Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
No a teraz widze, ze wstal, pozbieral swoje rzeczy i sie zbiera spac. Wiec sie pytam co robi. On, ze spac, skoro ja ogladam cos tam.. Ja mu mowie, ze se moze dokonczyc, ze ja zlapie ost 30 min a i tak w razie czego moge na necie zlapac. On, ze on ten film (co ogladal) ma i tak w domu, wiec moze sobie koncowke zobaczyc kiedy bedzie chcial. Powiedzialam mu ,ze po tym 'drama queen' to niech oglada, ale on i tak, ze on idzie spac. No powiedzcie, czy te chlopy sa normalne?? Ja pierdziele 🙂 A niech idzie spac, obejrze se program i w spokoju sobie kartki wypisze 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 Madzia to jak dzis ostatni dzien w pracy to zasypiesz nas na forum 😁 juz wogole nie nadaze :P
Moje dziewcze sie budzi .....
Wczoraj w Tombole Bingo gralismy ale doopa 🤨 😜 liczylam na miliony 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki fajny mikolaj mnie tu przywital 🙂
Madzia ostatni dzien w pracy to pewnie objesz sie slodkiego na pozegnanie:P
niech mi sie ten katar juz skonczy, az mnie zeby bola od niego... - maruda:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
to sie dziewczyny porozpisywaly....., pierwszy wieczor mam przeczytany, drugiego juz nie czytalam 😜
Monia, mam nadzieje, ze ta maska Juli pomoze, swoja droga - nie wyobrazam sobie, jak taka maske dziecku nakladac, Kaya by takiej histerii dostala, ze pewnie nic z tego by nie bylo 🥴
Maja, widzisz, mowilam,ze Zuzia zacznie zaraz tak cie zaskakiwac, ze hej 😁 rozgadaly sie nam dzieciaczki 😁
Sandra - Alex jest naprawde silnym chlopcem, widzialam, jak pieknie wstaje w lozeczku, brawo 🤪 🤪 🤪
Nusia, Marylka teraz bedzie czujna i nie odstapi cie na krok 😁 do pracy w huste ja zabieraj 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek.U nas znowu noc nieprzespana.Kaszel po inhalacji co prawda mniejszy,ale Jula plakala,jeczala i krzyczala i miedzy 2-5 znowu akcja zbij goraczke 😞 Koszmar.Kasia co do maski,to za 1 razem Julia sie darla,jakby ja ze skory obdzierali,ale po nocy jak jej tlumaczylam,ze bedzie jej epiej,to dzis rano sama buzie w nia wcisnela..Ale strasznie dzis wyglada..blada,oczy male,czerwone,podkrazone i juz 2 dzien tylko na mleku zyje..biedactwo malutkie 😞
Madzia kiedys pytalas o sledzie.Ja pol ciazy zylam na samych sledziach w smietanie,rolmopsach,kapuscie i ogorkach kiszonych 😁 😁
Nusia zapomnialam ci kiedys napisac ten przepis na makaron i dzis,ze go robie to mi sie przypomnialo wiec pisze:
Ugotuj makaron spaghetti.W miedzyczasie przekroj na pol cherry tomato,tak z dobra garsc i ser feta na male kawalki.Jak juz makaron bedzie gotowy,podsmaz na masle pomidorki i po chwili dodaj ten makaron.Dodaj ziola-ja daje oregano,bazylie,pieprz czosnkowy i majeranek.No i do tego wszystkiego dodaj fete.Smaz chwile,az ser sie rozpusci i obklei makaron.Mowie ci pycha.Jula potrafi pol mojego talerza wyjesc,jak jest to na obiad.Dlatego to wlasnie robie,bo mam nadzieje,ze mi zje
A Jula mnie dzis rozwalila w nocy 😁 Mowie do niej,Juliciu,mama cie prosi,goraczka juz spadla idz juz spac i tak w kolko,a ona z pelna powaga przyklada palec do buzi i mowi cicho mama 😁 Normalnie kierowniczka mi rosnie 😁
Magda ja po wczorajszym dniu z mezem powiedzialam mu,ze juz wiem o co chodzi miedzy kobietami a mezczyznami-kobiety zawsze mysla za duzo,a mezczyzni w ogole 😁 Stad ewentualne niezrozumialosci 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julka biedactwo, oby Gwiazdor pod choinke duzo zdrowka Ci przyniosl 🙂
Kasia z Maryla nie jest zle, wczoraj wstala i mnie szukac zaczela to jej Jacek od razu powiedzial, ze mamusia do pracy poszla i powiedziala "oki". duzym plusem jest to ze wychodze jak ona jeszcze spi i oczywiscie to, ze z Jackiem zostaje a nie z jakas obca osoba.
Monia sprobuje jej zrobic ten makaron, a feta jest dairy free?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia nie jest i ostatnio wlasnie sie zastanawiam,czy nam czasem alergia na mleczko nie minela albo zmalala,bo za rada lekarza daje jej rozne rzeczy z mala iloscia dairy i narazie zadnego rozwolnienia nie ma! 🙂 Brawo dla Marylki,ze tak spokojnie znosi twoje wyjscia 🙂 Duza i madra dziewucha z niej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 😘
Nadrobiłam 😉
Nie mam weny do pisania - to ta pogoda i kłopoty które mi z głowy nie schodzą 🤨

