Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Maja swietne fotki na fb.A jeziora mega zazdroszcze.U nas niestety niczego takiego nie ma 😞Nusia dzis juz nieco mniej tabl pomogly,ale w koncu wyszlam troche z szogunem do parku i bylo super 🙂Jak milo polezec sobie na kocyku,na trawce 😁 Ninatrn moze faktycznie to brzusio.Chociaz w sumie Julia w wannie zawsze sie uspokaja bez wzgledu czy to brzusio czy zabki.Nusia dobrze to napisalas-zasrana ambasada 😁 Przypomnialo mi sie,jak po paszporty razem pojechalysmy 😁 A my jutro do kumpeli na urodziny idziemy i przez ten antybiotyk nawet napic sie nie moge.Ale przynajmniej zapale.Sylwia pracusiu odzywaj sie czesciej,bo mi teskno:* Dobra,lece sie kapac.Milego wieczorku babeczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Maja zdjecia super 🙂 jak to jezioro sie nazywa?
ja jestem w szoku. dalam Maryli mleko do spania i wyszlam z pokoju, zawolala mnie kilka razy, odpowiadalam jej, zeby przytulila sie do misia i spala i po kilku minutach zasnela 😁 🤪 a ostatnimy czasy musialam siedziec z nia w pokoju i trwalo to nawet do 40 minut 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wow ale super pogoda. Wyruszamy dzis z dziadkami do KEW GARDENS-oni 22 lata w Londynie mieszkaja i nic nie widzieli. Moj tato stwierdzil 'maja teraz Polke za synowa -przeryp..., spokoju nie zaznaja'. Mamy nadzieje ze pogoda do wieczora dopisze i jeszcze jutro bo chcielismy w tenisa popykac. Dziecko moje wstalo dzis o 8 a o 9:30 juz byla taka zmeczona ze znow zasnela, zaraz pobudka i w droge. Milego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mia bawcie sie dobrze.Ja uwielbiam Kew Garden..niesamowite miejsce.Nusia Julia od wmiesiecy zasypia w ten spospob-po kapaniu odkladamy ja do lozka,zapalamy lampke i wyfhodzimy z pokoju,a jej drzwi zamykamy.Czasem zasypia w 2minuty,czasem w 2h,ale przy moich plecach jest to ogromna wygoda.A teraz z innej beczki-slyszeliscie o buncie dwulatka?Wystepuje miedzy 1,5a 2latkami.Bo juz kolejny raz zasugerowano mi,ze Jula jest na tym etapie i im wiecej o tymczytam tym bardziej wydaje mi sie to trafione
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeśli chodzi o zasypane i usypianie dziecka, to naszczescie nie miałam nigdy z tym problemu. kAya zawsze usypiala sama, bez siedzenia przy niej i bez lampek 😜 jeśli zaś chodzi o bunt dwulatka to powiem TAK . KAya tez chyba niestety to przechodzi, strasznie jest uparta, za wszelka cenę chce postawić na swoim i ryczek się z niej zrobił niesamowity 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeśli chodzi o zasypane i usypianie dziecka, to naszczescie nie miałam nigdy z tym problemu. kAya zawsze usypiala sama, bez siedzenia przy niej i bez lampek 😜 jeśli zaś chodzi o bunt dwulatka to powiem TAK . KAya tez chyba niestety to przechodzi, strasznie jest uparta, za wszelka cenę chce postawić na swoim i ryczek się z niej zrobił niesamowity 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja ja wczoraj przez ten teledysk zasnac nie moglam, caly czas mi sie smiac chcialo 🙂
Maryla zawsze cos miala nie tak ze snem, albo z zasypianiem na zmiane:P przed wyjazdem do polski bylo dobrze, pozniej w polsce sie rozregulowala i teraz znowu dochodzi do siebie. tylko znowu budzi sie na mleko w nocy 😮 i tak sie drze, ze masakra... moze tez bunt zaczyna 😜
nudata jeszcze tylko kilkanascie zebow i z bani. a potem bunt dwulatka, trzylatka, czterolatka i tak do szescdziesiatki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobra puenta Nusia 😁 Kasia to mnie uspokoilas,bo myslalam,ze tylko ja mam takiego diabla w domu.Skacze,tupie,krzyczy,placze i ze wszystkim mi na zlosc robi,a slowo nie dziala jak plachta na byka...agresor i zlosnik sie z niej zrobil ta potege 😁 Ale i tak ja kocham 🙂 A co do zabkow,to mamy 13wiec juz blizej niz dalej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wy to przynajmniej część już macie za sobą... a mnie to wszystko czeka :P
dzwoniła dziś kobieta w sprawie wózka mam nadzieje ze przyjedzie jutro i go kupi, muszę Olkowi kupić spacerówkę bo przecież szatan nie chce leżeć a siedzieć i podziwiać... i fotelik samochodowy tez muszę nowy kupić, bo ten już przymały się robi...
na szczęście dziś już jest lepiej nie jest taki marudny...to musi być przez dziąsła... biedny tak głęboko wkłada raczki ze aż się krztusi... kupiłam mu dziś gryzak z T&T to jak się dorwał do niego myślałam ze przebije...
