Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
Ola to taki kochana kocica hihihi 😉 My się dogatujemy akurat na priv też dlatego tak mi słodzi 😁 😘 😘 😘 😘 Zajrzę jak będę w Polsce w przyszłym roku to wpadnę na dwa dni 😁

mozesz na 3 nawet jak bedziesz piekła to ciasto z bezów:P:P:P:P 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej babolki:-) nie było mnie dzisiaj, bo mialam strasznie dużo zajęć, do poludnia w kwiatkach, po południu na grzybach, potem zakupy a o 20:30 umyśliło mi się dwa ciasta zrobić napoleonka i szarlotkę 😁 😁 i dopiero co spod prysznica wyszłam, a Wy natłukłyście tyle stron widzę, ja nawet czasu poćwiczyć dziś nie miałam, tylko gdy piekł się ostatni placek porobiłam trochę brzuszków, przysiadów i wymachów nóg 😜
Majka wyła cały wieczór, bo nie chciała z tatusiem zasnąć, Ona w ogóle nie odstępuje mnie na krok, jest ryk jak znikam jej z zasięgu wzroku...ale w końcu dała się ojcu pokonać i zasneła a ja mogłam spokojnie w kuchni robić, bo inaczej pewnie jeszcze bym nie skończyła 🤨
a jutro znów pracowity dzień....dobranoc kochane 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej babole! 😉
a ja dzisiaj jadę na urodziny do teścia, więęęęc dieta stop..mogę to już teraz Wam napisać,bo widziałam co tam teściowa szykowała,więc się nie oprę. Zdjęcie wstawię po urodzinach,bo tam nam na pewno ktoś zdjęcie pstryknie 😉 .
hmm..może od poniedziałku tak naprawdę uda mi się przejść na dietę..nie mamw sobie tego samozaparcia jak kiedyś..

co do miłych otaczających Cię osób Monia to Ci zazdroszczę, bo ja to odkąd wyprowadziłam Cię z mojego miasta rodzinnego tutaj..takich osób już nie mam,a co najgorsze uświadomiłam sobie,że osoby,które uważałam tam za naprawdę bliskie mi osoby..okazały się takie nie być 😞 . No przepraszam tutaj mam jedną koleżankę, którą powoli mogę nazywać przyjaciółką, a jest to nasza prywatna fryzjerka 😉 - no i jej mąż 😉 - na nich możemy liczyć zawsze ... ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia ja mam tak samo ... 😮 robię,bo mam na coś smak, a później zrobię i nawet kawałka nie zjem ..

aaaa przypomniałam sobie,że mówiłyście o krokietach ... ja je po prostu UWIELBIAM 🤪 🤪 🤪 (to tak na temat jedzenia).
Ja sama nie umiem zrobić,bo mi naleśniki nie wychodzą ;/ - więc jak jeżdżę do mamy to raz na jakiś czas powiem,żeby mi zrobiła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no M. jest żoną kolegi A. i tak się jakoś od początku umiemy dogadać i w sumie dużo sobie mówimy, ale jeszcze nie wszystko..przejechałam się na kilku osobach w swoim życiu i teraz uważam zanim zaufam ..

oooo, ale np. PRZYJACIÓŁKĄ mogę nazwać naszą Monikę 😉 - Ona wie wszystko o mnie, a ja o Niej..Miałyśmy kilka spięć ostatni mi czasy,ale i tak nie umiem bez Niej żyć 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
no M. jest żoną kolegi A. i tak się jakoś od początku umiemy dogadać i w sumie dużo sobie mówimy, ale jeszcze nie wszystko..przejechałam się na kilku osobach w swoim życiu i teraz uważam zanim zaufam ..

oooo, ale np. PRZYJACIÓŁKĄ mogę nazwać naszą Monikę 😉 - Ona wie wszystko o mnie, a ja o Niej..Miałyśmy kilka spięć ostatni mi czasy,ale i tak nie umiem bez Niej żyć 😉 😘


prawdziwa przyjaźń to taka ,że potrafi wiele wybaczyć i nie boi się prawdy z ust drugiej osoby 😉
ja też mam tak ,że musi nawet wiele lat upłynąć zanim zaufam komuś .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z Moniką to ja piszę na privie jakoś od czasu jak dzieciaki się urodziły .. no i spięcia zaczęły się jakiś miesiąc temu i średnio co tydzień albo ja się czepiam, albo Ona ... hahaha 😉 - a znajomość to my może z 3razy już zrywałyśmy 😉 - no i dzisiaj jak tak pisałam to se uświadomiłam,że muszę się do niej odezwać..haha 😉 - choć zrobiłam to już wczoraj 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
mój A. jak mu mówię,że miałam spinę z Monią to się ze mnie śmieje ... "no ok, i co na ile zaś? dwa,trzy dni?"

