Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hahaha dzięki Madzia to miłe co napisałaś 😘 - wiele osób które mnie dobrze poznają mówią to samo, ale ja na prawdę w życiu przeszłam tak wiele, że nigdy chyba nie miałam czasu na głupoty w głowie i szybo musiała dojrzeć emocjonalnie. Dziękuję tym ,,kopom,, w tyłek od życia bo dzięki nim jestem taka a nie inna chociaż chyba i tak nadal za dobra dla wielu ludzi hahaha 😉
Masz rację nie ma się co zastanawiać co by było gdyby... mam Ale, męża, dom , stabilne życie mimo tego, że oboje jesteśmy bez większego wykształcenia. A co do dzidzi to ja chce ale jak napisałaś jestem młoda i chcę jeszcze troszkę poczekać na drugie dziecko chociaż jeszcze tak z 2-3 latka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
MadziaW napisał(a):
ja w Polsce pozno jadalam. Siedzialam pozno po nocach, pozniej glodnialam, szlam do kuchni i w nocy grzebalam po lodowce. A jak wtedy smakowalo 😉


hahaha jak u mnie jem o 19 kolację albo o 18 ale jak siedzę do 1-2 w nocy to przecież zgłodnieje i zalegam w lodówce albo szafce ze smakołykami chociaż staram się bardzo uważać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie masz za co dziekowac, juz Ci to mialam wczesniej pisac - widac wylecialo mi z glowy, ale mowie powaznie 🙂
Tak to jest, jak nie zawsze bywa ciezko i ma sie za soba doswiadczenia zyciowe, to czlowek czasem zmuszony jest szybciej dojrzec, ale moze widac tak wlasnie mialo byc.
Z druga dzidzia masz choc o tyle dobrze Kasiu, ze masz kupe czasu i nie musisz sie z niczym spieszyc 🙂
U nas chyba to raczej byl ostatni dzwonek, bo mezus jak zauwazylas starszy 'nieco' ode mnie, ja juz tez dobijam okraglej daty 😜 A poza tym nie wiem czy bede miec energie i sile na jeszcze jedno albo czy bym miala takie same odczucia odnosnie ciazy jakbym sie poznij jeszcze decydowala. Juz teraz sie decydowalam praktycznie 2-3 lata 😮 a samo wychowanie pozniej to chyba tez duzo zalezy od charakteru i osobowosci - tzn to czy sie ma sile itd..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
U nas jeszcze Ala nie kumata w tych sprawach a więc nie mamy wyjścia i wstajemy albo M albo ja - oczywiście ja częściej 🤨. Ala ma metodę: wciska pustą butelkę w rękę i mówi: picieś albo stuka nas w nos i woła: stań ! haha

No to sie aisak zaczyna! Moj tak do dzis do taty wola, ze ma wstawac. I to az do skutku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
MadziaW napisał(a):
ja w Polsce pozno jadalam. Siedzialam pozno po nocach, pozniej glodnialam, szlam do kuchni i w nocy grzebalam po lodowce. A jak wtedy smakowalo 😉


hahaha jak u mnie jem o 19 kolację albo o 18 ale jak siedzę do 1-2 w nocy to przecież zgłodnieje i zalegam w lodówce albo szafce ze smakołykami chociaż staram się bardzo uważać.

no jasne, ze czlowiek zglodnieje. Wiesz co ja lubialam? Ja lubialam (i moglam mase tego zjesc) polski chlebek z opiekacza z maselkiem i niczym wiecej, mmmm..... Ale ten polski opiekany mi wyjatkowo smakowal i moglam sie objadac i objadacc, i objadac... 🙂 Kiedys tu juz w Anglii mi sie nawet udalo upiec chleb, ktory smakowal jak nasz polski i w smaku byl nawet niemalze taki sam (i znacznie lepszy niz np z morrisona), ale to raz upieklam, bo rece mnie pozniej bolaly po zagniataniu , no bo jak sie ma takie galazki, to pozniej tak jest 😜 , ale moze sie jeszcze kiedys skusze hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
Moja Alicja ostatnio puszcza bąki i woła : pampers hahaha a dzisiaj zganiała, że baki puszcza mikołaj hahaha wołała : pampers kołaj feee ( kołaj to mikołaj 😁 )

😁 😁
Moj to bardzo lubi humor toaletowy, zazwyczaj sie ze swoich bakow smieje, a ja zazwyczaj mam mine niewyrazna 🤢 , co go jeszcze bardziej widac bawi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia my po ślubie już ponad 3 lata bo w sierpniu była rocznica 🙂 A znamy się od ponad 8 lat - Ja miałam 15, M 27 lat jak się poznaliśmy 😉 To był mój pierwszz chłopak i ostatni - podzieliłam los mojej Mamy 🙂 Mój Tata też był Jej pierwszym chłopakiem i ostatnim jak do tej pory bo nie chce nikogo sobie poznać - jest za spokojna na takie sprawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
No nic czas spać 🙂 Dziewczyny i tak znów mają co nadrabiać 😁 Kolejnym razem musimy się zgadać gdzieś prywatnie bo biedne Kobietki zamęczymy 😉 😁 😘
Dobrej nocki dla Was i dla Ciebie Madziu 😘 😘 😘 😘


