Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Magda ja Julii wlasnie wyjelam po tym,jak je wyrwala z zapinka.Cale sobie z tylu pocharatala,az sie wielkie strupy porobily od tych zapinek.Aisak kochana chetnie skorzystam.Tak bardzo chcialabym chwile odpoczynku.Nie chcialybyscie wiedziec,co sie teraz u mnie dzieje 😞 Mam prawdziwe pieklo w domu,a jak wieczor sie zbliza,to mam ochote z domu zniknac,albo zapasc w sen zimowy...Nie daje juz rady,naprawde....jedno dobre,ze z tych nerwow schudlam 1,5kg w ciagu ostatnich 2 tygodni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widzisz to są już dwa plusy : zdrowe paluszki Córeczki i Ty chudzinka 😘 Przykro mi, że tyle przechodzisz. Ciężko pogodzić się z myślą, że nie można dać sobie rady z własnym dzieckiem silly: Ale niestety tak jest coś za coś albo rybki albo akwarium 😉 Kiedyś to się skończy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Magda ja Julii wlasnie wyjelam po tym,jak je wyrwala z zapinka.Cale sobie z tylu pocharatala,az sie wielkie strupy porobily od tych zapinek.Aisak kochana chetnie skorzystam.Tak bardzo chcialabym chwile odpoczynku.Nie chcialybyscie wiedziec,co sie teraz u mnie dzieje 😞 Mam prawdziwe pieklo w domu,a jak wieczor sie zbliza,to mam ochote z domu zniknac,albo zapasc w sen zimowy...Nie daje juz rady,naprawde....jedno dobre,ze z tych nerwow schudlam 1,5kg w ciagu ostatnich 2 tygodni


Monia moge tylko się domyślać co wy tam przeżywacie 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Magda ja Julii wlasnie wyjelam po tym,jak je wyrwala z zapinka.Cale sobie z tylu pocharatala,az sie wielkie strupy porobily od tych zapinek.Aisak kochana chetnie skorzystam.Tak bardzo chcialabym chwile odpoczynku.Nie chcialybyscie wiedziec,co sie teraz u mnie dzieje 😞 Mam prawdziwe pieklo w domu,a jak wieczor sie zbliza,to mam ochote z domu zniknac,albo zapasc w sen zimowy...Nie daje juz rady,naprawde....jedno dobre,ze z tych nerwow schudlam 1,5kg w ciagu ostatnich 2 tygodni


Monia moge tylko się domyślać co wy tam przeżywacie 😘 😘 😘 😘 😘


biedne moje kochane 😞 😞 😞 😞jestem z Wa i serduszkiem bo tylko tak moge 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
GoGr napisał(a):
szlag mnie zaraz trafi!
jak ten cham mnie wkurwia!!! :/ wrrr...

Gosiunia szkoda nerwów zjedź coś słodkiego i napij się piwka 😉 Faceci tacy są i niestety już się ich nie zmieni 🤨 Głowa do góry 😘


oj cos niestety o tym wiem;/;/;/ Gonia westy walnij mu pałą... i niegdy nie chwal go juz bo jak pochwalisz to zawsze facet coś odpierrdaczy;/;/;/;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam :P pojechałyście facetom a to ja się wczoraj przedokresowym hormonom poddałam ^^ właściwie to sama nie wiem o co mi chodziło:P na jego miejscu to bym sobie wpierdoliła :P hehe

ale całe szczęście facet wie jak mnie podejść i zaczął do mnie jak gdyby nigdy nic gadać, przyniósł piwo wiśniowe, chipsy i jest ok 😁 za to ja jestem okropna!!! :P dość, że gruba to jeszcze zrzędliwa :P hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
Oj tam :P pojechałyście facetom a to ja się wczoraj przedokresowym hormonom poddałam ^^ właściwie to sama nie wiem o co mi chodziło:P na jego miejscu to bym sobie wpierdoliła :P hehe

ale całe szczęście facet wie jak mnie podejść i zaczął do mnie jak gdyby nigdy nic gadać, przyniósł piwo wiśniowe, chipsy i jest ok 😁 za to ja jestem okropna!!! :P dość, że gruba to jeszcze zrzędliwa :P hehehe


a tyjestes szalona hahahahaha buahahahaha ale tez taka jestem hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...