Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ja wlasnie jem danio,bo mi je na sile wcisneli...Olcia ja od zastrzyku mam 38,5-39,ale to niby normalna reakcja na sterydy.Po tygodniu ma minac.Kurde,chcialam sobie pofarbowac wlosy na rudo,ale za ciemne wyszly i prawie nie widac.Mysle o tym,zeby je rozjasnic i jeszcze raz zrobic,albo na fryzjera wydam,zaszaleje 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Misia pisz jaka stylizacja ponieważ Twoje są takie orginalne 😉
Monika jedź bo ja nie to klaps na suchy tyłek ! 😜
ja piję piwko na kolację haha Na obiad miałam kurczaka z warzywami do tego czerwone buraczki ( sama robiłam ) i frytki hihi
Ale macie z tymi hemoroidami 😞 Mi wyszedł po porodzie ale jakoś mam z nim spokój zapomniałam że wogóle był.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia powodzonka u fryzjera. Ja muszę przed ślubem jeszcze raz iść, bo chcę włosy białe zupełnie, a na razie mają w niektórych miejscach żółty odcień.
Co do stylizacji to chcemy wszystko na biało-czarno. Zamówiłam białą tiulową spódnicę taką długą, do tego srebrny gorset z motywem kwiatowym czarnym (ewentualnie zupełnie czarny gorset). Zobaczymy co będzie lepiej wyglądało. Do tego chcę we włosy czarną róże, małe kolczyki też czarne róże, długie rękawiczki bez palców, ale jeszcze nie wiem czy białe czy czarne. Buty też czarne zamierzam kupić. No i kwiaty białą różę ozdobioną czarną organzą czarnymi perełkami. No i jakiś szal ewentualnie. Torta też chcemy biało-czarnego, zaproszenia i dekorację na stoły. Myślę o białych obrusach, a do tego na środek czarna organza i perełki, czarne serwetki, kwiaty to może tak jak moje. Zobaczymy 🙂 Dziś sobie będziemy robić zaproszenia. Muzykę też sami planujemy wybrać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moje dziecko ma owsiki;/;/;/;/ zaraziło sie od kota u moich dziadków!!!!! ciekawe czy i my mamy nawet nie chce myslec pewnie stad ta goraczka;/;/;/

jutro do lekarza mam wkurwa bo zawsze cos sie przyplata;/;/;/

a zaóważylam jak wczoraj w nocy miała mega temperature i czop jej dałam i sie zesrała po tym a tam mini glizdka biaała nosz kurwa a sie wystraszyłąm;/;/;/ teraz cały dom wydezynfekowaliśkmy dzisiaj naspratałam sie od rana dopiero skonczyłam;/;/

jutro po leki 😞 i wszyscy bedizemy je brac pewnie;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeja Ola biedna mala.....trzymam kciuki zeby to cholerstwo poszlo sobie od Was...
ja Was czytam ale nie mam nic od siebie....jak bedzie lepiej to napewno dam znac.
Misia wspanialy pomysl opisalas bardzo ciekawie zadzialala wyobraznia 🙂
buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jejstem 🙂
wiec tak Alka miała goraczke przez owsikiiiiiiii dostała leki daje sie jednorazowo 4 ml po 10 dniach znowu i kolejnych 10 dniach znów.. ja dostałam tez i cała rodzinka tez ale my tablety dostalismy 🙂

dostałam skierowanie na żylaki do lekarza jutro mam wizyte kolega mnie zarejestrował 🙂
co jeszcze.. hmmmm diosminex tez kupiłam sobie 🙂

nom a tak spoko 🙂 wracam do diety na sniadanie troche sałatki ziemniaczanej i kawałek chlebka z wędlinką 🙂 i pół kubka kakałka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...