Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

żeście Dziołchy naskrobały 🤪 🤪
ja nie mam metra krawieckiego,więc się nie zmierzę..ale od razu mówię,że też bankowo mam tutaj zostać. Dzisiaj idę z jedną marcówką na kawkę i może zakupki,więc jak będzie gdzie to kupię metr i się pomierzę .. ja mam rozmiar buta 38-39, czasem 40.


Ja dzisiaj zupa czosnkowa z grzankami .. przepis od Misi 🙂 próbowałam i myślałam,że będzie bardziej czosnkowa 😜 ale taka to luzik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwiu mnie po prostu bezradnosc dobija 😞Niecierpie byc bezradna i od kogos zalezna,a tak w tej chwili przez moje plecy jest 😞Nawet malej nie moge na rekach ponosic,bo nie daje rady.Mi sie wlasnie piers z kurczaka piecze w folii w piekarniku,do tego brazowy ryz z cukinia 😁 😁 A potem pojde z mloda na spacer,bo wiosna jest 🙂Z 17 stopni na plusie i sloneczko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas deszcz cały czas więc nie wychodzimy..
Monia jak robisz tę pierś w folii?? bo ja tak nigdy nie jadłam a nie mam pomysłu na obiad na jutro ☺️ a filet w zamrażarce mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gogr ja marchewkę to kupiłam gotową w sklepie. Wystarczy do niej zrobić zasmażkę i trochę podgotować. Ale ja zamiast zasmażki to dałam trochę masła, żeby witaminki się w nim rozpuściły i dolałam jogurt. No i sól i pieprz. A potrawka mi wyszła mdła jak kupa :PPP pierwszy raz robiłam i taka ciapa wyszła, że hej... no cóż, zje się... a na diecie solicie? Bo ja solę... w sumie to i tak mam niskie ciśnienie, nie puchnę, to chyba mogę? Co? A jutro krupnik. Rosół w lodówce stoi to tłuszcz zastygnięty ściągnę. I tak prawie go nie ma, ale co tam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ogólnie nie używam dużo soli 🙂 odrobinkę do smaku - ale tak naprawdę to ze wzgl na mojego ( a on i tak dosala:P). Ja bym mogła nie solić w ogóle 🤪 kiedyś nie zauważyłam, że na obiad mama nie posoliła ziemniaków 😜 😜 😜 w ogóle ja nie potrzebuję dużo przypraw:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej jestem
mialam robiony tylko kamien bo wymiekłam.. :P powiedzialam jej ze boli ale ze wroce za miesiac jak nie przejdzie 😁
i bylam w galerii z mycha i tesciem kupilam sobie dwie bluzki takie nijakie.
a teraz robie obiad mezowi ziemniaczki w mundurkach zapiekane z czosnkiem i kotleta zrobie:_)
dajcie jakas fajna panierke do fileta z kurczaka.. ale taka inna nie bułka tarta albo mąka,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja solę.. chyba bez soli bym nie potrafiła 😮
a ja miałam zupę czosnkową i szczerze mówiąc to mi tak sobie smakowała...dałam dwa ziemniaki i 2główki czosnku... szczerze to bardziej te ziemniaki było czuć 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh.. Ola powodzenia 😘 ja od września bym chciała Kubka w przedszkole wcisnąć, Matika z teściową a sama do jakiejś pracy.. ale też wątpię, że coś znajdę 😞 lipa u nas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksanda ,a gdzie Ty mieszkasz? i co chcialabys robic?
Monia tu link dla Ciebie:
http://mediweb.pl/symptoms/wyswietl_s.php?id=3
a co do pracy....no coz ja w Pl studiowalam resocjalizacje ,a moja ostatnia praca to recepcjonistka w hotelu wiec to sie mija z celem.....powinnam raczej hotelarstwo studiowac bo czulam sie jakbym komus miejsce bezsensu zajmowala....ale to Polska,czego oczekiwac.....
Ja wlasnie powiedzialam dzis pracodawcom,ze nie wracam do pracy po macierzynskim 🙂 Chce pobyc bezrobotna ,a co hahahaha 😁
Ja na obiad mialam swieza kapuste z paprykami w 3 kolorach i marchewka wszystko bylo ok ale sie przypalila na dnie i zapach byl fuuuuuuj...a co do soli to ja juz nie przyprawiam prawie wcale ,a jak juz to mam sol morska,tamta dziewczyna polecila ,ktora diete ustawiala. Zadnej wegety itd.tylko sol morska... i tak samo z cukrem - fruktoza zamiast cukru. To sa takie elementy przyswajalne nic nie blokujace.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
ALekSanDra napisał(a):
Landusia napisał(a):
aleksandra ja tez nie moge znaleźć pracy i tez lipa . 😞


najbardziej mnie fustruje mieszkanie z rodzicami i tesciami...;/ kur....a jestem załamana!!!!


pocieszę cię ja mieszkam u teściowej 😠 😁

😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja ja też po resocjalizacji jestem 😜 tylko mam lic i więcej nic :P
A co do soli to też często używam soli morskiej 🙂 Ale nie wiedziałam, że jest tyle lepsza :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...