Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Nadrobilam wszystko 😁 Wrocilam,a was nie ma.Maja daj linka do poscieli,bo chce sie w taka sama zaopatrzyc 😁 😁 Gosia,nie fochaj sie,ze sie nie odzywalam.Nie mialam ani czasu,ani ochoty.Matko,jaki ten urlop byl beznadziejny.Jakbym tam jeszcze z tydzien siedziala,to bym sie chyba z Piotrkiem rozwiodla,zabrala Julke i wyniosla na drugi koniec swiata,zeby nas nikt nie znalazl!Pamietacie,jak wam mowilam o Piotrka kuzynce?W 2 dzien swiat jazde zrobila do mnie,ze niby Piotrka ograniczam,ze mu zabraniam ja odwiedzac,ze powinien sobie zone z Lodzi znalesc itd...Powiedzialam jej tylko,ze nie bede z nia dyskutowac i zasugerowalam,ze powinna sie leczyc i ze nie jest pepkiem swiata.Wkurzylam sie,bo Piotrek jej nawet uwagi nie zwrocil..Potem mi powiedzial,ze to jego siostra i on nie chce sie z nia klocic...nie odezwalam sie do niego 3 dni..potem ustapilam...obiecal mi,ze on pierwszy do niej nie zadzwoni...a dzien przed wyjazdem bylismy u jego ciotki..poszlam na gore mloda usypiac,schodze,a ciotka mi mowi,ze Piotrek do kuzynki pojechal...przegial!!Dobra,nie smutam wam,bo jakbym sie zaglebila w moj urlop,to i wam by sie zly humor udzielil.
Ale juz jestem w moim domku 😁 😁 Polozyli nam panele 🙂 🙂Wszystko ladnie posprzatalismy,wczoraj dywan kupilam,zeby mlodej w pupcie zimno nie bylo i jest slicznie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
No to jak o zabkach wiecie,to pochwale sie,ze mloda nauczyla sie spiewac...jak ja spiewam lalala to ona mi oscpiewuje 😁 I tanczyc potrafi 😁 😁 Jak muzyka leci to tak fajnie raczkami macha..ale nauczyla sie czegos jeszcze....dlubie w nosie i babole potem do buzi wklada 🤪 🤪 🤪 🤪 Bardzo przydatne nie?Hahaha a do chodzenia nam jeszcze daleko.Tylko od czasu do czasu kilka kroczkow podrepta,ale za to juz dlugo potrafi stac bez trzymanki 😁 😁
A ja sie dzis do siostry wybieram 😁 I musze sie pochwalic,ze ciocia bede 🤪 🤪 🤪W koncu sie 2 kresek doczekala hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Mia no to gratuluje samozaparcia pewnie sie czulas wstretnie.... znam ten bol ale jak dziala 🙂 To juz z gorki jak raz sie przemoglas 🙂 ! mi tez serducho pekalo na poczatku ,a teraz Zuzia sama sie uspokaja , bawi sie i gada do miskow pozniej sie podrze na mnie i zasypia 😉
Sylwia Ty to masz dobrze,nie ma co... 🙂)) Oczywiscie czekam na zdjecia Milusia z mucha 😁
Monia Tobie poemat bym napisala heh, coz wypada pogratulowac siostrze 2 kresek bo to piekne jest, moze to jej pomoze..... 😜 dla Juleczki jeszcze raz gratulejszon 🙂!!!!! i stania,kroczkow i zabkow kolejnych. U nas dalej pusto w jamie gebowej 😁
A odnosnie kuzynki Piotrka....nie wiem jakie tam sa relacje miedzy nimi ale wiem,ze kazdy czlowiek ma wolna wole i sam decyduje i wybiera. Dupek z niego pod tym wzgledem,ze Cie nie obronil,mogl przeciez jakos lagodnie cos powiedziec, skoro to jego siostra to by zrozumiala. Dobrze,ze mieszkacie w UK w innym wypadku mialabys darcie kotow znajac zycie.. 🙂
Mama nadzieje,ze Jula juz ok...i cieszy mni to,ze Wam sie tak moja posciel podoba hehehhe
A TERAZ NOWOSC 😁!!!! ZUZU PRZESPALA CALA NOC pierwszy raz!!!!!!! od 21 do 6.30 bez przerw na bubu!!!! bywalo,ze spala od 21 do 4.30 ale to teraz to mistrzostwo swiata w wydaniu mojej cory 😁!!!!jestem przeszczesliwa,przedumna!!! A i obudzilam ja JA wlasciewie o 6.30 bo sie krecila,dalam jej bubu 150 i spala do 8.30 jeszcze!!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Fajnie Monia ze juz wrocilas bo tesknilismy tu wszyscy za Toba i Juleczka
