Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Nusia wal sie!!!Ja juz rano ta kokarde w poscie na fb zamowilam 😁 😁 Kaska my sie w niedziele na to wybieramy,na Kentish Town.Moze ktoras z was moje babki dolaczy.Maja mysle ze za jakies 3-4f lacznie z wysylka mozesz wystawic.A co do butow,to nie moge ich znalesc na stronie,ale sa w takim stylu,tylko z innym kwiatkiem.W srode je zaloze,to zobaczycie na zywo 😁
http://www.clarks.co.uk/p/20343291
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoczko , Wy MOJE babeczki dostaniecie opaski w bonusie za to,ze jestescie, reszte posprzedaje. Duzo dziewczyn z lipcowek chce wiecie? Po ile moge liczyc w polskich zlotych plus przesylka? mi chodzi po glowie 20-25 zl ale to mi sie zdaje na Polske duzo....? czy w sam raz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
spoczko , Wy MOJE babeczki dostaniecie opaski w bonusie za to,ze jestescie,

w ogole to dzieks 🙂 Monia odstepuje Ci biedrony. Maja zaskocz mnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziendoberek 🙂
Chlopa do roboty wyprawilam-nawet mu kanapke zrobilam 😁-a co taka dobra jestem 😉
Maja-te opaski sa superasne...az szkoda ze Patowi nie moge zalozycz,chociaz moze... 😜kurcze chyba bede musiala jakies podanie o coreczke napisac do bocianow 🤪,albo Maya wymysl cos w chlopiecym wydaniu.
dobra wracam jeszcze do lozka-narka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🙂 znow spac nie moge leb mi peka od pomyslow caaaaala noc snilo mi sie,ze szyje 🤪 hehehe jak po pracy masakra 😁
Kasia ja Ci wrzuce linka jak tylko porobie. Do soboty sie uzbiera 🙂 dzis juz mam nowe wizje, dla Nusi tez juz w nocy wymyslilam hehehehe.
Nudata jak sprawie sobie wymarzona maszyne to bede tez robic takie chustki-sliniaki jak arafatki na szyje w ksztalcie trojkata, material tylko superasny wynajde u staruszek u nas. Prowadza takie stoisko i tam do wyboru do koloru 🙂 wiecie jak mam rece skrepowane bez maszyny..... 😮 codziennie sobie coraz bardziej to uswiadamiam...
Nocka ogolnie ok, Zuzia wstala na bubu 5.50 i zasnela spowrotem teraz slysze jak sie przeciaga ale to jeszcze z godzine bedzie na krecika sie ciagac, gugac,spiewac az zacznie wolac. A tatus tez spi wiec mam troche czasu dla siebie 🙂
To co moje Panie Kawka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia jak mala spi.....kosztem niesiedzenia w necie 😁 wiec plus tego.Kurde wlasnie przygotowalam aukcje itd.a ebay ma jakies klopociki z polaczeniem z paypalem i prosze sprobowac pozniej, a aukcja automatycznie skasowana i od nowa..... 🤨 gnoj! to nic w sb napewno wystawie a teraz Ci pokaze tylko zdjecie,ktora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/826/ebay1jl.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/6818/ebay1jl.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam i ja 🙂Maju aukcja powinna byc mimo wszystko zapisana 🙂Jak bedziesz chciala cos wystawic,to sie zapyta,czy chcesz kontynuowac stara,czy rozpoczac nowa.U nas nocka srednia,ale juz przywykam od nowa.Ni nic Kasia,do Kentish Town mamy blizej,wiec tam sie wybierzemy 🙂Nusia w outlecie widac roznice i to dosc spora,tyle,ze wybor mniejszy.Ale zawsze cos sie wynajdzie.Te buty normalnie kosztowaly 33f a w outlecie kupilam je za 19 🙂A 14f roznicy,to dla mnie sporo 😁 Ide jakies sniadanko wciagnac.Nudata jaka szczesliwa 🙂W koncu spokoj w domu haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry 😉
Nie wiem od czego zacząć tyle miałam do nadrabiania :-)
Nudata cieszę się,że mąż znowu pracuje 🙂 A tak się zamartwiałaś!
Majeczko robisz na prawdę bardzo ładne te opaski , masz talent babo! A Zuzia przesłodko w nich wyglądasz hihi
Monia się wyszalała na koncercie - i bardzo dobrze :-) Każdej z nas należy się takie oderwanie trochę :P No i Jula ma pikne ''rakierki'' ( mowilam tak na nie jak bylam mala)
Gosiak gratuluję mojej synowej malutkiej następnego ząbka!
Kasiu bardzo ładne zdjęcia z urodzin,piękne kwiaty dostałaś i Twoja starsza córa jest bardzo podobna do Ciebie 🙂 no i Kayka na pewno świetnie się bawiła !
Nusia buziaki dla Marylki 😘
Tusia Alanek zaraz już będzie sam cały czas biegał 🙂
Asia Tobie też sle pozdrowionka i buziale dla malutkiej ,bo dawno Ciebie tutaj nie było 🙂
Nooooooooooooooo to chyba na tyle 🙂 Mam nadzieje,ze nikogo nie pominęłam...Ale tyle napisałyście ,że ciężko wszystko zapamiętać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u nas wsio ok 🙂 Byłam wczoraj na zakupach i mam już prezent dla Sary 🙂 Teraz odliczam dni do piątku (Radek przylatuje) no i później Jej urodziny w sobote!Już torcicho zamówiłam u babci ,żeby zrobiła 🙂 Więc ten weekend zapowiada się fajnie!
Radecki z bratem w końcu kupili sofę do salonu u nas 🙂 Sofa trójka + dwa fotele!Bardzo fajnie wygląda wszystko. No i szklany stolik do tego! Jak wróce to jeszcze mamy na taras kupić jakiś ładny komplet :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...