Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

Nusia a Michal to samo! Pepsi i Cola na zmiane......
Aisak a machasz dalej Z Chodakowska? wsyztskie ciekawe jestesmy 😁 bo Ty najwczesniej zaczelas 🙂 i nas zmotywowalas, ja dalej ,dzis po skalpelu. czasem mam wrazenie,ze mi kolana pékna przy tym jednym rozciaganiu ich....
Wlasnie Kasia....okropna sytuacja z kasa,az przykro bo wiem, jakie to nieprzyjemne uczucie... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Wszystkiego rady chyba nie dam nadrobic 😁 🤨

Maja - gratulacje z okazji rocznicy slubu 😘
Monia - kurcze Wy fatycznie macie - jak nie jedno, to drugie Nawet nie wiaomo, co poradzic 😞 😘
Kasiu - przykro mi, ze takie komplikacje finansowe na Was trafily, ale na szczescie na pewno tylko tymczasowe 🥴
Nusiak - to ladnie do Ciebie coreczka mowi 🙂 Moj do mnie 'mummy', wczesniej mowil 'mama' a jezcze na poczatku 'maminia' - od 'mamunia' 😜
Sylviak - no bedziecie musieli uwazac, co przy malym mowicie - znam to po sobie hahah! Kiedys za kierownica sie na kogos wydzierlam, ze idiota. Zgadnij, co nast razem Oskar mowil ☺️ Ja to ja, ale R - on sie bardziej powinien pilnowac, nie przeklina, no ale dzieci takich rzeczy to raczej nie wypada, zeby mowily 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🙂
Kasiu mi siostra doladowuje konto smsem tam u gory jest opcja jak chcesz doladowac i ile mega, Smsem jest najszybciej ale trzeba miec kogos kto to zrobi ,a ona ma firmowy tel 😁
Sylwia ja przez kilka pierwszych dni tez zdychalam a zaczelam od turbo pozniej killer a na koniec skalpel i uwazalam,ze skalpel jest za slaby skoro tamte zrobilam na zakwasach ale jednak zostaje przy skalpelu bo lubie te cwiczenia po prostu :P i cm rzeczywiscie ida w dol.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u nas...

Oskar wczoraj wymiotowal - raczej musial cos zjesc, bo nie byl w tygodniu w przedszkolu, bo ferie. Pare razy zwrocil, ostatni raz niedlugo po tym jak sie polozyl spac (ale malo), pozniej przez noc cisza. No, ale teraz na niego patrze i tak od obojczykow w dol (torso z plecami) ma jakas plaska wysypke 😮 Zasanawiam sie, czy moze nie jest po prostu na cos uczulony, no albo po prostu jakies zatrucie i organizm sie tak tego pozbywa? 🤨 No bo co to moze byc?

Jared pare dni wczesniej tez zwrocil pare razy, ale u niego to chyba raczej z innej przyczyny. Zaczal tez bardziej regularnie robic kupki, ale one takie jak woda - tez sie wystraszylam czy czegos nie ma, ale to sie naklada w zasadzie z tym czasem, jak zaczelam go znow do cyca przykladac. Nie, ze go cycem karmie, ale z 3 razy przed butla dam, zeby zjadl, co tam jeszcze jest. Bo pare dni temu znow jakies glupie wyrzuty sumienia mialam, ze nie karmie cycem 😠 i ze mleko prawie zniknie, wiec mowie bede kombinowac, zeby zwiekszyc produkcje. No i faktycznie dluzej posiedzi (choc wiem, ze sie w pelni nie na je). No i kupki po butli inne jak po cycu. Teraz robi jak na cycu - tzn pomiedzy karmieniami, musztarda z ziarnami 😁 Sory, wiem za duzo infomacji 😜 No, ale zas chyba od tego ma odparzenia na pupci 😞 Nawet dzis w jednym czy 2ch miejscach kropeczke zywej krwi widzialam. Wlasnie nie wiem czy to odparzenie, czy nappy rash (a moze to to samo?). Smaruje to sudocremem, ale poki co nie widze poprawy i nie wiem jak babelkowi pomoc 😞 Ktos ma jakis pomysl?