Madzia faceci tacy są 🤔 Film ma w domu, ale była sprzeczka o to, że Ty coś chcesz obejrzeć i mu mir domowy przerywasz ehhh skąd to znam 🙃 Mój jak gra w xbox-a nie daj Boże się do niego odezwać bo zaraz jest, że przegrał przeze mnie haha

Praleczka chodzi miodzio haha wczoraj poczytałam co ma dokładnie za funkcję to posiada nawet sterylizację ubrań i wstępne prasowanie haha kocham ją 😁 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mam weny, posprzatalam duzo a Zolza u nogi boi sie znow odkurzacza.....mam 10 kilo miecha nigdy nie odejde od patelni, do tego ja tego miecha nie rusze... chcialabym zeby ktos tak o mnie pomyslal....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia - oj macie z tym zdrowkiem, nawet o Was dzis rano myslalam , jakos tak mi do glowy przyszliscie. Zdrowka dla szefowej - duzo! Bidulka mala, a Ty razem a nia 😞
Co do roznic miedzy facetami a kobietami, to chyba trafniej nie moglas 😁 😉
Aisak - z tymi grami to doskonale wiem, o czym mowisz, bo tez doswiadczylam 🙂 Ja mu wtedy mowie (zeby go jeszcze bardziej nakrecic), ze widocznie nie jest w to za dobry 😁 Jaki ja mam wtedy ubaw, nawet jak sie dasa i obraza hahaha. Mowie Ci, sprobuj kiedys 😎 😉
Maja - a skad Ty masz 10 kg miesa i co to za mieso?? 🤪

No dzis byl moj oficjalny ostatni dzien w pracy. Dostalam prezent na urodziny na jutro - ladne takie swieczuszki w szklanych obudowaniach - takie mozaikowe, wklady mozna wymieniac - naprawde ladne. I do tego 2 kubki: na jednym pisze 'mine', na drugim 'yours' 🙂 I jak to szefowa wyjasnila - ze to jest na ten czas jak juz bedziemy mogli z R. wspolnie napic sie herbaty - czyli za ok 5 lat 😁 No i 2 kartki - jedna na urodziny, 2ga z zyczeniami powodzenia, oczywiscie podpisane przez wszystkich. Mile. W sumie dzis nie musialam za wiele robic i powiem szczerze, tak szybko mi ten dzien minal jak chyba zaden do tej pory. Biurko posprzatalam. Chyba nigdy nie bylo takie ogarniete, nie tylko powierzchnia, ale i t szuflady, foldery itd itd. Nawet sie trzymalam, ale pozniej jak kolezanka pomagala mi cos tam znosic do auta i i dalysmy sobie pozegnaly 'hug' to mnie dopadlo. Ja tak samo, wiec szybko sie pozegnalysmy, bo wiedzialysmy co sie zbliza.. 😞 Ja i tak jeszcze musialam do kibelka przed wyjsciem isc i jak juz tam poszlam, to tak mi sie zebralo na placz... Czlowiek siedzi tam 5 dni w tygodniu 8 godzin, przyzwyczaja sie, ludzi mam fajnych, z ktorymi pracuje - taka moja druga rodzina - no i w ogole to jakas czesc zycia itd...Tak do mnie chyba jeszcze nie dociera, ze mnie tam nie bedzie przez rok czy nawet ponad... Do tego, ktos nowy pojawi sie u nas w domu, duzo sie zmieni...Jakos tak dziwnie, choc z tego co pamietam, w ogole sie tak nie czulam jak szlam na macierzynskie za piewszym razem...nie wydaje mi sie...Dziwne. Za bardzo sie chyba do pracy przyzwyczailam i na pewno bedzie mi jej w jakims sensie brakowac 🥴 No, ale trzeba isc do przodu.. Jutro byc moze tam jeszcze na chwilke wpadne, bo cos szefowa mowila, ze szef bardzo sie chcial tez ze mna pozegnac, ale chba nie zdawal sobie sprawy, ze dzis byl moj ost. dzien a jego nie bylo, bo byl na spotkaniach, jutro ma byc, wiec pewnie na 15 minut. I tak musze jechac odebrac recepte i moje zelazne tabletki, bo sie kaplam w niedziele, ze mi zostalo ich na 4 dni, wiec cos mi sie musialo poepic jak je wczesniej liczylam, bo wydawalo mi sie, ze jeszcze mi po porodzie zostanie. Zapomnialam chyba, ze mam brac 3/dzien 😜 No nic, koncze esej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
A ja dzis biore pod uwage opcje ze szpitalem.Julia juz mi 2 razy oddech stracila i nie mogla go spowrotem zlapac.Jak sie to jeszcze raz powtorzy to jedziemy do szpitala.Masakra,myslalam,ze mi serce dzis stanie 😞


