Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

A moi o dziwo pomimo, że najedli się słodkich pączków (im dałam te od mojej mamy:P babcine nie słodzone były dla mnie 😁 )to zjedli jeszcze piergoi z mięsem i uszka z grzybami 🙂 nie chcieli naszego obiadu to im ugotowałam resztkę zamrożoną :P hahaha

A pomidorowa też już za mną chodzi 🙂 może jutro zrobię :P
a wieczorem choćbym miała z bólu umrzeć to wyćwiczę te pączki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
A moi o dziwo pomimo, że najedli się słodkich pączków (im dałam te od mojej mamy:P babcine nie słodzone były dla mnie 😁 )to zjedli jeszcze piergoi z mięsem i uszka z grzybami 🙂 nie chcieli naszego obiadu to im ugotowałam resztkę zamrożoną :P hahaha

A pomidorowa też już za mną chodzi 🙂 może jutro zrobię :P
a wieczorem choćbym miała z bólu umrzeć to wyćwiczę te pączki 😁


hahahahahahaha 😁
ja d poniedziałku bede fikac 😁D i dietowac hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
ja to powinnam już dawno.. bo kur... ile razy przerwę zrobię to tak zarosnę, że aż boli jak w lustro patrzę 😞


Kochana przecież ty nie jesteś gruba 🙂 jesteś fajna laska 🙂
Powiem Wam tak ze wbiłam sobie do łba że grunt to dobra zasmoocena i samoakceptacja... ta dieta to dla poprawy wyglądu a za tym samopoczucia 🙂 robie to dla siebie by spełnic sobie cele akceptuje siebie taka jaka jestem ale wioem że może być lepiej wiem ze dam rade 😁 😁

hahah gadam jak w jakiejs sekcie hahahaha 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola może ogólnie nie jestem gruba... ale sadło na brzuchu i boczkach mnie dobijają 😞
ubiorę spodnie to wszystko wypływa. a jak luźniej pasek zapnę to znów spodnie w dół lecą :/ 😠

no i brzuch. jak go dobrze nie wciągnę to jakby w 5 m-cu była 😞
nie lubię. bajecznie nie lubię swojego ciała. A najgorsze jest, że nie umiem go doprowadzić to ładu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
Ola może ogólnie nie jestem gruba... ale sadło na brzuchu i boczkach mnie dobijają 😞
ubiorę spodnie to wszystko wypływa. a jak luźniej pasek zapnę to znów spodnie w dół lecą :/ 😠

no i brzuch. jak go dobrze nie wciągnę to jakby w 5 m-cu była 😞
nie lubię. bajecznie nie lubię swojego ciała. A najgorsze jest, że nie umiem go doprowadzić to ładu


to polecam ci pas neoprenowy jest w miare tani nosi sie go ogólnie mozna non stop pomaga doprowadzic brzuch do ładu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia żebyś w tyłek nie zarobiła :P

Ola ten pas mam.. ale kupiłam jakiś chujowy.. za duży, kijowo wycięty i jak go założę to wyglądam jak ciężarna 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALekSanDra napisał(a):
GoGr napisał(a):
Misia żebyś w tyłek nie zarobiła :P

Ola ten pas mam.. ale kupiłam jakiś chujowy.. za duży, kijowo wycięty i jak go założę to wyglądam jak ciężarna 🥴


no to niedobry bo musi byc obcisły ... a spodnie mozna bluzka zakruc i nie bedzie widac hahahahaha


znaczy.. on ma rzep i tak jak końcówkami zepnę to jest dopasowany.. w sumie to przeszyję ten rzep i zrobię sobie ciaśniej...
a jak on w ogóle działa? chyba kupię jeszcze raz taki zwykły.. bez żadnych wycięć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
ALekSanDra napisał(a):
GoGr napisał(a):
Misia żebyś w tyłek nie zarobiła :P

Ola ten pas mam.. ale kupiłam jakiś chujowy.. za duży, kijowo wycięty i jak go założę to wyglądam jak ciężarna 🥴


no to niedobry bo musi byc obcisły ... a spodnie mozna bluzka zakruc i nie bedzie widac hahahahaha


znaczy.. on ma rzep i tak jak końcówkami zepnę to jest dopasowany.. w sumie to przeszyję ten rzep i zrobię sobie ciaśniej...
a jak on w ogóle działa? chyba kupię jeszcze raz taki zwykły.. bez żadnych wycięć


on ma zwiekszac temperature na brzuchu co prowadzi to pocenia sie brzucha i utraty tkanki tłuszczowej....ja własnie zamówiłam i twester:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...