Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Ja cały piątek, sobotę i niedzielę żarłam ciasto, lody i słodycze!!! Do tego winko, itd. Ale od dziś znów biorę się za siebie (przez 2 tygodnie, bo potem urodziny kolejne mi się szykują w rodzinie :P). Ale za to włączyłam kinecta i ponad godzinę ćwiczyłam, aż się ze mnie lało.
Znalazłam dziś w necie, że jak chce się zgubić tłuszcz w jednej partii ciała (u mnie boczki), to lepiej jest ćwiczyć trening cardio, żeby ogólnie tłuszcz spalać, a nie tylko w tej partii ćwiczyć. Ćwicząc w jednej partii wzmacniamy mięśnie, a tłuszcz i tak dalej jest. Dlatego ja dziś cardio na zmianę z rozciąganiem 😁DD w ogóle to ostatni raz ćwiczyłam na kinekcie w kwietniu rok temu i była waga 65. Dziś mogłam wpisałam dużo mniej 😁DDD
Ja to się śmieję, że z takim trybem to ja ani nie schudnę ani nie przytyję, ale w sumie tak być może 🙂
A właśnie gdzie Gogr i Divianka???
Monia fajnie, że jesteś :***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, ja już po siłowni, bo A. w tym tygodniu na 14.00,więc chodzę rano 🙂 od wczoraj mały chodzi,praktycznie non stop. Raczkuje jak się zapomni, więc koejny ruch się zacznie..Bieganie za Alanem 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Alan w mercedesie 🙂 (prezent od dziadka i babci)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sto lat, sto lat 🙂

Wczorajszy spacerek 🙂 Macie mnie :P chudzinka to ze mnie nie jest, co? 🙂

Huśtawka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski!
Czytam Was namiętnie z kom cały czas ale tam nie dam rady pisać 😞
teraz szybko wlazłam na kompa stacjonarnego bo rachunki płacę ale tak to nie dam rady bo on na górze a my na dole:/
bo wiecie.. wirusów z kompa się tak bezmyślnie nie usuwa 😞 na dniach odzyskam lapka!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusia śliczne zdjecia, super tort, Twoja sukienka ,no i najważniejszy gość tego wieczoru Alan 🙂
Monia wiem o czym piszesz u nas też tak bywało i nadal bywa ze spaniem czasem każdej nocy sie rzucala a ja chodziłam na rzęsach, teraz bywają (odpukać) spokojniejsze noce...
a ja no cóż wstyd sie przyznać od soboty od wizyty u mamy zarzuciłam dietę... ☺️ i pierwsze efekty już są, na wadze 😮 🤨 ale mam teraz taki apetyt że masakra, nie wiem co mi jest to chyba stres przed zbliżającą się komunią...albo nie wiem co 🤨
jedno wiem na pewno nie mogę sobie pofolgować bo waga od razu do góry... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMIERZĘ SIĘ I wAM podam, bo mam miarę z castoramy.. :P A. mierzył kratkę do drzwi w WC i wziął tą papierową stamtąd.
jak coś będzie ponad 100, to miary braknie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zapomniałam wam napisać ,że na prawym udzie celulitu już brak prawie a na lewej nie mogę się pozbyć 😮 czyżby przeszedł z prawej na lewą? 🥴 🤨 wygląda to okropnie muszę chyba bardziej zassać co by był rezultat to lata bo jak tu w stroju kąpielowym wyskoczyć 🥴 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...