Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

Kinia Ty to pracus jestes 🙂 nie ma co ale piekne te malunki Ci wychodza wiem,ze to sie wydaje tylko banalne ale nie jest, moja siostra kiedys zamarzyla sobie o takim malunku bonsai na scianie na cala sciane chyba ze 4 dni sie z tym bawila......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Bry 🙂
Maja cos Ci sie styki poprzepalaly, posty sie pomieszaly 😁
My od rana w ogrodku. przesadzam kwiatki domowe i doniczki mi zabraklo tzn kwiatek za duzy i do homebasu poszlysmy po wieksza. teraz mala spi a ja ide dalej bawic sie w ziemi w towarzystwie miska olbrzymiego co sie wietrzy na sloncu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mam jeczydupka w domu... widze ze go dziasla swedza strasznie wiec wzielam bonjela gel i zaczelam mu smarowac... i gorna 6 to chyba bedzie idzie... dziwne bo tylnie zeby podobno pozniej wychodza ale zachaczylam palcem o cos naprawde ostrego wiec zagladnelam i rzeczywiscie biala plamka sie ukazala... i dolna 2 tez idzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no wlasnie wiem ale to na miejscu 6 wystaje cos bialego i ostrego, dlatego tez sie zdziwilam...
i wyglada tak samo jak ta biala ostra plamka z przodu...chyba zadzwonie do hv niech mnie odwiedzi i zobaczy co to jest..
kupilam malemu Chicco Mamma Lullaby wsadzilam baterie i nie dziala 😠 😠 😠
musze jutro podjechac do argosa i wymienic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie wiem Monia, ale mnie wydawanie pieniędzy u Chinczyka a u normalnego lekarza porządne zdiagnozowanie to dwie rożne bajki. My osobiście się przejechalismy u nich na ponad 500£ a znajomi wydali ok 2000£ i nie pomogli tylko wciąż potrzeba było dalszego "leczenia" są polskie przychodnie w Londynie to czemu nie spróbować ? Chińczyk strasznie się ceni 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia dobrze,ze tabletki dzialaja 🙂
Ninatrn na moje oko.....dziwne z tym zabkiem , a nie wbilo mu sie nic? bo ja i Goska zreszta tez,myslaysmy,ze dziewczynkom zeby ida a to np chrupek albo paluszek byl i siedzial ze dwa dni...az wstyd,ze wtedy myslalam,ze to zabek...hehe
ale zrobilam piekny obiad na jutro.........mmmmmmmmmmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale jestem dumna z córki 🤪 ☺️ polozylam ja po kąpieli,buta w rękę, skończyła , jak zwykle oddała butelkę i..... wola Moka (czyli smoczka) a ja jej na to KOchanie, przecież smoczka wyrzuciłas do śmieci.nie ma już smoczka. A ona wiecie co na to? O JENY, nie ma moka ! Ucalowalam ja i wyszłam z pokoju. I słyszę za drzwiami, Nie ma moka, nie ma moka.... I tyle. Już śpi 😘 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia zadziorna jestes taka 😁 chyba cos w nocy bylo hahahaha
Nusia ja robilam baklazana bo sie uparlam,ze zrobie go w zjadliwej formie bo nigdy mi nie smakowal, wiec jeden baklazan , na pol wyciac pestkowy srodek, polac sosem ja zrobilam z dwoch lyzek oliwy,plus troche chilli w proszku ,troche warzywka, i dalam dwie lyzeczki syropu z brzoswini bo mialam pod reka 😜 - eksperyment i to do piekarnika na jakies pol godziny ,w tym czasie farsz robilam - w garnku malym duzilam pieczarki,cebulke mial byc jeszcze tunczyk do farszu ale zrezygnowalam z niego bo by zabil zmak reszty. Jak sie udusilo dodalam jajka gotowane wczesniej wymieszac i ten farsz na te baklazany. Pozniej polalam jogurtem naturalnym i troszke tym wywarem ,ktory zostal z duszenia ( wogole bez tluszczu dusilam tylko woda podlewalam) i spowrotem do piekarnika na 5-10 minut. i tyle 🙂 smacznego hehe mozna serem posypac przed zapiekaniem tez bedzie pyszne ale ja mam mniej kaloryczna wersje bo i farsz mozesz zrobic np z miesem.
Dzis bedzie na obiad mam nadzieje,ze ten baklazan sie przegryzl bo to warzywo jest jedyne,ktorego nie moge okielznac jest okropny w smaku nie wiem jak go robic,zeby byl zjadliwy.......moze tym razem sie udalo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry.Maja ja tez do funclubu baklazanow sie nie moge zaliczyc 😁 Moja eiostra go dla odmiany uwielbia i daje do wszystkiego,cukinie z resszta tez.Kaya faktycznie duzo mowi.Jula wali zazwyczaj pojedynczymi slowami.Choc czasem zaskakuje.dzis powiedziala tata dzwoni 🙂 ale to rzadko sie zdarza.Ale ona nie ma czasu na gadanie bo ciagle w biegu jest.A paszportu nie bede jej robic,bo ma ang i polski dowod na 5lat.a ja wczoraj zastrzyku nie dostatalm,bo w gp juz nie moga go robic.ale dostalam tabl inne i jest lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia to dobrze, ze tabletki ci pomagaja.
Ja tez mam dowod dla malej, wiec nie robie paszportu. ale podalam jako ciekawostke, ze jak ktos potrzebuje paszport dla babla to juz nie trzeba co roku latac do zasranej ambasady 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny bylismy nad jeziorami cos pieknego i to bardzo blisko nas.... 🙂
a baklazan wyszedl smaczny ale i tak nastepnym razem wolalabym nadziac np.pieczarki takim farszem niz kolejny raz baklazana....... 😜 Monia a ja pamietam jak cukinie i dynie moja babcia robila w sloiki i one takie slodko kwasne byly.....ale uwielbiam zupe dyniowa na mleku.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
w moje dziecko wstapil szatan 😞 😞 caly dzien drze sie... w kojcu nie w lozeczku nie krzeselko mama wszedzie mu nieodbrze 😞 😞 glowa mnie tak boli ze ledwo widze na oczy ;/
posiedzial cicho w wannie, kaczuszki lapal... a teraz lezy w lozeczku i mam nadzieje ze zaraz zasnie... chociaz slysze ze bawi sie nowa zabawka, ta ktora chcialam oddac ostatnio... okazalo sie ze zle wlozylam jedna baterie 😁 😁
my we wtorek jedziemy odebrac paszport Olkowi..
moja mama kupila dzis bilet za 6 funtow... fakt faktem ryanair i do warszawy , ale tylko 6 funtow az nie chcialo mi sie wierzyc....
Kaya bardzo madra dziewczynka 🙂
ja smoczka uzywam okazjonalnie jak juz nic innego Olkowi buzi zamknac nie moze...
ide sie polozyc milego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...