Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Olcia jak w siebie nie uwierzysz to napewno jej nie dostaniesz.Jak sie o cos starasz,to musisz wierzyc,ze sie uda,bo jesli sie nie wierzy,to po co sie probuje? Eh ten moj optymizm 😁


ja wole miło sie zaskoczyc niz rozczarowac hahahah ale staram sie ze wszystkich sił i kontakciki uruchomie:P 🙃 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Ola te obrączki co pokazałaś to ja mam identyczne ! 😁 Tylko że na tym białym złocie mam zdobienie w kształcie rombów tak ponacinane 🙂
Ja nie liczę ile czego jem hahaha bo bym oszalała 🙃
Monika jejku ja sobie nie wyobrażam, że Ala by miała w nocy mi nie spać. Chociaż ostatnio śpi bardzo niespokojnie a śpi z nami i czasem doprowadza mnie do szału bo nas kopie i się wierci kołdrę ściąga musimy w końcu zamówić Jej łóżko - oby chciała w nim spać 🤨 próbowałaś Jej dać jakąś melisę przez snem albo coś ?? Może nie dawaj Jej spać w dzień jejku żal mi Ciebie bo Ty się wykończysz i kiedyś padnie i nie będziesz mieć siły 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
Ola te obrączki co pokazałaś to ja mam identyczne ! 😁 Tylko że na tym białym złocie mam zdobienie w kształcie rombów tak ponacinane 🙂
Ja nie liczę ile czego jem hahaha bo bym oszalała 🙃
Monika jejku ja sobie nie wyobrażam, że Ala by miała w nocy mi nie spać. Chociaż ostatnio śpi bardzo niespokojnie a śpi z nami i czasem doprowadza mnie do szału bo nas kopie i się wierci kołdrę ściąga musimy w końcu zamówić Jej łóżko - oby chciała w nim spać 🤨 próbowałaś Jej dać jakąś melisę przez snem albo coś ?? Może nie dawaj Jej spać w dzień jejku żal mi Ciebie bo Ty się wykończysz i kiedyś padnie i nie będziesz mieć siły 😞



hahah a widzisz:P

jejka biedna Moniczka:* ale jeszcze troche 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/colagec.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/9370/colagec.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

mialam wlosy do pasa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja pięknolku 🙂 gratuluję odwagi 🙂 też bym chętnie ścięła włosy ale nawet nie mam pomysłu:/

Monia współczuję :* ja akurat wiem co to jest dziecko, które nie potrzebuje snu ani w nocy ani w dzień. Mam nadzieję, że mała szybko się uspokoi i wrócicie do starego rytmu 🙂 a Jak w ogóle Julcia?

haha Aisak 🙂 od kiedy 15 jest parzyste?? ^^ 🤪

ja miałam mieć dzisiaj nockę a wygląda na to, że będę miała jutro 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandroos ja tez sie obzeram jak dzikus - okres sie zbliza juz tak od tygodnia hehehe ale dzis mialam wspanialy obiad.....maz przygotowal i trafil wspaaaaniale 😁
ale juz kalorie spalone :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola.. kurde zapomniałam Ci napisać o tym rossmanie. Ale praca jak każda inna. teoretycznie super. a w praktyce.. no cóż. ja bym chciała wiele zmienić:/ ale grunt, że jest robota 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Majeczko jesteś śliczna!!!!!!!!!!!!!! Miodzio!!! Słodzio!!! Piękna Ty :******************
BTW dieta dziś:
I śn sałata z winegretem i 1/2 kromki chleba
II śn serek wiejski 200 gr
obiad 2 marchewki, 2 pietruszki, seler i por z zupy :PPP a do tego pomidorówka z makaronem i mlekiem 0,5%. Oczywiście na samych warzywkach, które wyżarłam.
podwieczorek kawa z mlekiem
kolacja 2 kromki z twarogiem i jajkiem
No i to tyle... zdechnięta jestem :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...