O rany, nawet nie mow Monia 😞 Jasne, ze jedzcie! Rany jak mi Julci zal, takie malenstwo a tak sie meczy 😞 Daj jej buziaka ode mnie! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
Ja nie prasuję rzeczy a więc to dla mnie spory plus 🙂 Ja prasuję tylko to co na prawdę wymaga prasowania przed wyjściem hahaha 🙂
Maja 10 kg o jaaaa sporo 🤪
Ja wytarłam kurze, pozamiatałam, umyłam podłogę w całym domu tylko salon został bo urzęduje tutaj Ala i M 🙂

Mialam sie Ciebie wczoraj pytac wlasnie o ta pralke 🙂 Dobrze, ze jest taka wypasiona!! 😆
P.s. Ja tez naleze do tych 'nieprasujacych' 😉 Tylko jak musze i tez przed zalozeniem. Teraz tylko poprasuje dla bejbika ciuszki, ale to tylko teraz na poczatek, pozniej nie mam zamiaru 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia bardzo mi przykro 😞 Dawaj znać Kochana co tam się dzieje ? 😘

Madzia będzie dobrze zaraz nie będziesz mieć czasu tęsknić za pracą 😉

Ja też Ali prasowałam rzeczy tylko jak była malutka tak dla dezynfekcji pod parą teraz mam tą funkcję w pralce to pewnie też bym nie wszystko prasowała hahahahaha leń ze mnie pod tym względem nie lubię prasować i obierać ziemniaków i ubijać schabowych to są trzy rzeczy w domu od których stronię hahahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jestem mega len i wielu rzeczy nie lubie robic 😜 Prasowanie - to jedno z nich. Nie znosze myc okien - fuj, mezowi zostawiam (mam wymowke, bo u nas i tak sa glupie okna, co sie otwieraja na zewnatrz 😮, wiec i od zewnatrz trzeba je tam myc - robota dla chlopa 😜). Nie lubie zmywac naczyn (niestety zmywarki jeszcze nie mam). Na gotowanie musze miec ochote 😜 i nie znosze trzec na tarce (zawsze mnie rece bola), no ale to mam teraz robota teraz, wiec sie wycwanilam choc i tak pewne rzeczy trzeba recznie zetrzec. Nie lubie scierania kurzy, ble. Oj, moglabym wyliczac, czego jeszcze nie lubie robic 😁 Ale papranie sie w brudnych garach, mycie okien i prasowanie chyba wygrywaja, ble.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia to chyba wszystkie obowiązki jakie są w domu to Ty ich nie lubisz hahaha 😁 Ja lubię sprzątać bardzo kiedy pachnie w domu Ajaxem, Domestosem itp. to wiem, że jest czysto haha nie zmywam bo mam zmywarkę chyba jakoś już od 2. lat, nie ucieram bo mam blender tylko ser na tarce bo część z tartką do blendera się popsuła i dawno została wyrzucona. Co do okien to ja akurat lubię myć ale też otwierają się na zewnątrz więc muszę się nieźle nagimnastykować haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 Piersi z kurczaka mam z hurtowni od chinczyka ale sprawdzone 😁 to nie pieski sa hehe, poza tym to dla meza i jego siotry i jej meza ja miesa nie tykam :P
Ja jeszcze jutro lustra okna i lazienke ogarne z lekka i GARY jazda.....ale mi sie chce......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...