Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
hej 🙂
Alanek jaki rozbrykany na filmikach 🤪 Tuska, tego skoczka przyczepilas nad lozkiem? 😮
bedzie starszy, to dopiero bedzie wam skalal po lozkach, sama pokazalas 😁 😁 😁
Gosia - ucaluj Vanessce - zuch dziewczynka - ma pierszy krok za soba 🤪 🤪 🤪
Monia pewnie chora i nie ma sily zajrzec 🤨 🤨 🤨 buziak dla niej
Maja, a ja zaraz kawke wypije i oczywiscie filmik na rozpoczecie dnia wrzuce 🤪
Sylwia, masz malo czasu, bo latasz ciegle gdzies 😜 😜 😜 😜
cos dzis dobudzic sie nie moge. Kaya ladnie spala z przerwa o 5 na mleko, spala do 8 a potem jeszcze oczywiscie bawila sie w lozeczku i ostatecznie wstalam teraz niedawno 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Vanesski 🙂

A ja usunelam wszystki filmiki z youtuba. dostalam maila ze jakis koles dodal mnie do znajomych i jak weszlam na jego konto to on ogladal same filmiki z dziecmi 🥴 zablokowalam go natychmiast i zaznaczylam jako podejzany dla youtuba. musze bardziej uwazac 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia dlatego ja zawsze biore Wasze nicki na youtubie ,wpisuje i tylko Wy wtedy mozecie widziec moje filmiki!!!! Co za jakis zbok pieprzony!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gosiak jak piszesz ,ze to gowno jest to juz nie wymieniaj ,poszukaj czegos innego 🤢 a moze sprawdz na jakis specjalnych stronkach z ubrankami na takie okazje , nie z e-baya? Tylko tam pewnie beda drozsze!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratulacje dla Vanesski!!!! Ja zapomnialam Wam tez o tym napisac... Milan wczoraj tez jeden krok sam zrobil! mama Go trzymala,potem puscila ,ze stal sam i chop jeden krok do mnie zrobil i polecial hehe!Ogólnie przy meblach tak powolutku na boki chodzi jak sie trzyma ,moze bedzie po mnie szybciej chodzil,bo ja mialam 10 miesiecy jak zaczelam. Widzisz Gosia,... Vanesska z Milankiem telepatycznie sie porozumiewają ,juz chca zaczac chodzic,zeby w koncu sie odwiedzic i poznac na zywo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za pozno sie skapnelam ze sa ustawienia prywatnosci 🤢 na wszelki wypadek pokasowalam wszystkie. jak ktos ma link w ulubionych to nie bedzie mogl go otworzyc. swoja droga wszedzie te pieprzone zboki i w cale dzecko nie musi byc gole zeby im przyjemnosc sprawic 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a juz nie moge patrzec jak ludzie na facebooku dzieci cale gole wrzucaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
najgorsze jest to ,ze takich zbokow jest od cholery... kiedys nawet z mama widzialysmy takiego zboka w akcji! bylysmy na tamie z bratem jak byl maly ,zeby sie pokapal... i dzieciaczkow bylo tam jak to w lecie bardzo duzo,no i siedzialysmy z mama, oppalaysmy sie i ja patrze a po drugiej stronie facet sie w krzakunach ciagle chowa iz aczelysmy go obserwowac! zaczal kucac ,sciagal gaciory i sie patrzyl na dzieci!!!!!!!!!!!!!!!! na szczescie po naszej stronie byl tez jakis facet to podlecialam doo niego i powiedxzialam o co chodzi to szybko go pogonil... a ten zbok spieprzal tak szybko ,ze ledwie te gacie ze spodniami na dupe zaciagnal!!!!!!!!!!STARY DZIAD!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Hey.Ja zyje.U nas grypy zoladkowej ciag dalszy.Wczoraj Piotrek w domu zostal,bo go czyscilo,ja caly dzien zygalam,a dzis mam rozwolnienie 😞On juz ok,poszedl do pracy,a ja dalej sie mecze

Monia biedaki z Was!!! Wiem co czujesz ,bo sama ostatnio to przechodzilam,a to jest paskudna ta grypa,bo jak jednio zacvhoruje to leci cala rodzina 🤢 oby jak najszybciej przeszło 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Goska nie daruj tych bucikow, przeciez zawsze mozesz oddac ! napisz,ze sa naprawde za male itd na obrazku inaczej wygladaly i chcialabys je zwrocic, masz do tego prawo ,a sprzedawca nie bedzie sie rzucal bo ebay go kontroluje.....
Sylwua brawno dla Milanka 😁 oj Zuzi jeszcze duzo brakuje zeby raczkowac ,a co dopiero na nogiiii
Nusia super te zdjecie co wrzucilas na FB hehe 😁
Monia kuruj sie kobieto....widac masz oslabiony organizm i Tobie jeszcze nie przeszlo, a Julka jak ?
My spalysmy siobie do 6.30 na bubu i do 8.20 na dobre 🙂
No Sylwia my juz od poniedzialku dietujemy ja troszeczke dluzej wlasciwie bo za 3 dni sie waze 😁
jedziemy dzis do miasteczka obok poszukac moze czegos w TKmax bo u nas nie ma ,a tam konkretny jest ,a ja lubie grzebac w rzeczach do kuchni 😁 i ciuszki moze dla malej beda......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam,że tylko osoby które dysponują linkiem,czyli jak daje na fb to może każdy oglądać, tzn. z moich znajomych.. ech, pieprzone zboki!!!! 😠 😠

