Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

MonisiaD napisał(a):
Nusia to kupujcie i leccie 🙂Pomysl,jakby sie mama ucieszyla,jakbyscie jej taka niespodzianke zrobili.Polec na kilka dni,to duzo rzeczy nie musisz brac 😁 😁


tylko ze moja mama wyjezdza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Nusia to kupujcie i leccie 🙂Pomysl,jakby sie mama ucieszyla,jakbyscie jej taka niespodzianke zrobili.Polec na kilka dni,to duzo rzeczy nie musisz brac 😁 😁


tylko ze moja mama wyjezdza 😉

No to lipa 😞Ale by miala mine,jakbscie sie niespodziewanie zjawili 😁 Ja kiedys tak w wakacje zrobilam.Mina rodzicow-bezcenna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
nusia27 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Nusia to kupujcie i leccie 🙂Pomysl,jakby sie mama ucieszyla,jakbyscie jej taka niespodzianke zrobili.Polec na kilka dni,to duzo rzeczy nie musisz brac 😁 😁


tylko ze moja mama wyjezdza 😉

No to lipa 😞Ale by miala mine,jakbscie sie niespodziewanie zjawili 😁 Ja kiedys tak w wakacje zrobilam.Mina rodzicow-bezcenna 😁


jeszcze by zawalu dostala 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia naprawde zaraz poszukam czegos w necie o tym , ja mialam dwa takie przypadki, kumpele pajak ogryzl pod kolanem, dlugo sie pieprzylo i goilo, teraz ma wielka blizne!! i kumpla w klate ugryzl i tez mu popuchlo itd, tez wielka blizna ,my sie smialismy,ze sie spuscil mu pod skore i jajeczka zlozyl bo i takie rewelacje mozna spotkac.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Niebezpieczne-pajaki-terroryzuja-Wielka-Brytanie,wid,11161344,wiadomosc.html?smgajticaid=6d974
kolonie tego szajsu czesto sa w szopach i na strychach, niedaleko mnie w Tekwsbery w szopie wypalili cala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://translate.google.co.uk/translate?hl=pl&langpair=en|pl&u=http://www.dailymail.co.uk/news/article-452264/Warning-rise-UKs-dangerous-spider-warmer-winters.html

Fuuuj 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A w hotelu jak pracowałam to na housekeepingu była akcja z takimi maluśkimi pajączkami,których nie było nawet widać dobrze gołym okiem,robaki,które wbijały się pod skóre i to żyło w materacach od łóżek!!! I wszystkie materace były trzepane,bo jakaś baba zgłosiła to i do szpitala jechała !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow to sie ladnie hajcowalo, mowie Ci macie piromana 😉
Monia ja walcze w kuchni doslownie, zrobilam juz schaboszczaki dla Michala teraz rybe powoli smaze, moze zaczne kapuche robic dzis bo im dluzej stoi tym lepsza jest 🙂
A Zuzia ze mna robila schabowe i byla tym bardzo przejeta heheh, mogla potrzymac nawet pomarancze i mama dala polizac soku z pomaranczy 🤪 wyplula go hehe, i kupilam biszkopciki takie maluskie dalam jej polizac, zlizala prawie pol. Ale nie wiem czy moge jej dawac juz bo to nomalne biszkopty a one przeciez na jajku i z maka.....no ale nic moze wlasnie w ten sposob wprowadze gluten 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie zjaralo 😮 gosia mysl o wyplacie 😉

a ja weszlam dzisiaj do lumpka a tam takie cos co przegradza wanne na pol zeby nie lac wody do calej jak sie dzidzi kapie 😁 i 3 funciaki za to dalam, a wczoraj z tesciowka o tym rozmawialam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...