Kurcze Maja ta posciel jest taka fajna ze tez ja sobie zapodalam 😜
Mia z kazdym dniem bedzie coraz lepiej,szkoda tylko ze pokarm tracisz,no ale to nie koniec swita,dacie rade z Izunia 😉
My nadal wlczymy z uczuleniem,narazie bez efektow 🥴
Wiecie co? lubie poniedzialki 😁 😁wszystko wraca do normy...tatus w pracy i dziecko jakies grzecniejsze....aaa jak Tomek uczy malego mowic tata-to ten zaczyna sie smiac w glos 🤪
a jak jest glodny i zaczyna plakac to wola mlememeleme....moj urwisek kochany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja on ja wzial do drugiego pokoju na rozmowe i podobno jej powiedzial,ze to jego zycie i wolna wola i ze ja mu niczego nie zabraniam..ale jak ona potem na mnie wyskoczyla,to sie menda slowem nie odezwal.A ona nas pozegnala tekstem,ze "Czemu nie mogles sobie zony z Lodzi znalezc?"I tez nie odpowiedzial.Powiedzialam mu,ze jak mu tak zle i tak mu na siostrze zalezy,to moze niech zostanie tam i ona o niego zadba,bo ja dam sobie rade sama...wkurzyl mnie no.Strasznie sie na nim zawiodlam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudata Patryk wola mlemlemle hehehehehhe a Zuzu bububu 😁
Rzeczywiscie Mia pominelam to co napisalas...ze tracisz mleczko, no widac juz tak ma byc...tonic, mleczko modyfikowane napewno jej ne zaszkodzi.
A dziewczyny od 6 miesiaca sa smoczki do butli 3ki? jak tak to zaraz lece do toyrusa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia ale jesli jej powiedzial co powiedzial to z kolei bardzo dorosle mi sie wydaje,ze po prostu nic nie mowil .Trza byc silnym,zeby nic nie mowic.Ona wiedziala,ze to jej porazka ale chciala Tobie dowalic i zeby on to widzial,sadze,ze ich relacje sie po tym rozluznia.Bo on zachowal sie dobrze,ona jak gowniarz,tylko niepotrzebnie Tobie sie dostalo.A to ,ze nie ma zony z Lodzi tylko Ciebie mowi samo przez sie.Monia pomysl o tym z innej perspektywy. Przeciez to najlepszy maz pod sloncem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie po kryjomu pojechal...? ja pierdziele ja to bym sobie zaraz wymyslala,ze ona ma jakiegos haka na niego i on sie boi,ze Ci powie.ale olej to to moje myslenie 😁 ja niemam co robic to mysle ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoja droga to tez ponarzekam na Michala .Czasem mysle,ze to ja sie skonczylam jako zona.Wraca do domu i mam od raz nerwa...Nie wiem co robic bo Zuzia szybko to zalapie,ze ja sie denerwuje kiedy tata sie pojawia 😞 od tamtego accidentu jego nie mam tak samo zaufania. Znow zaczal brac nadgodziny,dla mnie to jedno oznacza.I jak on mnie traktuje tak ja jego. Ucze go,ze glownie to on przestal sie starac. A ja nie jestem rzecza,ktora w domu jest i bedzie.Ani kolezanka. Tylko kobieta i zona,ktora powinien kochac i szanowac. A jak slysze co slysze to noz mi sie w kieszeni otwiera. i znow przeprasza, i znow ale co ja takiego zrobilem ale to ty robisz problem. Ja pierdole gdyby nie Zuzia to bym go chyba wywalila z domu.Albo sama sie wyniosla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mia7 napisał(a):
Wygralam z Iza.
Wynioslam moses basket z jej pokoju i sie zawzielam ze sama usnie w kolysce i sie udalo, marudzila ok godziny, maz kazal mi sie poddac ale ja nie dalam za wygrana i padla.
