Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dziewczyny co tam dwa jajka i dwie kanapki...ja dzisiaj na obiad zjadłam 5 naleśników z jabłkami, na drugi obiad gdy maż wraca (po 18) cały talerz ziemniaków z sosem i pulpetem... ☺️ masakra i wciąż głodna byłam co za dzień 🤨 nie wiem co jest opanować się od soboty nie mogę...
a i jeszcze z majką całą paczkę paluszków, Maja kilka a ja resztę....pochłonęłam razem ze śniadaniem jakieś 3000 kalorii murowane 😮 jak nie więcej 🤨
a do tego wszystkiego jeszcze zepsuł mi sie rowerek i pojeździć nie mogę... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

zamula mnie spanie,ale jeszcze max.20min. i będzie mój.
ja brzuchy porobiłam..jutro idę w swoim rodznnym mieście poćwiczyć 🙂 no i będę spacerowac i spacerowac z Młodym(w końcu nie między blokami)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja nie poćwiczyłam, bo po robocie padłam i zasnęłam. Dziś miałam iść na jogę, ale mój powiedział, że jak mam wolne popołudnie to może z młodym do Bajkolandu... ehhh... wolałabym jogę :PPP ale ze mnie matka. Aha poproszę linka jeszcze raz do tych baniek, bo chciałam zakupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
poćwiczyłam, wymasowałam się i chciałam z małą iść na spacer, ale mi się zbuntowała, nic nie chciała jeść i jak odłożyłam do łóżeczka to zasnęła ☺️
kurcze nic nie mogę z nią zaplanować, ciągle próbuję jej ustalić stałe pory jedzenie i nic mi nie wychodzi 😠
Misia ja nie kupowałam baniek, także nie mam linka, masuję się szczotą taką drewnianą 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia oto link 🙂
http://allegro.pl/banki-chinskie-gumowe-antycellulitowe-oryginalne-i2201331788.html

Iwona jesteś ostatnio nerwowa i dlatego ciągle jesz, a stresujesz się komunią jak już będzie po wszystkim to inne nastawienie będziesz mieć i zaczniesz jeść mniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂))) Aneti ja to nie wiem. Dzieci są nieprzewidywalne 🙂)))))))))
A ja dziś objadłam się niedobra pizzą mrożoną... pół kilo wtrąbiłam, a w sumie to samo ciasto było posmarowane czymś :PPP potem poćwiczyłam ponad godzinę cardio boxing na kinekcie i spociłam się jak mysz, ale i tak nie spaliłam tego co zjadłam :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam ciagle gosci,a jak juz mam chwile,to ciagle cos zalatwiam i nie mam kiedy usiasc przy kompie.Aneti zamiast chudnac,to ja znowu tyje 😞Dzis mi waga pokazala 76,5Wrrr trza wyzej koryto podniesc 😁 😁 Ale mam ostatnio tyle stresow,ze nie wyrabiam.A jak sie stresuje to jem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 😁 dokladnie Magda Ty zaczelas i jedziesz ostro z koksem ,a mi wstyd i nie pisze dopoki moj prozniowy zoladek nie zniknie 😁 bez kitu wezcie mnie kopnijcie na rozped do cwiczen bo nigdy nie spadnie mi ta jebana waga na mniej niz maximum z samej diety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ehhh pocieszę Was, że właśnie zjadłam kolację... nie ma to jak najeść się na noc... ale głodna bym nie zasnęła nigdy! Pocieszam się, że wypiłam mały kubek mleka 0,5 i 2 wafle ryżowe z chudą wędlinką... w sumie zjadłam to co spaliłam na kinekcie... masakra raptem 200 kcal przy godzinie ćwiczeń i to takich ostro! 😞 ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to daj Monia 😁 od kazdej dostane po razie to od raz zaczne spalac kalorie hehehe
A mnie gardlo boli kur.....na wlasne zyczenie,wczoraj Zuzia spala na gorze,a ja otworzylam drzwi do ogrodu i sobie szylam ze 2h. i mnie przewialo...... 😮 nienawidze bolu gardla!!
i do tego sroka sie zadomawia w ogrodku! codziennie ja widze podkrada mi galezie 😜 szkoda,ze nie pieli przy okazji 😁
ide z dzidzia do lekarza bo wyglada jak nieszczescie biedna.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...