to jakas masakra. im jest tak przykro, bo sie staraja i w ogole a tu taki zonk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobre z tymi jajkami, jak ja mam teraz kury wychodowac przez tydzien zeby mi jajek naniosly na Marylki roczek?

Ale Julka kupala walnela, u nas wciaz trzeba Izie pomagac bo sama kupki nie moze zrobic.

Milanek duzy chlopak juz 10 miesiecy ma, najlepszego i duzy buziak slodziaczku.

Ja wczoraj polozylam sie o 22:30, dziecko w lozeczku steka wiec maz sie zlitowal i wzial ja na dol do stolowego pokoju i zeczlo mu do 5 rano, Iza nie chciala spac, marudzila, dopiero jak ja na brzuszek polozyl to zanela o 1, bal sie ja na brzuszku zostawic wiec czuwal do 5 rano, jak sie obudzila to ja nakarmil i nam do lozka przyniosl, ja ja glaskalam i jeszcze pospala do 7, a teraz steka ale zasnac nie moze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry 🙂Coz za pieknosc mnie tu na dzien dobry powitala 🙂Az mi sie mordka ucieszyla,a szaliczek boski.Zazdroszcze zdolnosci 🙂Nusia wez nic nie mow,mi Piotrka babcia zapakowala do auta wytlaczanke jajek ze wsi 🤪 🤪 🤪 A do tego,z czego sie ciesze,pelno sloiczkow z pomidorkami z dzialki,jablkami prazonymi bez cukru,jagody,grzyby w occie i ogorki kiszone 😁 😁 😁 Kurde,ale dzis mialam meksyk!Piotrek wstawal o 5 i nawet kawy nie pil,zeby diabla nie budzic...ubral sie,umyl i wyszedl,a ta i tak wstala i do 6 z nia walczylam.Potem jak zasnela,to mi mysz z korytarza wlazla pod drzwiami i skubana potem na lozko chciala wlesc!!W koncu chyba wlazla przestraszona pod podloge i sobie poszla.Masakra.Nusia jak masz za duzo,to bardzo chetnie przygarne,bo tami z apteki nic nie napisali.Zaraz ci adres podesle na priv,a ty mi powiedz,ile mam ci za to przeslac kasy..konto mam na stronie lloydsa w przelewach hehe.Mia wspolczuje problemow z kupka.Biedna Izunia musi sie tak meczyc:*A dzis jest piatek 13-tego 🙂To znak,ze trzeba isc na jakies male zakupy hihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
- Dlaczego płaczesz? - Młody chłopiec zapytał swą mamę.
- Ponieważ jestem kobietą. - Odpowiedziała mu.
- Nie rozumiem - odpowiedział.
Ona go przytuliła i rzekła:
- I nigdy się nie dowiesz, ale nie martw się to normalne...
Później chłopiec spytał swojego Ojca:
- Dlaczego Mama płacze bez powodu?
- Wszystkie kobiety płaczą bez powodu. - Było to wszystko co mógł mu odpowiedzieć.
Mały chłopiec urósł i stał się mężczyzną i wciąż nie wiedział dlaczego kobiety płaczą. Nareszcie uklęknął złożył ręce i zapytał:
- Boże... Dlaczego kobiety płaczą (tak łatwo)?
A Bóg mu odpowiedział:
- Kiedy tworzyłem kobietę postanowiłem ją uczynić wyjątkową. Stworzyłem jej ramiona na tyle silne by mogła dźwigać ciężar całego świata! Dałem jej nadzwyczajną siłę, pozwalającą jej rodzić dzieci jak również znosić odrzucenie, spowodowane czasem przez jej własne dzieci! Dałem jej stanowczość, która pozwala jej na opiekę nad rodziną i przyjaciółmi. Niestraszna jej choroba! Stworzyłem ją wrażliwą, aby kochała wszystkie dzieci, nawet wtedy, gdy jej własne ją bardzo skrzywdzą! Dałem jej siłę, aby opiekowała się swoim mężem mimo jego wad. Zrobiłem ją z żebra swego męża, tak, aby chroniła jego serce! Dałem jej mądrość, aby wiedziała, że dobry mąż nigdy nie skrzywdzi swej żony. Czasem jednak testuje jej siłę i wytrwałość żony w wierze w niego.
Synu, na sam koniec dałem jej również łzę do wypłakania. Jest to jej jedyna słabość! Jeśli kiedyś zobaczysz, że płacze, powiedz jej jak bardzo ją kochasz i jak wiele robi dla innych. I jeśli nawet wciąż płacze, sprawiłeś, że poczuła się o wiele lepiej. Ona jest wyjątkowa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...