Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
maja skąd taki pomysł o ciąży ?? 😁
Monisia cieszę, się, że Malutka w końcu coś pochłonęła 😁
Ja dzisiaj zjadłam kawałek mięska z kurczaka z rożna i to wszystko a teraz chyba zjem makaron z pesto mniam jeśli ugotuje makaron oczywiście hahaha 😁
U mnie już po pierwszym dniu remontu zostały pewnie jeszcze z dwa albo trzy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda mam spirale wiec to watpliwe. A pomysl taki bo ona mnie wkurza czasem i chcialam sie odegrac bo wiem,ze jest pepla i pewnie zaraz przekazala rodzicom i pozniej jej sie glupio zrobilo,jak jej powiedzialam,ze zartuje,a zaczelam ,ze mam dobre wiesci ,ze Zuzia bedzie miala rodzenstwo - napisalam jej na skypie ,a ona w tym czasie obgadala temat i dopiero za 10 min mogla sie polaczyc wiec wtedy jej powiedzialam,ze te dobre wiesci,to ze przyjedziemy niedlugo ,a nie ciaza 😁
chociaz taka senna jestem i taki lelun ,ze moze i jkbym byla to bym sie nie zdziwila,a raczej jestem przed pseudookresem bo mam ochote codziennie zabic meza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna Magda zapomnialam o tych zdjeciach....a maz uniknie detonejszons bo jest w pracy hehehehe
Aisak ja sobie nie wyobrazam remontu w taka pogode....szok.
ide w pt na strzyzenie wiec zostanie mi tylko doprowadzic kolor do ladu..
dobranocccc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja ugryzłam się w kolczyka i chętnie poszłabym już do dentysty, żeby zobaczył co i jak :P tak, tak... fioła mam... poczekam jak będę z młodym szła to poproszę, żeby mi sprawdził.
BTW robię właśnie dredy :PPP ale z syntetyków. Fajne wychodzą 😁
Dziś dieta taka: śniadanie grahamka z serem lazur, 8 falafli, pomidor i sos...
II śniadanie 2 tabletki Ibum i 2 szklanki Coca-coli i jabłko
obiad: PIZZA będzie 😁DD
a dupa rośnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laski :*:*
u mnie z diety niciiiii... aleeeee to dlatego ze łaże nerwowa mężowatego zabije obiecuje wam ze go kiedys zabije!!!!!! nosz co za dziad ;/;/;/ dzisiaj miałam juz moment ze chciałam spakowac sie biei mała i wyprowadzic sie od tego debila;/;/;/ 😞 ach jestem wkurwiaona na maksa;/

a do tego mam mega hemoroidy;/ i czeka mnie chyba juz tylko zabieg... czego sie zajebiscie boje 😞 😞 😞 😞( 😞 ryczec mnie sie chce juz poprostu 😞

Gogruska napisz mi cos o pracy w rosssssssssku bo zzłozyłam cv u nas do roska bo szukaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny. Tak więc napiszę to co pisałam wczoraj..
Gogruśka tort świetny, żal mi by było go jeść 😉
jutro na wieczór jedziemy do moich rodziców, mąż zostaje z nami na weekend tam,a my zostaniemy jeszcze na cały tydzień z Alanem,bo dawno nie byłam.. co prawda rodziców widziałam 2tyg.temu na urodzinach teścia,ale stęskniłam się za moją Zuzinką,tzn. za siostrzenicą 😉 widziałam ją wczoraj i przedwczoraj na skypie i już chcę ją wyściskać..!!! :* No,a poza tym chyba przyda mi się z mężowatym odpoczynek od siebie,może jak zatęsknimy za sobą będzie lepiej.. mam jakieś dziwne wrażenie,że się troszkę od siebie oddaliliśmy 😞 🤨
Oluś co się stało znowu???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
hej Dziewczyny. Tak więc napiszę to co pisałam wczoraj..
Gogruśka tort świetny, żal mi by było go jeść 😉
jutro na wieczór jedziemy do moich rodziców, mąż zostaje z nami na weekend tam,a my zostaniemy jeszcze na cały tydzień z Alanem,bo dawno nie byłam.. co prawda rodziców widziałam 2tyg.temu na urodzinach teścia,ale stęskniłam się za moją Zuzinką,tzn. za siostrzenicą 😉 widziałam ją wczoraj i przedwczoraj na skypie i już chcę ją wyściskać..!!! :* No,a poza tym chyba przyda mi się z mężowatym odpoczynek od siebie,może jak zatęsknimy za sobą będzie lepiej.. mam jakieś dziwne wrażenie,że się troszkę od siebie oddaliliśmy 😞 🤨
Oluś co się stało znowu???


kąkretnego niee... ale mam dosc jego zachowania w stosunku do mnie czytajjjjj traktowania mnie jak scierwa;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...