Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
GoGr ja wlasnie pokrzywe pije 😁 I dalej mecze te platki 😁 😁 A ostatnio pisalyscie,ze faceci wam nie pomagaja..ja na mojego nie narzekam,bo w weekendy on sie Julia zajmuje,ja nawet pampka jej nie zmieniam.Wieczorem on robi mleko,przygotowuje wszystko do kapania,razem ja kapiemy i ona ja karmi i usypia 😁 😁 Se go wytresowalam hahaha 😁 A jak gdzies wychodzimy,to on ja ubiera i wszystko pakuje 😉 Dziewczyny przez te plecy jakis taki dol mnie meczy i plakac mi sie non stop chce.I nie mam ochoty do zycia.Piotrek wraca z pracy,a mi sie nawet gadac nie chce...zamykam sie w sobie i coraz wieksza depresja mnie dopada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

ja też właśnie pokrzywę parzę 🙂

Monia nie dziwię Ci się że źle się psychicznie czujesz... ale masz przynajmniej wsparcie w mężu. Mnie jak tak plecy bolały to i tak do wszystkiego sama byłam :/ mam wrażenie, że mój jak jemu coś jest to mam się z nim jak z jajkiem obchodzić a jak mi coś dolega to on jakby udawał, że nie widzi i nie słyszy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O matko ale żeście napisały 😮 właśnie skończyłam. Monisia współczuję bólu pleców. Ja na wątku też jak najbardziej powinnam zostać, bo mam od każdej z Was więcej w każdym miejscu 😮
No nic ale dietujemy i mam nadzieję, że już niedługo to się zmieni, bo jak nie to ja latem będę wychodzić z domu tylko jak ciemno będzie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia pokrzywa pomaga usunac wode z organizmu,bo mi sie niestety zatrzymuje i czesciej siusiu sie chodzi.A co do picia,to ja wody,kawy i herbat z 3 litry dziennie pochlaniam.GoGr wiem,ze mam w nim wsarcie,ale go nie chce.Najchetniej zostalabym teraz sama,przykryla sie koldra i plakala i plakala.Nienawidze czuc sie bezradna!!!Przepraszam,ze wam tu smece,ale mam dola i musialam to z siebie wyrzucic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrofala odpada bo nie lubię ale piekarnik super pomysł 🙂

krokiety są z gotowanym kurczakiem 🙂 teściowa zawsze obiera jak z rosołu zostaje i potem robi z tego farsz do krokietów 🙂 także spoko bo nie takie tłuste 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ale z piekarnika to bułka tarta będzie surowa.. 🥴 a zobaczymy co wyjdzie 🙂

łał to już 4 posiłek będzie :P pierwszy raz w życiu wyrobię się i zdąrzę zjeść 5 razy po mało:P hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja to taka głodna byłam, że zjadłam dupkę od ciemnego chleba. Niedługo się za obiad biorę. Dziś kasza jęczmienna, potrawka z kurczaka i marchewka z groszkiem. Ale potrawka będzie z jogurtem, bez zasmażki tylko lnem zagęszczę :P Tylko mojemu nie powiem. On gada, że lubi to i tamto, a ja gotuję w wersji light to nawet się nie poznaje hehehe Kurde kot mi wlazł na lapka :PPP
Co do herbat to ciekawe czy ja mogę pokrzywę. Wiem, że mięty i szałwii nie można, bo laktację zatrzymują. Zielonej za dużo też nie, tak jak i czarnej i kawy. Czerwonej to nie wiem... dlatego ja piję owocowe herbatki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia to na obiad mamy to samo 🙂 tylko ja bez marchewki z groszkiem:P napisz jak ją robisz bo nie umiem a mój ponoć lubi 😜
i właśnie mi się kasza jęczmienna gotuje:P miał być ryż ale zdanie zmieniłam pół godz temu 🙂
a krokiety rzeczywiście podsmażę na oliwie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...