Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

gratulacje dla Alana!
Nusia a moja kolezanka zaznaczyla,ze szuka przez internet i nic nie musi chodzic i udowadniac....i nei bardzo maja ja jak sprawdzic...kurde musze z nia pogadac o tym bede wiedziec wiecej...sie wprosze na kawe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja ja musze chodzic co tydzien. nie urzadza mnie to zbytnio, dlatego zrezygnuje. jestem leniwiec, a praca i tak na razie nie dam rady... 😜

Alanek zdolniacha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko nawet jak bym miala chodzic co tydzien mam ulice obok job centre. a Ty podawalas juz dane? przychodu w malzenstwie itd? bo ta kolezanka ma 90 f tyg... a jest z partnerem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
spoko nawet jak bym miala chodzic co tydzien mam ulice obok job centre. a Ty podawalas juz dane? przychodu w malzenstwie itd? bo ta kolezanka ma 90 f tyg... a jest z partnerem.


tak juz mnie o wszystko przepytali. 2h wczoraj tam z mala siedzialam 😮 jak juz pisalam tyle ile dostane od nich to mi z housingu zabiora. wiec wole jak mi z housingu placa bez koniecznosci latania w to okropne miejsce brrrr 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂
Po pierwsze-ja tez chce brac udzial w skypowej konferencji 😜,no i tez chce wiadomosc od Syli 😁 😁
Po drugie-kurcze Wy taie ambitne obiady gotujecie a ja-wstyd sie przyznac ale byl fish and chips z baru z sasiedniej ulicy ☺️
Po trzecie gratulejszyn dla Alanka za kroczki,dla Milanka za raczkowanie i dla Kayenki za pilne czytanie 😉i dla pozostalych dzieciaczkow tez gratulejszyn za to ze sa 😉
Po czwarte- jestem mega szczesliwa 🙂 bo po tym nowym kremie uczulenie u Patricka zniklo zupelnie(co prawda odstawilismy wszystkie sloiczki i kaszki i tylko mleko bez laktozy mu daje,od jutra juz kremu nie bede uzywac i bede obserwowac czy ma uczulenie na mleko czy nie)
Dobra pozdrawiam Wszystkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry 😉 u nas duzo wiercenia w nocy i pobudka o 6:30. Nudata super ze krem mu pomogl. Jak bedziesz wprowadzac sloiczki czy kaszki to pojedynczo zeby zobaczyc co go uczula. My tak robilismy np jagodki i czekalismy czy ja wysypie 😉
:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gratuluje wszystkim postepow i dobrze ze patrik ma sie lepiej, ja mojemu raz na tydzien nowosc daje bo boje sie alergii no i oliatum do kapielu uzywam bo jak cos tanszego kupilam to skora sucha od razu,

koncze pakowanie i o 11 jedziemy, wroce za 2 tygodnie

trzymajcie sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
halo halo
Nudata cieszymy sie ,ze z malym lepiej :-)
Nusia u nas tez troszke maludy bylo 😉
Teraz jak zaczal mi tak smigac to nie wyrobi w miejscu ,musze miec oczy do okoła glowy! wszystkiego sie lapie...a ja tylko siedze i nunu ,nie wolno,be,a fuj hehe a maly wsadzi palca do buziala i sie smieje mi w twarz i dalej robi swoje 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 super Nudata ,ze w koncu to zwalczyliscie....az sama odetchnelam..... 😜
Sylwia bombastyczny jestMilan kurde miesiac tylko starszy od Zuzu i tyle potrafi.....
u nas ok,mala sie obudzila o 6.40 na butle i teraz brzeczy bo zasypia w lozeczku znow.Ja mam 2h jazdy za chwile, ma mi dzis probny zrobic..ale ja jakas rozjebana jestem emocjonalnie i aura mi wcale nie pomaga, znow okropne cisnienie jest i po kawie expresso chce mi sie spac.....po calej nocy przespanej itd. no nic dam rade jak zawsze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja widzisz wszystkie dzieciaczki mają swoje tempo! Vanesska też bardzo szybko wszystko łapie!
A ja mam 29.02 jazde 2 godzinki i pierwszy raz jak będzie ciemno na 20! Ludzie lepiej się chowajcie... 😜 A później co drugi dzień jazdy po dwie godzinki,żeby szybko wyjeździć! Ale podoba mi się to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe spoko moze potancuj to spalisz 😁
ja najbardziej nie lubie jezdzic jak slonce swieci takie ostre....slepa wtedy jestem i lzy mi leca ,a instruktor sie ze mnie smieje.... i jak deszcz pada bo nie ogarniam jebanych wycieraczek za bardzo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
hehehe spoko moze potancuj to spalisz 😁
ja najbardziej nie lubie jezdzic jak slonce swieci takie ostre....slepa wtedy jestem i lzy mi leca ,a instruktor sie ze mnie smieje.... i jak deszcz pada bo nie ogarniam jebanych wycieraczek za bardzo 😁

haha tez mam problem z wycieraczkami!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...