Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Nusia wlasnie skonczylam opaske dla Maryli 🙂 nie wiem czy Tobie sie spodoba ale jej bedzie pasowac heheheh. Teraz mam chwile przerwy na rozprostowanie kregoslupa bo dzidzia wstala i czeka nas kapiel, a taty ni ma do 22giej wiec....wiecie o co kaman.
Sylwia co jest buuu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 10.15 Nusia wedlug planu jazdy. Boszz musze raniutko wstac 😜 stad odjezdza o 7mej...powiem Ci ,ze ta opaska byla pierwsza ,ktora przymierzylam Zuzi do zdjecia i ona na mnie nie wrzeszczala jakby nie poczula hehehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
o 10.15 Nusia wedlug planu jazdy. Boszz musze raniutko wstac 😜 stad odjezdza o 7mej...powiem Ci ,ze ta opaska byla pierwsza ,ktora przymierzylam Zuzi do zdjecia i ona na mnie nie wrzeszczala jakby nie poczula hehehehehe


haha bo Zuzia wie co dobre dla kolezanki 🙂 a na ktora masz w konsulacie? bo my to tak kolo 11 bedymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie co to Gosia nas szerokim lukiem omija i o swoja opaske sie nie dopomina? :P Gocha jak chcesz to rozowa wersje zrobie dla Vanesski 😉 :P
Monia dobrze,ze ten rezonans tak szybko!!! nie zmienisz tego,ze jest zle niestety...a te dragi Ci watrobe rozwala wiec jest dobrze, ze to juz jutro masz..
Dzidzia spi ,a mi sie nic nie chce juz. ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry 🙂
Milanku buziaczki 😘 😘 😘 😘
dziewczyny, bawcie sie dobrze na spotkaniu 😁
Momia, ciesz sie, ze rezonans masz juz, bedzie dobrze, trzymam kciuki 😘

moja Paulina wczoraj byla u midwife i okazalo sie, ze dzidzia sie w poprzek ulozyla 🤨 jak do nastepnego wtorku nie wroci na swoje miejsce, to chca ja do szpitala polozyc 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja ja myslalam ze Ty mi juz dawno rozowa zrobilas i wyslalas 🤪 a tak wogole to bylabym wdzieczna ☺️
Kasiu bedzie dobrze z Paulina i dzidzia najwazniejsze zeby miala dobra opieke 😘 a ktory to jest tydzien ciazy?
a ja jestem po nocce 🤢 moj ładny Pan nosi aparat na zebach i sie pluje wiec juz mi sie nie podoba 🤢 😁 i sie jeszcze bardziej przeziebilam bo co chwile chlodnie z ciastami otwierali 😞
baby za godzine sie spotykaja 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu z Pauliną i jej dzidzią na pewno wszystko będzie dobrze... 🙂 właśnie który to już tydzień ciąży? U mnie Alan główką w dół już w grudniu był, ale znajomej dziecko prawidłowo obróciło się dopiero 3tyg.przed porodem,a też w poprzek było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to miejmy nadzieje,że wróci do prawidłowej pozycji! 😘
oj to Paulina już bliziutko rozwiązania 🙂 a Synuś cieszy się,że będzie miał rodzeństwo? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja, Monia, Nusia na spotkaniu, więc tutaj pustawo.. z resztą zauważyłam,że ostatni0 coraz mniej do nadrabiania, ale to na pewno przez brak czasu.. mnie go zawsze brakuje,każdego dnia!

a dzisiaj jedziemy do teścia i szwagierki i na wieczór zostawiamy Alana i ze znajomymi idziemy do kina na "W ciemności", nie wiem czy tutaj to już pisałam,czy na innym wątku 🤨 jeśli tutaj to sorki,że się powtarzam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
to jest 36 tydzien , dziecko juz bylo w prawidlowej pozycji, a teraz sie przekrecilo....

Kasia w sumie 36 tydzień to jeszcze pewnie się obróci w prawidłową pozycję!!!Miejmy taką nadzieję! A jak ogólnie córka się czuje?Pewnie już Jej ciężko?Ta końcówka jest najgorsza... A je jeszcze miałam taki wielki brzuchol,dużo osób mówiło ,że jak na bliźniaki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...