Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

oj Monia biedna jesteś z tymi plecami, no i grypą żołądkową również ... tulę:*:*:*:*
Iza no to dobrze,że wyszedł negatywny..choć ja bym zrobiła jeszcze jeden za jakiś tydzień.. a co do karmienia piersią i okresu to nie u wszystkich tak jest, bo ja to okres dostałam zaraz po połogu..jak nie w 6tyg. po poodzie,a karmiłam piersią ponad 7m-cy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Monia bidulko do chinczyka na akupunkture z kregoslupem. i nie nabijam sie bo moj kolega chodzil a mial bardzo zle i fizjoterapia nie pomogla a chinczyk tak 🙂
Iza a stosowalas jakas antykoncepcje czy na zywiol 😁
Monia a ty co mowilas ze masz?
Vanesska przesliczna w opasce, Gocha sama jestes kaczka dziwaczka 😜 Maryla mnie drapie jak pisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia jak mi nic madrego nie wymysla,to pojde do tego chinczyka,bo naprawde nie daje rady.Siadanie na kiblu jest dla mnie wyzwaniem.A co do moich plecow to tak naprawde dokladnie nie wiadomo,dlatego chce jutro skierowanie na przeswietlenie badz inne badania.W szpitalu powiedzieli mi,ze to miesnie,jeden GP twierdzi,ze to zwyrodnienie od koslawych stop,a jeszcze inna ze cos z kregami 🙃 🙃 Wlasnie wyprasowalam czesc ciuchow na siedzaco i teraz siedze i wyje...a nie pytajcie ile juz tabletek przeciwbolowych zjadlam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Monia wlasnie mialamCi napisac idz do chinczyka bedzie od raz wiedzial o co kaman nie sie pieprzysz z lekarzami ,ktorzy testuja a moze to moze to......ja sama dzis sie zatrzymalam przy gabinecie medycyny chinskiej ....ale sie wstydzilam wejsc bo moj angielski nie jest biegly tylko na dogadanie sie ......wiem,ze sie i tak przelamie ale nie wiem kiedy.moze jak nie bede mogla z lozka wstac 😜
Zakupki cudne sie udaly 🙂 naprawde jestem zadowolona z dzisiejszego dnia 🙂 diety ciag dalszy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam dzisiaj nerwa na mojego,ale przynajmniej głodna nie jestem..Zawsze tak mam,że jak zła jestem to głód nie istnieje u mnie, nie wiem to chyba ja mam dziś taki podły humor i się na nim wyżyłam.. no ale siedzę u gina i piszę mu,że kobieta przede mną już weszła,a ciężarna nie była,więc będzie krótko(zawsze jak pisałam,że ktoś przede mną już wszedł to wyjeżdżał po mnie już, tym bardziej,że z Alanem miał dziś jechać to mu napisałam)... ja wychodzę od lekarza, dzwonię do niego gdzie jest, a on do mnie już??? No myślałam,że mnie coś zaraz weźmie!!! No to ja ubieram młodego i jadę. Baba która była po mnie zdążyła wyjść, lekarz zdążył zamknąć i pojechać do domu, a ja tam dalej stałam...!!!!
Ogólnie już nie mam zapalenia, tylko jakąś małą rankę na szyjce macicy i zaaplikował mi krem,żeby wyleczyć. No i mam nadżerkę na szyjce.. i za 3tyg. będzie moj wynik cytologii wtedy mm przyjść i jeśli będzie ok to leczymy od razu nadżerkę azotem, a jeśli złe wyniki będą to do szpitala i będą wycinek pobierać, czyli że niby nowotwór. No,ale wydaje mi się,że ok będzie, bo przed ciążą miałam "1" w cytologii, a w ciąży mi nie wyszło, bo ten wymaz był za mało coś tam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia - jak najbadziej - czuj sie zaproszona ( any time 😉 )
zreszta, zeby nie bylo - wszystkie przyjezdzajcie 😜 😜 😜 😜
a co do chinczyka, to moj M ma caly czas problemy z cera, bylismy u chinczyka, jak jeszcze na wood greenie mieszkalismy. zaplacilismy za cala kuracje z gory, dal nam rozne trawy, ktore tak smierdzialy, jak je gotowalismy i podobno byly tak niedobre, ze po pierwszej turze M zrezygnowal.
pieniadze przepadly i sie nie wyleczyl. i teraz chinczyka obchodzi wielkim lukiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska dobrze bedzie 🙂 i nie dziwie Ci sie absolutnie,ze sie zdenerwowalas ja bym go chyba przez telefon zagniotla 😠
My juz pokapani walcze w jednej aukcjii i chyba wyjde z siebie jak mnie znow przebija 😜
od obiadu nic nie jadlam jestem pelna!!!!! ale musze cos zeby ten obiad popchnac..... 😁
Goska wal sie wiesz 😜 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maj nic nie mow.... z tymi aukcjami..... od tygodnia bilam sie w kilku aukcjach o fajnie ciuszki dla Nikona. w koncu udalo mi sie, ale po tygodniu i wielu przegranych aukcjach
sie wzielam w koncu i zawzielam :
http://www.ebay.co.uk/itm/280826564078?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

http://www.ebay.co.uk/itm/180817581945?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649
mam nadzieje, ze bylo warto 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goska jak chcesz to Maryla ci pampersy pozyczy bo one do 25kg a to chyba twoja waga 🤪 😁
ide sie kapac i chyba spac, bo jak szefowa jutro znowu o 7 wstanie to bida z nedza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...