a i brawa dla Milanka i Venesski! :*
A bucików też bym nie podarowała 🙂))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Milan raczkować pewnie już nie będzie 😉
Wlasnie Maja ,zajrzalam na watek mamusie na diecie :P
Do TKMax tez lubie czesto chodzic !!!Torebki mi sie tam podobaja :P z reszta w cholere tego wszystkiego jest 😉
A ja pedze nie dlugo do biedrony ,bo pampersy nam sie koncza 🙂 Tylko nienawidze tego szykowania sie z malym i Go ubierania 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ejj wiecie co od 2 dni robie 20 brzuszkow i przysiadow bo oj flak po ciazy jak sie najem wyglada jak w 5tym msc ciazy a moja dupa dosyc ze w rozstepach, cellulicie to jeszcze oklepła 🤢 ale ja mam kurwa zakwasy na udach i chodze jak niedolega 🤢 🤢 nie wspomne o mojej zadyszce po cwiczeniach 🤪 a Vanesska sie brechta ze mnie i jak robie brzuszki to wchodzi na mnie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u nas nadal dziąsła opuchnięte strasznie ... ślini się na potęgę, za uszy dzisiaj zaczął się ciągnąć..
Vanesska wygląda prze cudnie :* Śliczniusia 🙂

no nic mój Pierworodny wstał tak, więc uciekam z nim pogłupkować, a później obiadek szykować. Odezwę się na wieczór, bo dziś jeszcze do kontroli do gina.. ciekawe co powie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja was nadrobilam,bo Julia spi,a ja leze obok,zeby spala jak najdluzej.Maja organizm mam bardzo oslabiony,co sie podnosze,to mi sie w glowie kreci.Jedyny plus tego,ze w niecaly tydzien zgubilam 3kg 😁 😁 😁 Nudata a ja poraz kolejny przynudze o chinczyka.Kosztuje to tylko 30f,a powiedza ci dokladnie,na co Patrys jest uczulony.I doskonale cie rozumie,ze sie zamartwiasz,ale nie rob tego,bo sie malemu zly humor udzieli.Maja dodalam sobie linkd do sukienki do zakladek,baardzo fajna 🙂Goska ja chce zobaczyc te twoje flaki hahaha.A bucikow nie daruj im.Jak chcesz,to ci moge wiadomosc napisac.Tuska ale Alanek jest ruchliwy,a jaki zadowolony 🙂Nusia zajebista fota,a zboka dobrze,ze zglosilas!Kurwa,rostrzelalabym takich!A sukienke Goska sliczna kupilas 🙂Kasia gratuluje wygranej sofy i wpraszam sie kiedys na kawke 🙂Iza ale test do 5 tygodni moze negatywnie wychodzic hahaha 😁 Sylwia gratulacje dla Milanka za kroczki.Maja rozwalilas mnie tekstem o Julki lataniu hahaha 😁 A film ze slubu zajebisty.Dzis juz go kilka razy ogladalam na poprawe humoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No a do tego wrocil mi bol kregoslupa,ze zdwojona sila 😞Nie moge chodzic,siedziec,masakra.Dzis cala noc nie spalam i plakalam z bolu.Z reszta usypianie Julii tak samo wyglada-lzy leca ciurkiem.Nie chce mi sie nawet zyc,nikomu nie zycze takiego bolu.Jutro ide do lekarza i pewnie w koncu mnie na fizykoterapie wysle,a do tego czasu chce jakies cwiczenia,bo nie daje juz rady.Nie jestem nawet w stanie podniesc nogi,zeby cos kopnac!!A dzien zaczynam od garsci tabletek,ale nawet one juz nie dzialaja.Wyc mi sie chce!W domu burdel,pranie nie poprasowane,a ja nie mam nawet sily cokolwiek zrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
test wyszedl negatywny, kurcze zalamalbym sie !!!!!!!!!!

ja jeszcze okresu nie dostalam od porodu bo caly czas pokarm sciagam ale coraz mniej wiec chyba sie w koncu pojawi bo ostanio zaczynam sie martwic

w piatek jade na 2 tygodnie do domu do mamy bo maz w delegacje jedzie wiec nie bede miec dostepu do neta,

a bratowa dzwonila i robi dla mnei paczke z primarka wiec zrobilam jej liste rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...