Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Witam się dziewczyny 😉 Wprawdzie nie jestem jeszcze mamusią, ale z niecierpliwością czekam na pojawienie się mojego maluszka 😉 termin mam na 13 września, także już z górki!
na brzuszku poznałam się z niektórymi z was ale jako, że tam już nikt się nie udziela postanowiłam się przenieść tutaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej marylu 🙂
a ja dzis od rana na zakupach.... przyjechalam i zabralam sie za robienie sloiczkow dla Olka 🙂
zdarzylam zrobic marchewke i Olek sie obudzil.. wiec od razu caly pojemniczek zjadl i zapil 90 ml mleka 🙂 wciagal marchewke az nie nadazalam nakladac :P a jak za wolno bylo to krzyczal na mnie 😮 😮 😮
teraz sknczylam wlasnie robic mu deserki...
ale dumna z siebie jestem 😁 😁
i kupilam wlasnie malemu na zime kombinezon za £ 0.99 😁 😁
taki fajny pluszowy z uszami 😁 😁
Monisia Ty to masz kobieto z tym spaniem przesrane...
ja to dzis dopiero o po 9 wstalam wczesniej niz Olek 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia mialam list dostac o jej wizycie,ktora miala byc w nastepnym tygodniu i kurwa nie ma nic w skrzynce........
Marylu witaj 🙂
Ninatrn fajnie,ze jje bo to nowe smaczki to bedzie chetnie wcinal.
Nusia tak mysle ale ona jest naprwde cfana, duzo wysysa i wypluwa......a po tym sniadanku kupsko zaraz bylo 😞
jak jje jogurty to sie zastanawiam czy tez do tych pierwszych sloiczkow nie siegnac tych na maxa zmiksowanych bo juz mi rece opadaja 😞(((((((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KAya tez bardzo mało je ale mniej wiecej już wiem co jej dawać. Ona uwielbia sama jeść parowki lekko podgrzane lub zimne ale tylko z costco, bardzo lubi rybę , a najbardziej frytki niestety, albo takie niezdrowe podpiekane ziemniaczki ( czasem jej daje bo co mam zrobić ) , nie częściej jak raz - dwa razy w tygodniu jakaś zupa . Lubi tez jeść kisiel , je go sama, jak sos, to tylko z ryżem albo jakaś kasza, nie lubi gotowanych ziemniaków
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia na canal + lecial
Maryla nie lubi ziemniakow. na pierwszym miejscu makaron, pozniej ryz, kasza gryczana, dzisiaj jadla brazowy ryz i tez wciela. dania musza byc "mokre" jezeli wiecie o co mi chodzi. a z zup to tylko pomidorowa albo rosol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien doberek
Maja a zupek tez nie chce jesc? Moze jak bys tez tak zupke zmiksowala jakas warzywna i by miala taka wlasnie ciapke jak w sloiczkach.A do przychodni moze zadzwon i przypomnij im o sobie 😉
To cos z tymi ziemniakami jest ,bo Milan tez nie przepada.Z talerza wyjada zawsze miesko,surowke ,a ziemniakow zostawia najwiecej.Zupy za to kocha chyba wszystkie! 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwus zupek tez nie chce ......wczoraj jej kupilam sloiczek od 4go miesiaca spaghetti zjadla pol i zaczela wypluwac......pozniej dostala takie male kostki chleba z uwaganutella i zjadla moze ze dwie reszte wyplula. ......
Monia fajnie,ze Malenczuk sknera mocno zagral 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
Monia poszalala:P Maja Maryla nic nie jadla jak jej zeby szly, tylko mleko pila.
nocke dzisiaj mialam koszmarna, juz dawno tak zle nie spala. obudzila sie o 2 z placzem ze chce mleko. dostala mleko i nie mogla zasnac. wzielam ja do nas to uciekala mi na podloge zeby sie bawic, nawet laptopa mi przyniosla zeby jej bajki wlaczyc. zasnela dopiero kolo 5 rano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no Milan tak samo jak ząbki idą to nie chce jeść to i Zuzia ppewnie tak ma.
Nusia a czemu to tak się obudziła Marylcia może coś się przysnilo mój misiek też spał że mną ale boję się brać go do siebie bo zawsze na brzegu łóżka leży jak się obudze albo nogi mu wiszą tak się kręci w nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas tez zabkowe marudzenie i jeszcze jakies plesniawki sie przypetaly. iza jak byla zarloczkiem to teraz nic co na lyzce do buzi nie wezmie, czasem zje te jedzonka wyciskane z saszetki albo jogurcik z tubki. Daje jej kaszke pomieszana z owockami przez butelke i je a z miseczki lyzeczka nie da rady.
Musi ja bolec. 1 nocy dwa razy budzila sie z placzem ale wczoraj cpala dobrze, duzo tez spi w dzien.
Poki co to Iza biega po pokoju w chodziku-byly rozne opinie ale udalo mi sie kupic uzywany za £5 wiec nawet jakbym miala wyrzucic za tydzien to warto bylo, dziecko ma tyle radosci a ja spokoju troche.
Oj te nasze marudki kochane. chyba tylko Kaya ma juz zebow pelen zestaw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maryli caly czas idzie jeszcze lewa, gorna trojka wiec moze od tego. nie wiem czy piatki sie nie pchaja. wydaje mi sie ze jeszcze po urlopie sie nie przestawila. teraz zasnela, po godzinie marudzenia i wiercenia sie w lozeczku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...