Dzis wzielam ja na zakupy to spala 3 godz i nie moglam jej dobudzic na jedzenie.
Piersi nie chce ssac, odciagam ale to nie wystarczy i zaczal mi zanikac pokarm, codziennie mniej odciagam.
Dobranocka



to moze byc pierwszy kryzys laktacyjny, jezeli ci naprawde zalezy to mozesz postarac sie przetrwac tez tak mialam kolo 6-8 tygodnia ale zaparlam sie i siadlam raz w weekend gdy maz byl w domu i odciagalam co 2 godziny czyli w sumie co godzine zaczynalam, godzine ciagnelam i i godzina przerwy przez 3 dni takie uratowalam i zaczelam miec jeszcze wiecej.
i wazne aby w nocy odciagac ja nawet jak maly spal to odciagalam rowno co 3 godziny przez pierwsze 3 miesiace, dopiero teraz robie sobie przerwy dluzsze bo juz laktacja jest unormowana i zreszta za 3 miesiace maly przejdzie na sztuczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero do domku wrocilam z Zuzia, bylysmy pare sprawek pozalatwiac i sie udalo, w collegu bylam ale odebralalm tylko certyfikaty ,a nadal nie wiem kiedy moge speaking zdawac zalegly - wtedy bylam w szpitalu juz.
Kupiiiilysmy duzo rzeczy. ...bo nadal te promocje sa swietne 😜 i robie tej wstretnej meskiej istocie pieczen rzymska. Zabije go jak mnie dzis wkurzy...
a i wyrwalam organki dla Zuzi za 2£ w ksiegarni jakiejs 😜 i dopiero siadlam na dupie, obiad jeszcze se robie, ssanie poczulam w zoladku zapomnialam,ze nie jadlam.
Ogolnie to bardzo mi sie dzisiejszy dzien podoba jak narazie i bylysmy z Zuzia na kawce i ona sie smiala tak slodko 🙂 taka grzeczna...w spacerowce byla na tej najnizszej kondygnacji i na dokach bylysmy statki ogladala 🙂 i siobie cos gadala ciagle pod nosem....
Aaaa i dostala sloiczek z rybka dzis pierwszy raz! ale piardy po nim byly myslalam,ze to kupsko ,a to tylko gazy!!!!!! szok. teraz padla na szczescie dla mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia i Monia, wymyslilismy z Michalem,ze on zostanie z mala ,a ja pojade robic paszport. Czyli potrzebuje Waszej wielkiej pomocy...ktoras bedzie musiala sie mna zaopiekowac ☺️ ☺️ bo nie trafie i nie zalatwie i do tego nie wroce do domu bo nie mam orientacjiw terenie na odpowiednim miejscu w mozgu... 😮 😜 ale chce sie wyrwac, rozerwac i Was kochane w koncu poznac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja wlasnie weszlam na strone.Jak ja robilam paszport mlodej,to jeszcze nie bylo spotkan.Ale ja bym wybrala POSK i 3 osoby.I na mnie mozesz liczyc 🙂Daj znac kiedy masz spotkanie,to bardzo chetnie ci pomoge 🙂A ja sie wczoraj z mezulkiem pogodzilam,ale do Polski do jego nawiedzonej rodzinki szybko nie pojade 😁 Juz mu zapowiedzialam,ze nawet jak pojedziemy do Pl,to urlop spedzamy osobno.Gosia to bierz slub z idealem 😜 😜 Nusia gratuluje pomyslowosci z trzepaczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam z rana Kochaniutkie!

Monia fajnie ze wrocilas 🙂 🙂!! to ja sie pisze na kawusie jak Maja wybiera sie do Londynu wyrobic malej paszport to moze przy okazji by sie tak poznac ☺️ i pojsc gdzies na kawe ? jesli to nie problem 🙃 ?
u nas mala popyla po mieszkaniu juz chyba cale zwiedzila a najlepsza zabawa to "zaraz cie zlapie" i ucieka i trzeba ja gonic no i stanie wspina sie po wszystkim sofie lozku krzesle chodziku czym sie tylko da aby stac 🙂 .
a dziewczyny pija wasze skarby same z tych kubkow niekapkow bo moja wogole niechce?

milego dnia lejdis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...