Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Gogruśka ja też nie umiałam dietować,ale szczerze mówiąc to dzięki Wam się w końcu wzięłam w garść i nie ćwiczyłam od poniedziałku,ale dziś wieczorem załączę kinecta 🙂 i będę skakać..
W ogóle to mój A. jak powiedziałam,że dietuje to zapytał się mnie: "Ile 3dni? Ty masz taki zapał jak ja." 😠 😠 😠
no,ale chyba zauważył,że strasznie się zawzięłam..tylko najgorsze jest to,że ja nie mam czasu na kolacje,bo obiad jemy o 15.30-16.00(tak wraca A.z pracy),a o 18.00 jeść mi się nie chce,a powiedziałam sobie,że po 18.00 nie biorę się za jedzenie.. i od dwóch dni głodna chodziłam spać ☺️ Wiem,że ponoć tą pu erh(czy jakoś tak, tą czerwoną herbatę) pije się na wieczór i ponoć po niej mniej albo w ogóle nie chce się jeść..choć kuzynka A. powiedziała,że ją to jeszcze bardziej ssało.
No to ja robię zupę czosnkową chyba jutro.. ale czy mogę dać Młodemu? 🤨
dzisiaj Alanowi zrobię sosik z pomidorka, bo z ketchupem mu nie dam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuśka ale ja mam problem bo jem byle co na szybko. Jak jestem głodna... bo nie mam czasu nawet pomyśleć coby dietetycznego zjeść.
Po 18 też nie jem. o 17.00 jemy właściwie obiado-kolację bo wtedy mój z pracy wraca.
czekam teraz na ten twister bo biegać i brzuszkowac mi się ostatnio słabo chce ☺️ ale to chyba dlatego, że się taka ciężka czułam od tego śmietnika w brzuchu. Dzisiaj się oczyszczę - piję tylko wode i wszelkiego rodzaju herbaty 🙂 i potem może poleci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu, ale np. to kup sobie jogurt naturalny i otręby do tego wkrój jakiś owoc i już jest śniadanie czy tam drugie śniadanie..czy tam dwie kanapki z czymś, a na obiad no to po prostu coś na parze albo z piekarnika, jakaś zupa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś mi tak lepiej jak tu z Wami piszę i Wy też dietujecie, bo pewnie już dawno dałabym se spokój..po 1.dniu 🙂 No i będziecie tak jak od Mai ode mnie również dostawać oklaska za każdy dzień dietowania 🙂 chyba zrobię ciasteczka owsiane, na które wczoraj dała przepis Maja 🙂 a to też chyba od Miśki nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic ja uciekam, bo mój Pierworodny się obudził, więc trzeba z Nim pogłupkować, a później obiad robić 😁

odezwę się na wieczór, bo dziś jeszcze na 18.30 do gina na kontrolę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo, jak ja usiadłam, bo młody śpi, to wszystkie sobie poszły 🙂
Landusia ja ważyłam się w niedzielę u brata, a dziś się zmierzyłam cm w punktach takich jak łydka, udo, biodra, talia, pod biustem. Na tej podstawie też będę wiedziała, że schudłam.
Co do przepisu na zupkę to polecam, naprawdę fajna. Natomiast jeśli chodzi o ciasteczka to ja robiłam zupełnie inaczej, bez mąki, cukru, masła i jajek. Ale w smaku to nie wiem czy by Wam smakowały. A było to tak płatki owsiane, otręby owsiane, do tego tarte jabłko i banan, żeby słodkie było (ja jeszcze słodzik wrzuciłam), do tego bakalie jak ktoś lubi i ja wlałam troszkę herbaty malinowej, żeby się skleiło. I z tej paćki zrobiłam na blaszce kleksy i podpiekłam.
Ja na drugie śniadanie 1/2 jabłka. Na obiad będzie omlet z otrębów i płatków. Rosół ugotowałam, bo mi kurczak już za długo w lodówce leżał. Jutro się zje. A pościć... hmmm... mam te same pobudki co Gogr :PPP Za to moje dziecię zjadło 2 parówki te 93% mięsa.
Aha, Tusia troszkę tej zupki chyba możesz dać. Ja dawałam mojemu szpinak z czosnkiem i nic mu nie było. Tylko, że ja to całą ciążę wpierniczałam czosnek i jak karmię to też :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nadrobilam was babeczki,bo Jula spi,a ja leze obok,bo nie mam sily wstac.GoGr dzieki:*Co do diety,to w zasadzie od soboty prawie nic nie zjadlam,z wylaczeniem niedzieli..ale nie z wyboru,tylko z przymusu.Jedyny plus tego zygania,ze w kilka dni jest mnie 3kg mniej 😉 😉A jutro w koncu mam wizyte i dowiem sie co z moimi wynikami i zabierzemy sie za plecy,bo dzis cala noc nie spalam,bo plakalam z bolu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Musze sie pozalic.Nie dosc,ze grypa zoladkowa,to do tego wrocil mi bol kregoslupa,ze zdwojona sila 😞Nie moge chodzic,siedziec,masakra.Dzis cala noc nie spalam i plakalam z bolu.Z reszta usypianie Julii tak samo wyglada-lzy leca ciurkiem.Nie chce mi sie nawet zyc,nikomu nie zycze takiego bolu.Jutro ide do lekarza i pewnie w koncu mnie na fizykoterapie wysle,a do tego czasu chce jakies cwiczenia,bo nie daje juz rady.Nie jestem nawet w stanie podniesc nogi,zeby cos kopnac!!A dzien zaczynam od garsci tabletek,ale nawet one juz nie dzialaja.Wyc mi sie chce!W domu burdel,pranie nie poprasowane,a ja nie mam nawet sily cokolwiek zrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia strasznie Ci współczuję tych pleców :* oby Ci je naprawili w końcu! 🙂
i ze wzgl na te 3 kg zaczynam nawet rzygania zazdrościć :P

Ja jednak zjadłam ☺️ miałam kaszę z wczoraj więc się skusiłam:P ale samą (taką suchą i na zimno:P) ja tak uwielbiam 😁 no i mały jogurt naturalny z otrębami żurawinowymi 🙂 bo mi się w głowie zaczynało mocno kręcić więc bez jaj.

teraz pochodziliśmy trochę po śniegu. ale tylko trochę (niewiele ponad pół godz) bo strasznie mokro:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Bry Słoneczka ja też grzecznie dietkuję 🙂 a mnie mężowaty zmotywował dziś rano bo stwierdził że jak schudne do 55 to jak premie w robocie dostanie czyli w kwietnu jedziemy na ciuszkowe zakupy więc jakies sukienusie i buty też, że niby stopy mi schudły chyba ha ha ha


ja też chcę takiej motywacji!
A nie tak jak mój - zadzwonił mi dzisiaj żebym do niego przyjechała po pączki 🥴 bo mu ktoś strasznie dużo przywiózł... Ale powiedziałam mu żeby je sobie sam zjadł i że nie przyjade po nie:P dopiero o 17.00 jak po niego pojadę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...