Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie.. ja też mam alarm ustawiony ☺️ na tabletkę i potem na aseqrellę za 2 h...
ja nie pamiętam nic! zapominam w takim tempie, że głowa mała.. dlatego żałuję bo to jednak byłoby 600 zł w kieszeni ale wolę nie mieć 600 zł niż kupować kolejną wyprawkę przez nieuwagę :P hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

hej hej 🙂 Gogrucha ja tez mam tabsy zalegle bo odstawilam na prawie 6 miesiecy bez przerwy sie je bierze cerazette sie nazywaja dwuskladnikowe podobno mniej inwazyjne dla watroby bo mozna je brac kiedy sie karmi piersia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nigdy nie byłam na solarium 🙂

Maja no to też masz inne te tabsy:P a zrezygnowałaś całkiem z anty?
Cholernym plusem moich tabletek jest to, że mój okres trwa cały 1 dzień 🤪 i w dodatki wieczorem się kończy 🙂

Kończę wino .. sama. Mój po 4 nockach w pracy i wczorajszej nieprzespanej padł.. i tak go kocham! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałam skończyć dzisiaj ale mój wrócił z moimi ulubionymi słodkimi więc musiałam 🙂
A jutro chyba sobie zrobię oczyszczający dzień na samej wodzie.. bo jestem straaasznie ciężka.. znaczy źle się czuję 😞 niedobrze mi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A w ogole czytalam dzis wstrzasajacy artykul i az sie poplakalam.Kobieta w Polsce-40-letnia zaszla w ciaze,pila caly czas.Jej konkubent mial 60 lat.Ciazy nigdzie nie zglosili.Pewnego dnia sasiad zglosil na policje,ze kobieta chodzila z brzuchem,a teraz nie ma ani brzucha,ani dziecka.Policja znalazla cialo chlopczyka w takim kiblu drewnianym na dworze.Matka twierdzila,ze tam poronila.Sekcja wykazala,ze chlopczyk zostal skopany i pobity na smierc.Malo tego,po tym,jak go tam wrzucili,to go wyjeli jeszcze raz i ponownie skopali...Chlopczyk urodzil sie 13.01.2011 a zmarl tragicznie dzien pozniej.Posmiertelnie nadano mu imie Pawelek.Zyl tylko kilka godzin.Rodzice dostali po 25..a matka nawet skruchy nie okazala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest okropnie bolesne samo czytanie tego typu opowiesci co Monia pisze....
Gogr tak narazie nie potrzebuje nic antykoncepcyjnego bo nie mam przed czym sie zabezpieczac 😞 naprawde moje libido jest na minusie wrecz.... a przed ciaza tez nie bralam tabletek ja nic tylko gumki i to czasem. nie zawsze bo on ni lubi gumek. A jak juz zdecydowalam,ze robimy dzidziusia to sie wtedy udalo. Ogolnie to bez the endu w srodku wczesniej bylo w gumce czy bez .... 🤨 fajnie bylo robic dziecko heheheh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOnia to straszne co piszesz 😞 boże ile teraz takich historii 😞 😞

Maja ja to tego w ogóle nie rozumiem.. my też nie lubimy gumek i jak nie brałam tabletek to często się nam zdarzało bez.. Ale nie wyobrażam sobie, że tak powiem żeby każdy sobie kończył osobno.. głupota straszna 🙂 wystarczy się baaardzo dobrze z kalendarzykiem zapoznać i chyba też się da :P

Wstałam i przeżyłam szok! W nocy nasypało pół metra śniegu... strach się bać.. zrobiłabym Wam zdj ale aparat pożyczyłam siostrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczzyny,
bylismy z mężowatym na zakupach wczoraj, młody został ze szwagierką. No,ale masakrycznie wczoraj się jechało...pod blokiem szwagierki się zakopaliśmy...ale tam taki wygwizdów!
Jeśli chodzi o naszą sytuację to powiedziałam mu,że czekałam we wtorek i się nie doczekałam... ;/to powiedział: Przecież wiesz,że Cię kocham.. ja na to: nie wiem!(i się popłakałam..jak to JA!),no i powiedział,że mnie kocha,przytulił i dał buzi..widziałam w jego oczach,że mu było strasznie przykro..ojj dawno tego spojrzenia nie widziałam.
no ale później mu jeszcze trochę powiedziałam,jak wracaliśmy z zakupów po Alana.
co do diety to my wczoraj jak byliśmy na zakupach to na pasażu jest mac, no i byliśmy, bo na kebaba strach było jechać,a na wieczór na dobitkę piwo 🤪 🤪
ale ja chyba już dziś zaczynam..pączka zjem bankowo,ale oprócz tego jem mało. woda,herbatki moje i kawę jedną muszę wypić,bo łeb boli 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusia 😘
dziewczyno jak tak czytam to mam wrażenie jakbym sama pisała:P u nas też nie raz mi mówi, że "przecież wiesz, że Cię kocham" a ja reakcja jak Twoja 😁 hahaha

a ja pączka dzisiaj nie zjem bo choćbym chciała to nie kupię :P bo się z domu wyjść nie da 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie małżonek kupi jak wróci z pracy 🙂

Gosia 😘
przecież ja Ci to już pisałam,że okazuje się,że jesteśmy identyczne 😜
ale przez to też nie wiem czy byśmy faktycznie małżeństwem idealnym, jak to było wspominane wcześniej. No,ale pewna jestem tego,że miałybyśmy trójkę idealnych synów! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek.U nas noc beznadziejna.Jak spalam godzine lacznie to max.Leb mi peka i mam dosc,a ta wstala znowu pelna energii...To dziecko jest magiczne 😁 😁 A co do seksu,to ja nienawidze prezerwatyw,dlatego bralam caly czas tabletki.Ale fakt,jak przed ciaza je odstawilam,to libido bylo lepsze.Zobaczymy tym razem po spirali 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech no my też nie znosimy prezerwatyw..a to od czasu jak zaczęłam brać tabletki i je odstawiliśmy 🤪 🤪wrócić już do niej nie umiemy 😜 teraz mam wkładkę i nie muszę się martwić 😁

oj Gogruchna tak byłoby wesoło..tylko nie wiem czy by do jakiegoś morderstwa nie doszło 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusia a ja już Cię kiedyś pytałam ale nie pamiętam czy mi mówiłaś - jaką masz wkładkę? i ile za nią zapłaciłaś???

Musze się brać za sprzątanie a zapierdalam w jedną i drugą stronę do pieca przez te zaspy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia mam tyle samo prasowania a nawet więcej i już któryś dzień się za to biorę:P ale czekam aż Matylda uśnie i zrobię to 🤪

jeszcze się za odkurzacz muszę wziąć.. mam nadzieję, że mi się w końcu nagrzeje w domu bo masakra z tym piecem.. pali się a w domu zimno 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
pisalam Ci,że ne wiem dokładnie jaką,na pewno nie jest to mirena...mam na 3lata,a płaciłam 300zł z założeniem+100zł wizyta ;/


MAm też taka na 5 lat założona płaciłam 200 za założenie 200 za spirale
DZiewczyny upiekłam faworki już teraz pączki beda pływać w Oleju własnie grzeje 😁 😁 Ciekawe czy wyjda bo pierwszy raz w życiu je robie 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...