Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
VANESSKO slicznosci nasze, duzo usmiechow i caluskow 😘 😘 😘
Sylwia, ja tez chce tego priva 😉
gratulacje dla Alanka pierwszych kroczkow - prosze , dzieci teraz szybko dorastaja 😉
Nudata, ciesze ze z Patim lepiej 😘
Monia - moze Julcie duzo nosisz, stad ten bol plecow ....
skypa mam, ale wlasciewie prawie wcale nie wchodze na niego...jednak, jesli ktoras ma ochote ...
nie pamietam co jeszcze mialam napisac ☺️
moja nocka dzis ok, Kaya tylko obudzila sie raz o 6 na mleko i dalej poszla spac do 8. teraz jeczala bo jest spiaca. polozylam ja, a ona tam gada, opowiada, spiewa.... chyba spac jej sie odechcialo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wczoraj bylam w clarks-u zmierzyc malej noge, bo cos ostatnio czesto sie przewracala. okazalo sie ze ma juz rozmiar 3,5 f a ciagle jeszcze chodzila 3. tak wiec zmienilismy buciki juz na 4 ( sprzedawczyni powiedziala, ze moga byc pol rozmiaru wieksze.) ale miala radoche, jak ubralismy jej wczoraj po domu nowe buciki 🤪 od pazdziernika noga urosla jej o 1 rozmiar 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochana Kayu i Vanesko zycze wam duzo zdrowka,spokoju,przespanych nocek i dziecinstwa pelnego usmiechow
Ja tylko na chwile.U nas tez nocka masakra,ale znowu przywykam 😉Bylam wczoraj u lekarza.Wyniki mam w normie i puchniecie bylo od tabletek,wiec dobrze,ze sie na spirale zdecydowalam.A co do plecow,to juz mniej ciekawie.Mam uszkodzone nerwy i musze jak najszybciej zaczac fizykoterapie.Dostalam tez ciwczenia do domu,juz wczoraj je robilam.Kasiu ja juz sie z bolem kilka lat mecze.No a co do fizykoterapii,to sie czeka minimum pol roku,ale pani doktor na gorze listu napisala drukowanymi literami URGENT!! i sama list wysle i w ciagu miesiaca maja sie do mnie odezwac.A jesli fizykoterapia nie pomoze,to do szpitala...tej opcji nie biore nawet pod uwage,bo nie wyobrazam sonbie lezenia 2 miesiace!A i dobrze,ze poszlam,bo kolejnym etapem uszkodzenia nerwow bylyby problemy z nietrzymaniem mocz,kupy,a potem bezwlad nog...fizykoterapie powinnam zaczaz juz minimum 2 lata temu,ale lepiej pozno niz wcale.

Nudata ciesze sie bardzo,ze nowy krem pomogl i oby to cholerstwo juz nie wrocilo!!A ja lece do coucilu zaniesc nowa umowe za mieszkanie i lece bilety kupic,bo w niedziele ide na koncert Kazika Na Zywo 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałam z nią jak dogadała się z siostrą o koncercie i wiecie co? jeszcze nigdy tak radosnej jej nie widziałam 🤪 🤪 🤪 cieszyła się jak dziecko i o bólu choć na moment zapomniała...hahahaha 🤪 🤪 🤪

a mój młody już coraz więcej na nóżkach jak ma od jakiegoś do jakiegoś punktu bliziutko to na nóżkach, a nie tak jak wcześniej...kucał i na kolankach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 sto latek dla maluszkow naszych kochanych 🙂 !!!!! Kayka duziaaaaa buty ma wieksze 😁 a Vanesska pedziwiatr 🙂
Monia super na koncercicho sie podlecz!!! 🙂 to bedziesz miala exercises heheheeh ja nie zaluje 😉 co sie odwlecze to nie uciecze prawda ? 🙂
Tuska swietny awatar!!! 😁
My bylismy u lekarza dzis dostalismy recepty a kropelki i paracetamol , nic sie nie dzieje zlego tylko ma infekcje w nosku gardelko uszy oczka czyste. Poszlam w koncu bo temp znow miala...
Sylwunia probny ok 🙂 az bylam zaskoczona, kazal mi sie juz zapisac na egzamin jak najszybciej...w weekend to zrobie 😉 powera od tego zlapalam 🙂
Tuska teraz ja popijam winko 🙂 wczesniej bylismy w ukochanym fostersie, a pozniej kupilismy butle czerwonego wytrawnego do obiadu, calkiem smaczne 🙂 ale lampka nie wiecej bo padne...a nie chce sie zamulic.
Gosia Plotkara super naprawde 🙂!
Monia zmienilam taryfe ale od 3go bedzie zobaczymy czy wlaczylam to co powinnam heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam dzisiaj chęć na winiacza,ale mojego jeszcze nie ma,więc będzie pewnie koło 19tej, bo z tatą pojechał na fuchę jakąś maszynę naprawiać. No, a nie ma kasy bo jego karta u mnie w portfelu została 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Caluski dla Vanesski i Kayenki 😘
ufff....maluch juz w lozeczku marudzi do zabawek 😉.Dzis fajna pogoda byla to i na spacerek sie wybralismy...kupilismy taka fajna satynowa posciel mmm...no i moj T od poniedzialku idzie do pracy-do tej samej gdzie teraz pracowal tylko na inny dzial 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudata super 🙂 widzisz jak sie sprawa rozwiazala 🙂 i praca jest, dlugo sie nie podenerwowaliscie ,a odpoczal chlopak 🙂
Zmeczona juz troszke jestem 😉 dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nudata, super ze maz wrocil do pracy, w sumie nie dlugo nie pracowal 🙂
Monia - odkurzacz 🤪 my wlasnie planujemy kupic Kayi tego malego henrego z argosa, bo jak odkurzamy, to zawsze ciaga i pcha nasz odkurzacz 😉 ale do pewnie dopiero na dzien dziecka, bo ostatnio za duzo dostala 😜
ok, ja tez spadam , dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...