Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej Kochane 😘
U mnie też brak diety 🙃
Panowie cały czas robią salon a za trzy tygodnie wchodzą do kuchni 🙃
Gogruś a co jest małemu, że wymiotuje ??
Dziewczyny te które narzekają na męża powiem Wam, że przerwa jest baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo WSKAZANA !! Tęsknota działa cuda !! Wiem po sobie na prawdę. Uwierzcie mi. Prawie rozstałam się z mężem i nie widzieliśmy prawie 6 miesięcy i mąż jest innym człowiekiem !! Nie mówię o takiej długiej przerwie u Was bo może i problemy Wasze są mniejsze ( u mnie były potężne ) ale jakiś czas dobrze się nie widzieć wtedy jest czas na rozmyślenia. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

nie no u mnie kłopoty polegają na tym,że chyba się oddalamy..mało romawiamy i w ogóle.. z resztą jakbym z moim zaczęła temat to by powiedział,że się doszukuje,przecież wszystko jest ok.
Dlatego jadę na tydzień do rodziców,przynajmniej się nacieszę Zuzanką,a rodzice,siostra,babcia,szwagier(choć jemu najbardziej nie w paski,żebym przyjeżdżała,ale on to ma tam najmniej do powiedzenia) nacieszą się Alanem,bo tak to go w weekend raz na 2tyg.widzą..a teraz to Go chyba z miesiąc nie widzieli,tzn.oprócz rodziców,bo Oni widzieli Go 2tyg.temu. No a wracając do mnie i męża to przynajmniej przez tydzień zatęsknimy, a na pewno JA! No, bo On to może zatęskni tylko za Alanem? 🤨 nie wiem czemu,ale mam głupie wrażenie,że nie czuje do mnie tego co kiedyś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kazda kobieta przez to przechodzi, u mnie inaczej mam w domu psychola,ktory co chwile przeprasza za to co powie. Wiec nie zdziwcie sie jak beda o mnie w gazetach pisac jak urwala glowe mezowi 😜

a dieta.....dzis np cukierkowa bo halloween i kupilam wielka paczke cuksow czekam na wieczor az dzieciaki zaczna pukac w miedzyczasie lakomstwo wzielo gore i schowalam siobie wszystkie kokosowe bo je kocham 😁 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też sobie troszkę folguję ☺️ ale chce mi się jeść :P hehe

Mać się prawdopodobnie zatruł czymś bo zwymiotował wszystko w nocy i na razie jest ok. Ale na wszelki wypadek daję mu same lekkie rzeczy do jedzenia 🙂

co do mężów to moją historię bardzo dobrze znacie. i przepraszam rzadko słyszę od mojego. Ale już mi tego nie potrzeba do szczęścia. Najważniejsze, że czuję, że mnie kocha. jest dobrze 🙂 nawet mój mężo obrączkę ostatnio założył co nam się baaardzo rzadko zdarza :P hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj mój nie przeprasza,a miałby naprawdę za co.. przeprosi od święta. Obrączki nie nosi,bo Go ciśnie w palec,raz na ile założy,ale przytył to i palce grubsze. Ja mam założoną obrączkę jak sobie przypomnę,bo zdejmuje do mycia naczyń,bo mi z kolei spada i zapominam założyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my znów nie lubimy 🙂 jak nie zapomnimy to ubieramy od święta na jakieś większe okazje jak gdzieś wychodzimy :P
Mnie tak prawdę powiedziawszy jak ubieram obrączkę to zawsze ręka boli.. jakby kości od palca serdecznego w linii ciągłej aż do kości. także się trochę męczę...

ulepiłam Kubie ośmiornicę z modeliny ^^ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja sie ze swoja nie rozstaje jak mam zdjetą czasami rzadkooooo to az dziwnie:P
a my dzisiaj na 30 rocznice ślubu do tesciów na dół hahahahah czylinie musze sie ruszac z domu w zasadzie hahahahahaha

a ja wam powiem ze ja swojego mza nei kumam;/ a co am raz jest jak aniołek raz sie rdze jak debil raz nie odzywa raz marudzi;/ a idztaaaa.... ale jest młody i głuuupi wiec o czego chciec:P

moje dziecieeeeeeeeee wszystkie słowa zdrabnia i na tate woła tatuśku na mnie mamnusiuniuu na siebie Aluśka na mnie czasem Oluśka na babcie babusiuniu na dziadka dziadziusiuniu.... i tak by wymieniał aż idzie sie zeszczac jak stoi i woła tak hahahahahahahahahahahahahahaha mika mika ostatnio jej w głowie i tylko myszke chce ogladac:P mówie Wam szok hihihihi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja wrocilam ze szpitala z zastrzyku i czuje sie do dupy 😞 Co do meza,to my sie prawie nigdy nie klocimy,a jak cos ma miejsce,to maz zawsze przeprosi.A bez obraczki i ja i on czujemy sie jak bez reki.Z reszta szczerze to ja na mojego meza naprawde nie moge narzekac,co nie znaczy,ze tego nie robie 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłyśmy na haloween u koleżanki ale po dwóch godzinach uciekałam taka Ala była niedobra 🤔
Ja obrączkę noszę rzadko ponieważ jest dużo za dużo ( od czasu ślubu zgubiłam 13 kg ) mąż nosi cały czas nawet do pracy chociaż raz wpadła mu do tanku i przez obrączkę musiał wylać jakieś 13 tys litrów glukozy do ścieków żeby obrączka wypłynęła na kratki hahaha 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...