Skocz do zawartości

mamusie z Danii | Forum dla mam


nika1306_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej 🙂
na sam początek synuś śliczniusi no i można powiedzieć że nawet w tym samym wieku bo już za rok nie będzie różnicy widać 🙂pewnie tutaj rodziłaś ???
ja w Danii już trochę jestem najpierw do męża co jakiś czas przyjeżdżałam a od półtorej roku jestem już na stałe
pytasz jak tutaj mi ....a różnie ciężko określić bo odkąd pojawiło się dziecko to służba zdrowia strasznie mnie denerwuje nigdy nie było tutaj dobrze jeśli o to chodzi ale wtedy tak mi to nie przeszkadzało ale wiadomo jak o małego chodzi to walczę jak lwica 🤪
napisz kilka słów jak to u Ciebie jest i do następnego pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej twoj maluszek tez slicznusi .. ja rodziłam tutaj opieke w szpitalu wspominam bardzo dobrze tylko nie wiem po co mi kazali sie męczyc 16 h .. a i tak mi po tem zrobili cesarke .. Ja również przyjeżdzałam do męża , a od roku jestem juz na stałe ..ogolnie mieszka sie i żyje dobrze czasem brak mi przyjaciół i znajomych.. bo nie mam z kim pogadac mąż ciągle w pracy zostaje mi internet lub moj synek 🙂 a powiem ci ze masz racje z tą ich służba zdrowia ..dla nich wszystko jest oki.. mi sie wydaje ze cos jest nie tak a lekarzem nie jestem a oni twierdza co innego .. np kilka dni temu byłam w szpitalu i jakas doktorowa ogladała moj szew bo strasznie mnie boli i 3 cm zrobiły sie sine stwierdziła ze natychmiast do lekarza , poszłam do lekarza on tylko spojrzał i stwierdził ze jest oki. a w domu kazałam mężowi zobaczyc dobrze i sie okazało ze sie nic nie rozpusciła i mi wystaje dla tego tak boli . masakra jakas ale trzeba walczyc o swoje .
Ty tez tu rodziłas ? w którym szpitalu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusie
Witam po długiej przerwie 🙂
no i już z powrotem w Danii ale tylko na 3 tygodnie póżniej z powrotem do Polski jadę ząbki chcę porobić bo po ciąży trochę oberwały no i pciapciółka mocno tęskni 🙂 🙂 🙂
ja też tutaj rodziłam w szpitalu w Hillerod oczywiście to o to takie skreślone ma być 🙂
jeśli chodzi o ciążę i jej prowadzenie to wiesz inaczej niż w Polsce ale czy lepiej to nie wiem w Polsce latałam po lekarzach nawet w szpitalu byłam bo ciśnienie za wysokie ale i tak spartolili i w 37 tc straciłam naszą córeczkę ale to już inna historia
co do porodu to wspominam dobrze personel pierwsza klasa i na dodatek cały poród non stop przy mnie położna była taka wiesz osobista 🤪 szok ale ten pozytywny oczywiście 🙂
miłego urlopu 🙂i buziaki dla synka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusie
hej właśnie przy kompie siedzę 🙂
zobacz co przed chwilką pisałam u siebie 😉
synek śpi ja po kompie biegam i mąż do mnie dzwoni ,że chciałam do Polski jechać zęby zrobić to pojedziemy jutro zwariował a ja nie przygotowana emocjonalnie na pakowanie też mi niespodzianka pewnie otworzę szafę i po prostu wszystko wrzucę hihihihihi małego oczywiście co do moich ciuchów to i tak za dużo ich nie mam bo w mało co wchodzę po ciąży no chyba że właśnie też wszystko do wora i do Polski wywiozę po co mają mnie tutaj denerwować niby szafy pełne a ja w 3 na zmianę chodzę bo jak na razie nie chcę kupować bo twardo twierdzę że schudnę kiedyś schudnę hhehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
alwo napisał(a):
hej właśnie przy kompie siedzę 🙂
zobacz co przed chwilką pisałam u siebie 😉
synek śpi ja po kompie biegam i mąż do mnie dzwoni ,że chciałam do Polski jechać zęby zrobić to pojedziemy jutro zwariował a ja nie przygotowana emocjonalnie na pakowanie też mi niespodzianka pewnie otworzę szafę i po prostu wszystko wrzucę hihihihihi małego oczywiście co do moich ciuchów to i tak za dużo ich nie mam bo w mało co wchodzę po ciąży no chyba że właśnie też wszystko do wora i do Polski wywiozę po co mają mnie tutaj denerwować niby szafy pełne a ja w 3 na zmianę chodzę bo jak na razie nie chcę kupować bo twardo twierdzę że schudnę kiedyś schudnę hhehehehe


ha ha ja jak wyjezdzałam do Pl to wziełam tylko majtki i skarpetki.. reszte kupiłam na miejscu .. bo tez w mało co wchodziłam .. teraz juz jest lepiej 😮 jeszcze 5kg i wroce do swojej wagi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nika1306 napisał(a):
mi sie mały tak na promie rozryczał ze chyba wszyscy go słyszeli bo akurat to była jego godzina do spania a ja go nosz i nosze.. tak mi go było szkoda ze szok.. a w nocy sie o wiele lepiej jedzie bo maluszek sobie spi, i jest chłodniej ..


dokładnie
powiedz mi jedno a już chrzciłaś że piszesz że do Polski nie jedziesz 🙂
no i załatwiałaś może w Polsce becikowe albo meldowałaś już bo ja na razie wszystko w teorii wiem a może Ty już szlaki przetarłaś i służysz radą 😉 właśnie pewnie teraz to będę załatwiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nika1306 napisał(a):
mi sie mały tak na promie rozryczał ze chyba wszyscy go słyszeli bo akurat to była jego godzina do spania a ja go nosz i nosze.. tak mi go było szkoda ze szok.. a w nocy sie o wiele lepiej jedzie bo maluszek sobie spi, i jest chłodniej ..


biedaczek 😞 u Nas to nie ma problemu czy wózek , łóżeczko rączki jak chce spać to śpi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nika1306 napisał(a):
nio moj mały jest nauczony godzina 19 kapiel butla i lulu, a tu hałas w nosidełku .. ehh zasnoł ale z takim płaczem .

na długo jedziecie do Pl ?

jakoś na 3 tygodnie chyba ale postaram się zaglądać na kompa pewnie nie tak często ale czasami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
powiedz mi jedno a już chrzciłaś że piszesz że do Polski nie jedziesz 🙂
no i załatwiałaś może w Polsce becikowe albo meldowałaś już bo ja na razie wszystko w teorii wiem a może Ty już szlaki przetarłaś i służysz radą 🙂 właśnie pewnie teraz to będę załatwiać 😉 powtarzam pytanie bo pewnie przeoczone 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...