Ja sama jestem dosc zmeczona.. Ostatnie 2 dni R zaczynal o 6tej, czyli wstawal gdzies o 5tej a pozniej caly dzien praktycznie w pracy. No wiec ja w domu caly czas z dwojka. Nawet nie wiem kiedy mi ten dzien zleci, kiedy mi 3 godziny miedzy karmieniami zlatuje. Zje a juz praktycznie trzeba szykowac kolejne... Musze sobie lepiej czas zorganizowac, ze jak maly je 20-21 to albo wtedy juz isc spac (?? 😮 🤨 🥴 ), albo wtedy juz wszystko na noc przyszykowac. No tylko latwiej sie mowi.. Maly nie zawsze zje i od razu spi, czasem trzeba mu pomoc, jak nieco marudny jest (bo np cos go gniecie), to wtedy nie mam jak go tulic i myc butle jednoczesnie. Wczoraj tak jakos wlasnie jadl (czy moze 22ga byla), chwile z nim posiedzialam, odlozylam, poszlam do kuchni przyszykowac wsjo, do tego sobie przypomnialam o praniu, ktorego nie zdarzylam rozwiesic, to rozwieszalam jak sie butle sterylizowaly; cos tam jeszcze, cos tam jeszcze.. Poszlam do lozka byla polnoc - niby nie tak zle, ale maly sie obudzil o 1szej - przewinela, nakarmilam. Kolejne karmienie bylo po 4tej, ale juz poprosilam R ,zeby do malego wstal, bo on poszedl spac o 21szej, a ja kolejna noc tak malo spalam i juz nie moglam sie zwlec z lozka (doslownie), do tego Oskar sie budzi o 5tej...Teraz siedze i szukam zapalek do oczu... 😮 R konzy dzis kolo 14tej, wiec jak przyjdzie, ja ide spac. A dupa - wlasnie sobie przypomnialam, ze on konczy o 14tej, ale jeszcze ma do tesco po zakupy jechac, wic bedzie pozniej aaaaaaaa 😞 Wczoraj sie chcialam zdrzemnac, bo maly zasnal, udalo mi sie udobruchac tez Oskara - idealnie, mysle sobie. Polozylam sie obok O zadowolona, zamknelam oczy...Jared zaczal stekac - i tyle pospalam 😞 Pozniej O. wstal i... zwymiotowal 🤢
JA CHCE SPAC!!!!!! 🤪

W przyszlym tyg sie zacznie zaprowadzanie do przedszkola na 9ta 2 dni w tyg i raz na 12ta. To dopiero bedzie ubaw, ciekawe czy sobie z palcem do d**y trafie 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tez bede cwiczyc jak juz bede mogla. Kiedy po cc mozna zaczac?

Niby odpulchniam, ale ostatni tydzien utknelam na 56.2 kg Brzuszek juz bardzo maly, ale jeszcze jednak jest.. Tez mam nadzieje, ze uda mi sie go jakos do wzglednej plaskosi przywrocic.. 😞

Se kuzva ponad 20kg przytylas, to se teraz trac 😠 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha Madzia to masz busy busy 😉
Maja a z Chodakowska to z youtube cwiczysz? bo ja kupilam ta gazete co wam pisalam, ale strasznie nudne te cwiczenia (jakies cwicz z gwiazdami czy cus)
mnie dzisiaj Manka przed budzikiem obudzila, ze wstwac chce. ale dostala mleko i pospala jeszcze do 8. w ogole jej nie robi roznicy czy pojdzie spac o 20 czy 22 zawsze wstanie kolo 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
Madzia zywot matki .....wspolczuje i nie bede pocieszac bo nie dasz rady odespac jakby nie bylo.....


hahah moja mama tez tak mowi. teraz nie spisz bo dziecko nie spi a potem nie bedziesz spala bo sie bedziesz zamartwiac: gdzie jest, a dlaczego jeszcze nie wraca 😁 mama mowi, ze jak sie spoznialam do domu to ona z psem wychodzila "po krzakac mnie szukac" bo juz miala wizje, ze ktos zgwalcil, zabil itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
Madzia zywot matki .....wspolczuje i nie bede pocieszac bo nie dasz rady odespac jakby nie bylo.....


😁

ja czekam tylko az mlodszy zacznie miec dluzsze przerwy miedzy karmieniami, choc juz mu sie zdarzylo 4 i 5h. Najgorsze to chyba na poczatku, zeby wpasc w rutyne. Mam na mysli regularne wstawanie o 7ej, zeby O. do przedszkola zaprowadzic a pozniej od wrzesnia to juz 4-5 dni w tyg, bo juz zacznie szkole. No w sumie podobnie bedzie, jak bede musiala wrocic do pracy. Ale o tym wole jeszcze nie myslec, bo jak sobie przypomne koszty opieki, to... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
MajaCh napisał(a):
Madzia zywot matki .....wspolczuje i nie bede pocieszac bo nie dasz rady odespac jakby nie bylo.....


