Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

MajaCh napisał(a):
Sylwia oklamal mnie,zeby spedzic z nia czas. Miedzy nami a nia wybral ja!!!!!! Spierdolil to co budowalismy....


wlasnie o to mi chodzilo jak wczesniej pisalam... ma w domu rodzine i to ona ma byc najwazniejsza. sorki Maja jezeli cie nakrecam. wiem ze to przykre, ale tak nie powinno byc. moze tez on ne zdawal sobie sprawy z tego jaka przykrosc ci to zrobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Zuzie wlasnie Michal usypia. Chodzi teraz za mna i mnie przeprasza ale same napewno wiecie ,ze takie przepraszam nie ma znaczenia kiedy sie nie wierzy i nie bedzie wierzyc do konca juz nigdy, ja zostalam raz kiedys juz bardzo zraniona,a teraz mu mowie,ze jak cos mu nie odpowiada to nie za zabawy uczuciami innych tylko po prostu idziemy w swoja strone, jestesmy dorosli ,a ja nie chce zeby kiedys mala go gdzies zobaczyla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja juz w domku jestem.Bylam w kosciele,a potem kolezanka mnie do chinczyka wyciagnela,potem na spacer i jakos tak mi dzien minal.Zajela sie mna pewnie dlatego,ze na dzien dobry sie jej poryczalam.Maju dziekuje za kawalek:* A co do twojego faceta,to nie chce sobie wyobrazac,co czujesz.Ja to choleryczka jestem i Piotrek by sie nie odwazyl tego zrobic,bo by walizke za drzwiami zastal 😁 😁 Kiedys zabieral z pracy taka laske,ktora mieszka niedaleko nas,a ktora nawet czesc mi nie raczyla odpowiedziec,jak na firme do niego wchodzilam,a do Piotrka maslane oczy robila...ale dlugo jej nie pozabieral hahaha.Sie ma ten dar przekonywania 😜 😜 😜 😜 Ja wyznaje zasade,ze ufam Piotrkowi niesamowicie,ale nie ufam babom naokolo haha i tak jak Nusia jestem bardzo sceptyczna do takich akcji..Dobra,ide obiad robic,bo zaraz maz bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia wazy juz 6400!!!!!!!!! 🙂 moje male szczescie i spi od przyjscia do domu jeszcze !!!! w wozeczku...to bedzie brykac. A ja jestem po jezdzie z intruktorem jazdy 🙂 Nowy inny typ, w koncu profesjonalista, mam nadzieje,ze potrzeba mi kilka godzin do odswierzenia pamieci i rutyny ale zadowolona wrocilam.
Michal poszedl do pracy jutro i popojutrze nie bede go wcale widziala,a jak tu ufac jak skasowal wiadomosci od niej na facebooku. Przed moim wyjsciem byly teraz nie ma. Dla mnie to jednoznaczne,ze cos ukrywa. Zjebalam go na funty, nie wolno sie bawic uczuciami, jak nie jest z nami szczeslwy,szuka wrazen to po prostu niech to robi ale nas to tego nie miesza, ja sie wycofuje jak wesze zdrade bo za bardzo cierpie przy tym. Od raz i uwierzcie mi ,ze gdybym miala dzis gdzie isc to bym po prostu mnie i Zuzie spakowala. A jak raz sklamal to i bedzie klamal. A wiecie co? ja zaczelam zartowac z kim to on byl wczoraj no i zaczelam drazyc temat i zartowalam,ze sie zaraz dowiem ,napisze do nich na facebooku no i on czerwony mi powiedzial,nie pisz do April bylem tylko z Lucie to mnie huj strzelil.......napisalam do Lucie wiec czy wie,ze moj maz mnie wczoraj oklamal,zeby byc z nia. Potem mi powiedzial,ze ona pytala czy ja nie mam nic przeciwko ,a on powiedzial,ze nie. Oklamal i ja i mnie. Poza tym laska ma 24 lata, nie ma partnera i co chwile pisze smsy,albo wiadomosci na facebooku. Kobieta czuje jak cos sie dzieje, ja juz od kilku miesiecy czuje,ze nie jest ok jak tylko zobaczylam ,ze dzwoni do niego kolo23 ciej kiedys. Chyba bede sie z nim porozumiewac tylko w sprawie Zuzi bo nie chce mi sie nawet patrzec na niego,a ten mi jeczy ,ze zrozumial itd. bo wczesniej to sie zapieral ,ze nic zlego nie zrobil. Kurwa mac ,oklamal .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko,ze ta dziewucha ....wlasnie ja jej nie znam ale tak mysle bo wiele osob z pracy mowilo mu,ze o co kaman ,a on ,ze tylko frend sa i o co im chodzi, a mi kurwa tlumaczyl niedawno ,ze nie ma przyjazni miedzy facetem ,a kobieta. Ale tak tak on mowi,ze nas kocha,ze zdal sobie sprawe jak to wyglada itd. ale najbardziej mu lyso przed nia, bo ja tez musi dzis przeprosic,czyli widzicie jak sie przejmuje. Ojjj dlugo bedzie pracowal na zaufanie, kurwa i jeszcze wczoraj dalam sie bzyknac 😠 teraz to juz pojdzie seks w zapomnienie.
I on mi ja chce do domu przyprowadzic,bo fajna,zebym poznala, noz kurwa ma czelnosc, ja wiem,ze jesli nie jego inicjatywa to jej jest. Bo wszyscy wokol kurde wiedza i widza ,ze cos jest grane tylko ja glupia bo w domu siedze i on mysli,ze zawsze tu bede. A tak sie sklada,ze sie odegram tym samym. W sb podobno sa fajerwerki u nas. Umowie sie z naszym wspolnym kolega,ktory rozstal sie kilka miesiecy temu z dziewczyna i wyznal kiedys Michalowi,ze mu sie podobam, Na niego jest tylko taki sposob ,zeby poczul to co ja. Pojde sobie na piwo itd. a z tym kolesiem zawsze jest o czym gadac bo to taka pepla jest zaintereowana calym swiatem. (a tak swoja droga to mnie on nie pociaga :P ) ale pomoze mi wykonac plan. o tak. niech on zostanie z Zuzia i zobaczy co ja mam na codzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...