Kooochana moja glupiutka:*:*:* Przeciez wiesz,ze cie kocham:*:* I nie pierdol mi glupot 😁 😁 My wczoraj fajny wieczorem spedzilismy,a dzis sie okazalo,ze mezulek ma woolne 🙂 Ale jedzie z kumplem auto kupic,a ja bede miala dzis pelna chate dzieciakow 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 😘
Ciasta, krokiety a ja głodna siedzę haha Ciasta piekę, uwielbiam to robić, lubię zjeść ale piekę rzadko bo ja je mało, a mąż tylko do pracy bierze a więc mało tego schodzi i albo wydaje albo wyrzucam 🤔 U mnie wygrywa galaretka, pianka, sernik na zimno, śnieżka itp. 🙂

Co do przyjaźni to ja mam też ma przyjaciółkę tutaj z forum z grudnia. Zaczęłyśmy pisać na priv jeszcze przed urodzeniem dzieciaczków. Nawet jak byłam w Polsce to byłam u niej bo musiałyśmy się poznać na żywo 🙂 Mówimy sobie wszystko nawet to co nam nie pasuję i za to jest najbardziej kochamy 🙂 Miałam już kiedyś taką przyjaciółkę nadal się kochamy ale życie nas rozdzieliło po świecie niestety i kontakt jest dość rzadki tym bardziej, że ona pół roku temu urodziła bliźniaczki a więc masa pracy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja nie mam przyjaciółki 🙂 i raczej nie bde miała miałam raz a okazała sie ... grrrrrrrrr i dizekuje bardzo teraz czasem gadamy i czasem mnie odwiedza ale to juz nie to.... u mnie niestety na miano przyjaciela zasługuje tylko córka 🙂 mam dobre znajome z którymi gadam o wielu rzczachn ale nie o wszystkim zycie dało mi tak po tyło ze nie zaufam nikomu nigdy do konca niestety 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam Andzie 😁 Nie raz sie scielysmy,ale zawsze na siebie mozemy liczyc.Aisak moja psiapsiola przez 5 lat w Pl mieszkala jak ja tu bylam,ale to nam nie przeszkadzalo.Z reszta teraz w Peterborough mieszka i tez czesto sie widzimy a jeszcze czescie gadamy...Ale ona mi wiele w zyciu pomogla.Zwlaszcza po smierci moich rodzicow.I dla mnie ona to bardziej jak siostra jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola piękny ten avatar!!! 😘 cudnie wyszłyście 🙂

Co do przyjaciółek to ja też się nieraz przejechałam.. ale ja naiwna jestem baardzo 🙂 no i cały czas mam na nosie różowe okulary i strasznie szybko mi żale przechodzą i zaufanie wraca :P haha

i tak się zastanawiam... hmm.. Mam 1 przyjaciółkę jeszcze z czasów liceum - kontakt mamy już rzadzy ale wciąż jak się spotkamy to bez ograniczeń mówimy ze sobą o wszystkim 😉 . 2 - też z liceum ale zbliżyłyśmy się do siebie na studiach - ta chyba wie o mnie najwięcej :P i przyjaciela 😉 też raczej nie mam przed nim tajemnic... poza tym znalazło by się parę osób, na które mogę liczyć, mogę pogadać (nie zawsze o wszystkim - tak na wszelki:P).

Ale swoją nawiność muszę się nauczyć kontrolować. Bo ja jestem bardzo otwartą osobą,szybko łapię kontakt z wieloma ludźmi i niestety często później przez to cierpię..:/ Ale nic tam. :P nie jest źle 😁

a co do forumowych dziewczyn - to chyba nie umiałabym się zaprzyjaźnić przez internet. ja muszę, że tak powiem "pomacać":P hahaha już raz się nacięłam. nawet nie pamiętam skąd ja z dziewczyną miałam kontakt, ale gadało się super, miałam wrażenie, że to druga ja! we wszystkim mnie rozumiała, myślała podobnie, no wszystko cycuś glancuś.. a potem się okazało, że dziewczyna została na mnie jakby "nasłana" przez chłopaka, któremu się podobałam w celu wyciągnięcia jakichś tam informacji:/ także nie fajnie...

dobre:P popisałam bez sensu i wracam do mycia okien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...