Monia gdzieś pod Londynem są tez takie jeziorka Robert mi mówił ostatnio żeby jechać ale za cholerę nie pamiętam jak się nazywają... wróci z pracy to zapytam...
w poniedziałek do dentysty idę i już się boje... nie lubię dentystów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ninatrn polecam ci moja dentystkeDopoki jej nie poznalam,to balam sie ich jak ognoa,a do niej ide z przyjemnoscia.swietna kobieta 🙂Popytaj o te jeziora,bede wdzieczna.Ja czekam az moje losie wstana,bo na urodzinki mamy isc.A jaki ty fotelik chcesz kupic?Bo te siedziace sa od 9 m-ca bo dopiero wtedy sa w miare bezpieczne dla slabych pleckow dziecka.A co do spacerowek polecam mqclarena quest spotr.Sama go am i kestem zachwycona.Sorki za literowki ale z tel pisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia fotelik albo Cossato albo Recaro... a co do spacerowki to mi jakos mclareny nie podchodza, to chyba przez te male kolka... mam wrazenie ze zaraz odpadna :P.... myslalam o
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/9061222/c_1/1%7Ccategory_root%7CNursery%7C14417537/c_2/2%7C14417537%7CPushchairs%2C+prams+and+carriers%7C14417542/c_3/3%7Ccat_14417542%7CPushchairs%7C14417543.htm
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3785054/c_1/1%7Ccategory_root%7CNursery%7C14417537/c_2/2%7C14417537%7CPushchairs%2C+prams+and+carriers%7C14417542/c_3/3%7Ccat_14417542%7C3+wheeler+pushchairs%7C14417547.htm
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/9016765.htm
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3785102/c_1/1%7Ccategory_root%7CNursery%7C14417537/c_2/2%7C14417537%7CPushchairs%2C+prams+and+carriers%7C14417542/c_3/3%7Ccat_14417542%7CPushchairs%7C14417543.htm
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3988600/c_1/1%7Ccategory_root%7CNursery%7C14417537/c_2/2%7C14417537%7CPushchairs%2C+prams+and+carriers%7C14417542/c_3/3%7Ccat_14417542%7CPushchairs%7C14417543.htm
jest tyle tych wozkow ze ciezko sie zdecydowac....
a o jeziora zapytam i jutro Ci napisze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 wrocilismy fajnie bylo bylismy w Walii w Newport ale ile lazenia nogi w doope wchodza.....
Ninatrn ja odradzam 3 kolkowe bo sa niewygodne np na chodnik jak wjezdzasz itd. wywrotkowe.
a co do fotelika to rzeczywiscie za wczesnie na nowy.....zebys mu nie przedobrzyla przeciez jeszcze nie ma 6 miesiecy...
Opalilam sie dzis ! i nabawilam odciskow na palcach u nog, w zwiazku z czym buty takie cichobiegi kupilam w asdzie tam na miejscu i co.....okazalo sie,ze meskie :P ale i tak je bede nosic sa superwygodne i supermiekkie 🙂 hehe
Nudata dasz rade !!! mamusie zawsze daja rade...
Monia ja nie slyszalam o tym buncie ale dobrze wiedziec.....a Zuzi jeszcze troche brakuje do 1,5 r. a juz mi na zlosc piasek do buzi pchala heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
juz mi kolejna osoba mowi ze mclareny sa najlepsze.... i jak znajde jakis ktory bedzie mi sie podobal to chyba kupie...
a co do fotelika to jak jutro bym sprzedala wozek to fotelik idzie tez bo to zestaw ;/ wiec bede musiala kupic inny... a przeciez na 2 miesiace nie oplaca mi sie kupowac takiego jak mam tymbardziej ze my duzo samochodem nie jezdzimy...
Monisia to jezioro jest na Ruislip 🙂 to nadal Londyn 🙂
http://www.hillingdon.gov.uk/index.jsp?articleid=11103
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂
mnie dzisiaj wymeczylo dziecko, ze szok. nawet na koniec dostalo mi sie, tak mnie podrapala w szyje, ze nie wiem czy slad mi nie zostanie 😜 i zawalu malo przez nia nie dostalam. odwrocilam sie na chwile by zamknac bramke a ta mi do ulicy zaczela biec. jak ja gonilam i krzyczalam zeby sie zatrzymala, to ona myslala ze to zabawa i chichrala sie glosno i jeszcze szybciej uciekala. myslalam, ze zejde... normalnie czarne mysli... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki Ninatrn za wskazowki na jeziorko- juz zaplanowane, przy nastepnej pogodzie jedziemy.
Dzis dzien w Kew gardens wspanialy, Iza bardzo grzeczna, wszyscy wymeczeni ale bardzo pozytywnie. Corcia zasnela w minute po kapieli.
U nas gorne dziasla spuchniete tak jakby 4 zeby na raz szly, a na dole dwojki. Mam nadzieje ze 6 zebow nam na raz nie wyjdzie. Iza nic nie je oprocz mleka-juz od tygodnia. Czasami cos mi sie uda przemycic do jej buzki ale nie daje sobie nic wsadzic, juz nawet te wyciskane jedzonka nie dzialaja.
Chyba nic jej nie bedzie na samym mleczku, dodaje troche kaszki lub kleiku i owoce przecierane.
Dobranocka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nitram -my uzywamy Mclarena techno xt,z poczatku bylam do niego sceptycznie nastawiona,a teraz jestem mega zadowolona,jest lekki,zwrotny,oparcie rozklada sie do pozycji lezacej a co dla mnie najwazniejsze mozna go zlozyc i rozlozyc jedna reka-w drugiej trzymajac dziecko 😉
kurcze a ja znowu nie poszlam do pracy bo Tomek jakiez zatrucie podlapal(ach ta moja kuchnia 😎)boje sie ze mnie wyleja wkoncu bo wiecej niechodze niz chodze...
Maly juz wyspany wyrzuca sobie zabawki z polek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...