Skocz do zawarto艣ci

mamusie z Danii | Forum dla mam


nika1306_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

  • Mamusie
hej 馃檪
na sam pocz膮tek synu艣 艣liczniusi no i mo偶na powiedzie膰 偶e nawet w tym samym wieku bo ju偶 za rok nie b臋dzie r贸偶nicy wida膰 馃檪pewnie tutaj rodzi艂a艣 ???
ja w Danii ju偶 troch臋 jestem najpierw do m臋偶a co jaki艣 czas przyje偶d偶a艂am a od p贸艂torej roku jestem ju偶 na sta艂e
pytasz jak tutaj mi ....a r贸偶nie ci臋偶ko okre艣li膰 bo odk膮d pojawi艂o si臋 dziecko to s艂u偶ba zdrowia strasznie mnie denerwuje nigdy nie by艂o tutaj dobrze je艣li o to chodzi ale wtedy tak mi to nie przeszkadza艂o ale wiadomo jak o ma艂ego chodzi to walcz臋 jak lwica 馃お
napisz kilka s艂贸w jak to u Ciebie jest i do nast臋pnego pa
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej twoj maluszek tez slicznusi .. ja rodzi艂am tutaj opieke w szpitalu wspominam bardzo dobrze tylko nie wiem po co mi kazali sie m臋czyc 16 h .. a i tak mi po tem zrobili cesarke .. Ja r贸wnie偶 przyje偶dza艂am do m臋偶a , a od roku jestem juz na sta艂e ..ogolnie mieszka sie i 偶yje dobrze czasem brak mi przyjaci贸艂 i znajomych.. bo nie mam z kim pogadac m膮偶 ci膮gle w pracy zostaje mi internet lub moj synek 馃檪 a powiem ci ze masz racje z t膮 ich s艂u偶ba zdrowia ..dla nich wszystko jest oki.. mi sie wydaje ze cos jest nie tak a lekarzem nie jestem a oni twierdza co innego .. np kilka dni temu by艂am w szpitalu i jakas doktorowa oglada艂a moj szew bo strasznie mnie boli i 3 cm zrobi艂y sie sine stwierdzi艂a ze natychmiast do lekarza , posz艂am do lekarza on tylko spojrza艂 i stwierdzi艂 ze jest oki. a w domu kaza艂am m臋偶owi zobaczyc dobrze i sie okaza艂o ze sie nic nie rozpusci艂a i mi wystaje dla tego tak boli . masakra jakas ale trzeba walczyc o swoje .
Ty tez tu rodzi艂as ? w kt贸rym szpitalu??
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 3 tygodnie p贸藕niej...
  • Mamusie
Witam po d艂ugiej przerwie 馃檪
no i ju偶 z powrotem w Danii ale tylko na 3 tygodnie p贸偶niej z powrotem do Polski jad臋 z膮bki chc臋 porobi膰 bo po ci膮偶y troch臋 oberwa艂y no i pciapci贸艂ka mocno t臋skni 馃檪 馃檪 馃檪
ja te偶 tutaj rodzi艂am w szpitalu w Hillerod oczywi艣cie to o to takie skre艣lone ma by膰 馃檪
je艣li chodzi o ci膮偶臋 i jej prowadzenie to wiesz inaczej ni偶 w Polsce ale czy lepiej to nie wiem w Polsce lata艂am po lekarzach nawet w szpitalu by艂am bo ci艣nienie za wysokie ale i tak spartolili i w 37 tc straci艂am nasz膮 c贸reczk臋 ale to ju偶 inna historia
co do porodu to wspominam dobrze personel pierwsza klasa i na dodatek ca艂y por贸d non stop przy mnie po艂o偶na by艂a taka wiesz osobista 馃お szok ale ten pozytywny oczywi艣cie 馃檪
mi艂ego urlopu 馃檪i buziaki dla synka 馃槝 馃槝 馃槝
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 2 tygodnie p贸藕niej...
  • Mamusie
hej w艂a艣nie przy kompie siedz臋 馃檪
zobacz co przed chwilk膮 pisa艂am u siebie 馃槈
synek 艣pi ja po kompie biegam i m膮偶 do mnie dzwoni ,偶e chcia艂am do Polski jecha膰 z臋by zrobi膰 to pojedziemy jutro zwariowa艂 a ja nie przygotowana emocjonalnie na pakowanie te偶 mi niespodzianka pewnie otworz臋 szaf臋 i po prostu wszystko wrzuc臋 hihihihihi ma艂ego oczywi艣cie co do moich ciuch贸w to i tak za du偶o ich nie mam bo w ma艂o co wchodz臋 po ci膮偶y no chyba 偶e w艂a艣nie te偶 wszystko do wora i do Polski wywioz臋 po co maj膮 mnie tutaj denerwowa膰 niby szafy pe艂ne a ja w 3 na zmian臋 chodz臋 bo jak na razie nie chc臋 kupowa膰 bo twardo twierdz臋 偶e schudn臋 kiedy艣 schudn臋 hhehehehe
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
alwo napisa艂(a):
hej w艂a艣nie przy kompie siedz臋 馃檪
zobacz co przed chwilk膮 pisa艂am u siebie 馃槈
synek 艣pi ja po kompie biegam i m膮偶 do mnie dzwoni ,偶e chcia艂am do Polski jecha膰 z臋by zrobi膰 to pojedziemy jutro zwariowa艂 a ja nie przygotowana emocjonalnie na pakowanie te偶 mi niespodzianka pewnie otworz臋 szaf臋 i po prostu wszystko wrzuc臋 hihihihihi ma艂ego oczywi艣cie co do moich ciuch贸w to i tak za du偶o ich nie mam bo w ma艂o co wchodz臋 po ci膮偶y no chyba 偶e w艂a艣nie te偶 wszystko do wora i do Polski wywioz臋 po co maj膮 mnie tutaj denerwowa膰 niby szafy pe艂ne a ja w 3 na zmian臋 chodz臋 bo jak na razie nie chc臋 kupowa膰 bo twardo twierdz臋 偶e schudn臋 kiedy艣 schudn臋 hhehehehe


