Skocz do zawartości

mamusie z Danii | Forum dla mam


nika1306_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
nika1306 napisał(a):
chyba cie nie znajde, bo tam jest pełno alicja wieczorek , to jak bedziesz miala chwilke to mnie znajdziesz dominika pilarska , zdjecie profilowe mam takie samo ja tu 🙂

miłego dzionka ja w padne pozniej

znalazłam i zap wysłałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
alwo napisał(a):
nika1306 napisał(a):
mi sie mały tak na promie rozryczał ze chyba wszyscy go słyszeli bo akurat to była jego godzina do spania a ja go nosz i nosze.. tak mi go było szkoda ze szok.. a w nocy sie o wiele lepiej jedzie bo maluszek sobie spi, i jest chłodniej ..


dokładnie
powiedz mi jedno a już chrzciłaś że piszesz że do Polski nie jedziesz 🙂
no i załatwiałaś może w Polsce becikowe albo meldowałaś już bo ja na razie wszystko w teorii wiem a może Ty już szlaki przetarłaś i służysz radą 😉 właśnie pewnie teraz to będę załatwiać 🙂


wiesz co my bedziemy go chrzcili jak skonczy roczek bo ja chce zeby chodził. a dokumentow jeszcze nie załatwiłam wszystkich , załatwie przez ambasade.. a becikowego nie dostane w Polsce .. mały ma Duński meldunek i tu dostaje na niego pieniadze 🙂
jak bylismy w urzedzie o ndadanie małemu nr pesel to mi było potrzebne jakies zaswiadzczenie z Danii. nie wiem o co jej chodziło tej kobicie . ale w Ambasadzie mi powiedzieli ze mi wszystko załatwia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusie
hej kochana 🙂
kurczę nie mam na nic siły tak mi teraz jakoś czasu brak no i sił 😞
zaczęło się wyjazdem do Polski tam słabo spał mi po nocach nie wiem czy to tęsknota za tatą czy co bo i w między czasie ząbkowanie 2 ząb 🤪 i się przeziębił katar i lekki kaszel teraz z kolei jak już wróciłam to maruda dalej chociaż można powiedzieć że lepiej śpi,ale za to od dwóch dni rozwolnienie ma 😞 ajjj szkoda gadać jakaś taka dobita jestem mały kryzysik 😉
a tak z innej beczki co do becikowego to się należy bo tutaj bierzesz pieniądze na małego ale tzw. becikowego tutaj nie było a co do meldunku to widzisz nam w ambasadzie powiedzieli że musimy dziecko i tak w Polsce zameldować( więc i Polski meldunek będzie ) bo ten paszport jest na rok a drugiego w Danii nie wyrobią (ale inną wersje też już słyszałam więc nie wiem jak to jest) nie wiem czy kumasz o co mi chodzi bo wiadomo jak to jest jak tyle tłumaczenia a się pisze 😜
no dobra może jutro czas pozwoli na dłuższe pisanie pozdrowienia dla Nathana i mężusia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moj mały tez jakis ostatnio marudny w dzien 🙂 jeszcze ostatnio po tych szczepieniach o juz wogole cały dzien na raczkach ..

wiesz co ja i tak wszystko bede załatwiała prze Ambasade .. bo jak mam jechac do Polski i sie użerać z tymi urzedasami to mi sie nie chce ..

ale paszpotr to normalnie wyrobisz drugi , bo to bedzie po prostu wymiana tylko .

juz nie długo sie zacznie Gabrys bedzie chciał gryź mame 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a tak sobie wieczorkiem zajrzałam na chwilkę namazgrolić cosik 😁
dzisiaj byłam na spotkaniu mam emigrantek 🙂 staram się zawsze iść tzn. co dwa tygodnie spotkania ........... oglądaliśmy film na temat komunikacji się z dzieckiem podczas gimnastyki taki wiesz trochę styl zymba ale z bobasami nie wiem czy wiesz o co mi chodzi ☺️w wielkim skrócie grupka mam z maluchami muzyka i wyginam śmiało ciało 🤪
a tak na marginesie mój synuś który zawsze szedł do wszystkich uśmiechnięty od ucha do ucha to dziś jak tylko odłożyłam go na podłogę obok siebie to była podkowa i jedno wielkie buuuuuuuuuu 😮 aż się zastanawiam czy to jednorazowe czy jednak będzie krzyk jak mamusia do żłobka oda 🤢 zresztą za dwa tygodnie zobaczę czy to taki jednorazowy grymas czy nie 😉(następne spotkanie oczywiście)
no a co tak u Was jak synek się sprawuje jakie osiągnięcia ma..... no wiesz chwalenia nastał czas 🙂 jak leniuszek to nie szkodzi mój do takich dzieci właśnie należy 🙂
buziaki i do następnego może jutro zajrzę a jak nie to po weekendzie bo jak mąż w domu to staramy się do kompa nie zaglądać ja tak samo i on 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fajnie ze masz taka grupe 🙂 ja tu dostałm numery do polskich Mam ale szczerze to takie dretwe sa ze juz wole sama z synkiem spedzac czas .
moj mały jest bardzo grzeczny .. nauczył sie piszczec 🤪 i do tego tak sie slini ze szok .. aaa i nie zabardzo jest zadowolony w wozku na spacerku bo ma juz zapinane pasy ale tak szaleje ze mógł by mi wypasc ..

na spacerkach jest zły miś 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
miś jest zły bo pasami zniewolony 😉 ale spokojnie przyzwyczai się 🙂 a tak na marginesie śliczny ten misio 🙂
oho syn się kręci zaraz po spaniu będzie 🙂
Brawo dla nowej umiejętności 🤪
u Nas też zmiana ale jak dla mnie to nie za bardzo mi na rękę a już piszę dlaczego jak byłam w Polsce to u pciapciólki wsadziłam go do chodzika i niutek zakumał co z tymi nogami trzeba robić i teraz zamiast spacerować to my w domu siedzimy bo za żadne skarby nie chce się dać posadzić nigdzie nawet perspektywa spacerku nie robi na nim wrażenia prędzej go położę niż posadzę (charakterek mamusi 😜 na moje nieszczęście 😜) wracaliśmy wczoraj z lopo marketu to mąż na rękach go niósł ale Gabryś za to jaki dumny był 🙂 cwaniaczek jeden 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pięknie widzę że menu się powiększa i co lubi deserki??? no i co poszło pierwsze na język???
ja jakbym miała nosić małego to w domu non stop bym siedziała on za dużo waży 9kilo a ja z plecami mam kłopoty to po takim spacerku pewnie z bólu bym wieczorem wyła 😞 ja w sumie bardzo mało go noszę od małego, na rękach ok ale wtedy siedzę chodzić z nim na rękach to dla mnie masakra 😞
ale mam dzisiaj grzecznego chłopczyka 😁 co bym tylko tego w złą godzinę nie powiedziała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pierwsze danie jakie dostał to było marchewka i ziemniaczek 😲 miny takie trzaskał przy tym ze szook 🤪 nastepnego dnia dostał banana i Jabłko , najlepiej mu to smakuje .. czasem dostaje danonka nie zjada jeszcze całych tych deserkow tylko po kilka łyzeczek.. moje dziecko boi sie blendera wiec musze to miksowac jak spi ..

w sumie to ja tez Nathana mało nosze na rękach .. nio chyba ze jest mega płacz , to w tedy go biore o to tez pokłociłam sie z Tesciową bo ona twierdzi ze powinnam go nosic jak najwiecej .. he he chyba zwariowała ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...