hahah moja mama tez tak mowi. teraz nie spisz bo dziecko nie spi a potem nie bedziesz spala bo sie bedziesz zamartwiac: gdzie jest, a dlaczego jeszcze nie wraca 😁 mama mowi, ze jak sie spoznialam do domu to ona z psem wychodzila "po krzakac mnie szukac" bo juz miala wizje, ze ktos zgwalcil, zabil itd

skad ja to znam nusia 😉 Moja mama nie zasnela poprawnie , dopoki do domu nie wrocilam. Tez potrafila psa wykorzystywac, ale to bylo zazwyczaj odwronie. Tzn ja bralam psa a ona z balkonu za psem wolala, jak stalam akurat tak, ze ona mnie nie widziala i nie mogla mi osobiscie powidziec, ze mam do domu wracac 😜 To zaczynala wolac psa 😁 Raz w kapciach na dol za mna zeszla 😁 😁 Boroczka..., ale teraz doskonale wiem, co to jest. Az sobie nie chce myslec, co bedzie z dwoma chlopakami - to dopiero bedzie! 🤪 Oszaleje i juz calkowicie osiwieje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia z chlopakami mniej klopotu, bo oni "problemu" do domu nie przyniosa:P a tak na serio to dziewczynke latwiej skrzywdzic 😮 bo to takie kruche, bezbronne. chociaz moja Manka cialko ma to moze i silna bedzie 😁

dzisiaj mialam sen, ze cycuchami karmilam. tylko nie pamietam co to za dzidzio bylo:P a to przez to, ze wczoraj z Manka ogladalysmy filmiki jak byla male bejbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia - bylam na brzuszku i tak sobie czytalam swoje wczesniejsze (dawne) posty (swoja droga to fakny pamietnik jest na tych forach, fajnie sobie tak poprzypominac) i wiesz co?? Natknelam sie na watek, czy post cos w stylu: 'Nasza nusia zostala mamusia' - to chyba byl watek gratulacyjny i az nie moglam uwierzyc, jak czas szybkko zlecial 🤪 I przez to, ze sama teraz na brzuszku jestem z J. to jak czytalam te wspomnienia i te gratulacje itd, to jakby ktos doslownie czas odwrocil!!! Slodko 🙂
Ja pamietan nusiaczku jak rodzilas i bylas w szpialu i wszystkie na Ciebie czekaly, na jakies wiesci itd... Tak samo z Monia, i Sylviakiem, z Gosia... Jak Majeczka z Zuzia w brzusiu do nas dolaczyla...Ach....... 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to bylo tak a propos tego, ze Ci sie snilo, ze cycuchami karmilas 😉

A co do chlopcow i dziewwczynek, to moze i masz racje, ale chlopcy chyba zazwyczaj maja glupsze pomysly no i o towarzystwo sie boje 😞
No i moze 'problemu' do domu nie przyniosla, ale wiadomo to kiedy z czlowieka babke zrobia, bez babki wiedzy?? 😜 Boze, oby nie! 🤪 😠 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj z Manka filmiki ogladalam jak malunia byla i tak sobie myslalam czy tesknie za nowym dzidziusiem czy malenka Maninka i wymyslilam, ze raczeja za malenka Manka 😜 nie jestem jeszcze gotowa na druga dzidzie 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadziaW napisał(a):
to bylo tak a propos tego, ze Ci sie snilo, ze cycuchami karmilas 😉

A co do chlopcow i dziewwczynek, to moze i masz racje, ale chlopcy chyba zazwyczaj maja glupsze pomysly no i o towarzystwo sie boje 😞
No i moze 'problemu' do domu nie przyniosla, ale wiadomo to kiedy z czlowieka babke zrobia, bez babki wiedzy?? 😜 Boze, oby nie! 🤪 😠 🤨


aaaaa i to towarzystwo 😮 sie boje o Manke bo wydaje mi sie ze ona wrazliwa jest i bedzie, zeby nie dala po sobie jezdzic dzieciakom w szkole. przeciez jak ona mi do domu kiedys z placzem wroci to najpierw sie porycze razem z nia a pozniej pojde zabic dranstwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadziaW napisał(a):
Noo 😞 Ja sie boje , zeby sie nikt nad nim nie pastwil - wiesz jacy faceci potrafia czasem byc 🥴 Ale mam tak samo jak Ty, ze jakby mu ktos cos, to ja jak lwica 😠


moja mama kiedys lepka po miescie gonila, bo brat stal pod sklepem z rowerem i jakis lepek cos go zaczepil 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam tylko nadzieje, ze O. bedzie z tych, co sie nie da zastraszyc, ale tez ze nie bedzie sie pakowal w jakies bojki czy sam jakies powodowal 😮 A o towarzystwo sie bardzo boje, zeby nie bylo jakiegos pijactwa czy narkotykow, Boze... 😲 😞
Musimy ich chyba jakims sportem zajac, zeby sie takimi rzeczami i pierdolami nie zajmowali i nie interesowali 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...