ha ha ja jak wyjezdza艂am do Pl to wzie艂am tylko majtki i skarpetki.. reszte kupi艂am na miejscu .. bo tez w ma艂o co wchodzi艂am .. teraz juz jest lepiej 馃槷 jeszcze 5kg i wroce do swojej wagi 馃檭
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
nika1306 napisa艂(a):
mi sie ma艂y tak na promie rozrycza艂 ze chyba wszyscy go s艂yszeli bo akurat to by艂a jego godzina do spania a ja go nosz i nosze.. tak mi go by艂o szkoda ze szok.. a w nocy sie o wiele lepiej jedzie bo maluszek sobie spi, i jest ch艂odniej ..


dok艂adnie
powiedz mi jedno a ju偶 chrzci艂a艣 偶e piszesz 偶e do Polski nie jedziesz 馃檪
no i za艂atwia艂a艣 mo偶e w Polsce becikowe albo meldowa艂a艣 ju偶 bo ja na razie wszystko w teorii wiem a mo偶e Ty ju偶 szlaki przetar艂a艣 i s艂u偶ysz rad膮 馃槈 w艂a艣nie pewnie teraz to b臋d臋 za艂atwia膰 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
nika1306 napisa艂(a):
mi sie ma艂y tak na promie rozrycza艂 ze chyba wszyscy go s艂yszeli bo akurat to by艂a jego godzina do spania a ja go nosz i nosze.. tak mi go by艂o szkoda ze szok.. a w nocy sie o wiele lepiej jedzie bo maluszek sobie spi, i jest ch艂odniej ..


biedaczek 馃槥 u Nas to nie ma problemu czy w贸zek , 艂贸偶eczko r膮czki jak chce spa膰 to 艣pi 馃槈
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
nika1306 napisa艂(a):
nio moj ma艂y jest nauczony godzina 19 kapiel butla i lulu, a tu ha艂as w noside艂ku .. ehh zasno艂 ale z takim p艂aczem .

na d艂ugo jedziecie do Pl ?

jako艣 na 3 tygodnie chyba ale postaram si臋 zagl膮da膰 na kompa pewnie nie tak cz臋sto ale czasami 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
nika1306 napisa艂(a):
nio to gratuluje 馃槣 馃檭

ja sie moge tylko pochwalic tylko tym ze ma艂y przesypia od 19 do 7 rano.. hmm chyba narazie dopoki zeby nie ida..

o to pi臋knie ja odk膮d pami臋tam to mi zasypia ok 20-21 i 艣pi do ok 5 je i 艣pi do ok 7
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
powiedz mi jedno a ju偶 chrzci艂a艣 偶e piszesz 偶e do Polski nie jedziesz 馃檪
no i za艂atwia艂a艣 mo偶e w Polsce becikowe albo meldowa艂a艣 ju偶 bo ja na razie wszystko w teorii wiem a mo偶e Ty ju偶 szlaki przetar艂a艣 i s艂u偶ysz rad膮 馃檪 w艂a艣nie pewnie teraz to b臋d臋 za艂atwia膰 馃槈 powtarzam pytanie bo pewnie przeoczone 馃槈
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...