Hahaha no masz racje 😜 Spac trzeba, bo rano trzeba wstac i dziewczyny faktycznie za niedlugo zaczna nas tu przeklinac 😜
Spokojnej nocy Kasiu, slodkich snow i do rychlego (pewnie niedugo jak znam zycie hehehe) Buziaki i dobranoc! 🙂 😘 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 ja sie poddaje, Bede tylko wpadac i pisac wyciete z kontekstu sprawy. Zyjemy i jest ok, Zuzia dzis powiedziala dzieuje jak jej mleczko dalam,a pozniej rano za kanapke "kuje" 😁
Piszecie tyle Madzia i Aisak,ze przyznaje bez bicia nie bede tego czytac :P
Pogoda zapowiada sie przyjemna na dzis wiec male zakupki ogarniemy z malutka. Musze papier do pakowania prezentow kupic,za 3 dni mamy gosci juz... ale to zlecialo,nie wiem kiedy.
Wogole czasu mi na wszystko brakuje, spac nie moge,czytam po nocach i ciagle czuje jakis niepokoj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woooooooow matulu jedyna:P
Maja Zuzia ladnie mowi dziekuje, Maryla nie wydaje dzwieku tylko kiwa glowka:P
wczoraj nie odstepowala mnie na krok, nawet kapac sie z nia musialam i od 5 rano wolala z lozeczka i musialam jej mowic ze jestem i zasypiala. podejrzewam, ze dzisiaj Jacek juz nie bedzie mial tak latwo z nia. tym bardziej, ze ja dzisiaj 12h
a wczoraj jak przyszlam to nie zdarzylam dobrze dzwonka nacisnac a juz drzwi sie otwieraly, Jacek sie mnie pytal czy jej w okno zapukalam bo ona przyleciala do Jacka i mowi "tato chodz mama" i go do drzwi ciagnela. normalnie 6 zmysl:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia ogladnelam sukienki i ja juz chyba stara baba jestem (moze dewocieje:P) ale ja wolalabym cos skromniejszego na wigilie. ale ty mloda jestes i zgrabna wiec czemu nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewuszki macie sprawdzony przepis na ciasteczka? upieklam pierniczki i chce jeszcze jakies upiec
powiedzcie mi czy to jest fair - jak Maryla jest ze mna to wstaje o 7 gora o 8 a dzisiaj Jackowi spala do 10 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey hey.Przyznaje,ze nadrobilam tylko po lebkach.Aisak co do angielskiego,to Julia sie uczy na playgrupach 😁
A my dzis w nocy prawie na pogotowiu wyladowalismy 😞 Masakra.Julia znowu chora.W nocy miala 40st,cala czerwona,rozpalona i dreszcze.Goraczka 4h schodzila po paracetamolu i nurofenie..a najgorsze,ze ma mokry kaszel i prawie mi sie w nocy udusila...normalnie powietrza zlapac nie mogla 😞 Masakra,zawsze cos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia u nas Jula tez zawsze wie,kiedy Piotrek wraca.Jak widze,ze leci pod drzwi i skacze,to juz wiem o co chodzi.Maja brawo dla Zuzi,madrala mala ci rosnie i to jaka kulturalna 🙂 Nusia ja ciasteczek prawie nigdy nie robie.Ale moge sprzedac ci patent na szybkie i pyszne babeczki 😁
Babeczki:
2 jajka, ubic bialka,ze szczypta soli pozniej dodac zóltka i 8 tabl rozkruszonego slodzika badz 2-3 lyzeczki cukru, nastepnie dodac budyn(mak dowolny) i 1lyzeczke proszku do pieczenia, przelac do foremek i piec jakies 10-15 minut w 170 st
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 😘
Moja Ala dzisiaj dała tak popalić 🤔 Cała noc popłakiwała, oczywiście spała z nami i wołała, że się boi ale u niej to nie raz znaczy, że coś ją tez boli.

nusia ja kocham takie sukienki hihi innych w szafie nie mam 😉 Może z latami mi przejdzie hihi my idziemy na wigilie do znajomych gdzie będą sami młodzi ludzie to taka kreacja będzie spoko chociaż pewnie na wigilie do rodziny ubrała bym się tak samo haha bo to mój styl 🙂
Monisia jak już dziecko załapie raz to niestety teraz taki sezon i choroba goni chorobę 😞


Tak my z Madzią musimy się umówić prywatnie na pogaduszki hihi bo Was tutaj zamęczymy 🙂

Dobra idę na kawkę i czekam na moją praleczkę haha cieszę się jak dziecko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...