Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

cześć Dziewczyny!

Oluś zgadzam się z Mają..nie daj sobie wmówić, że to Twoja wina! No, a Twój mąż chyba jest mega głupcem jak nie widzi jaki skarb ma w domu! ;/

no to Dziewczyny..ja zaczynam dziś .. idę robić śniadanko..tak więc kawka z mlekiem i 2kromki jasnego chleba(niestety,ale jak pójdziemy na zakupy to sobie kupię ciemny) z szynką konserwową, pomidorkiem i cebulką 😉 . Co do obiadu dostałam od teściowej z wczoraj tak więc śląskie ze dwie,wypatrzyłam tam mały kawalątek mięsa i kapusta biała kiszona..więc mało dietetico,ale do minimum zmniejszę porcje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu wszystkiego najlepszego dla Matika z okazji 2.urodzinek 😉 .

ja tu przez ostatni tydzień to miałam apetyt jak choera,a Alan przeziębiony był i do dziś się gimnastykuję,żeby coś więcej zjadł.. wczoraj na obiad zjadł tylko rosół..drugiego nawet nie chciał tknąć,a specjalnie mniej rosołu mu nalaliśmy..
ogólnie to moje dziecko jadłoby tylko pomidora,ogórka,banana..bo to zje tyle ile mu dam,a i serek..no i wszelkiego rodzaju słodycze,a to mu ograniczam,bo do tego,że niezdrowe to jak zje więcej czekolady to na polikach ma czerwone krosty.. no a na obiad myślę,że muszę zrobić zupę,bo jakoś je mi to,a drugie nie za bardzo chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sie odwazam na kawe 😁
Tuska u mnie Zuzia najchetniej by jadla tylko ziemniaki z masle, ziemniaki pieczone, ziemniaki ziemniaki i ziemniaki......i jeszcze by zagryzla ciasteczkiem albo czekoladka o taaak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😘

Tusia dziękujemy za życzenia 🙂

ja znów z bolącym czymś. ale idę się jutro do mojego gina wcisnąć i niech mi chociaż przeciwbólowe coś da. dzień pod hasłem "weź się ogarnij i posprzątaj trochę" :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia ja taki przeszywający ból odczuwałam,jak miałam torbiel na jajniku..z tym,że mnie nogi nie drętwiały 🤨 🤔 za przeproszeniem tak mnie bolało,że się wysrać nie umiałam ;/ jak przyszło takie silne ukłucie to się w sekundzie w pół zginałam ;/

Maja to chyba Zuzie tak uwielbiają ziemniaki, bo moja Chrześnica też tylko by ziemniaki jadła :O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tUSIA JA WIEM JAK BOLĄ TORBIELE. I W SUMIE PODOBNIE BO JA BYŁAM PRZEKONANA JAKIŚ CZAS TEMU, ŻE WŁAŚNIE MAM. ale lekarz stwierdził, że to niemożliwe. bo tabsy, które biorę podaje się również żeby leczyć torbiele... no i zrobił usg i jajniki niby git. a ja już zdycham...

od rana kuchnię szoruję 🙂 nie chce mi się jak diabli ale wkurwia mnie już ten syf :P a to moje małe 2-letnie dziadostwo łazi i nudzi i przeszkadza 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadrobiłam Was 🙂
Widzę, że Dziewczyny wzięły się za dietę 😁
ja zjadałam na śniadanie dwie parówki z serem do tego tosty z twarożkiem garlik haha a więc mało zdrowe 🙃 A na obiad spagetti wegetariańskie 🙂
Kurcze ja ostatnio nie zrobiłam przerwy w tabletkach i teraz cały czas plamie a dzisiaj jeszcze bolą mnie do tego jajniki bardzo 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja się wzięłam za dietę i póki co ok jest..muszę jeszcze wziąć się za picie wody,bo z tym u mnie najgorzej..w dzień to ja pijam dwie kawy i ewentualnie herbatę..no i to wszystko. Tak więc muszę zajrzeć do szafy,wziąć wodę i wlać ją w siebie do końca dnia. :P
no a na drugie śniadanie jadłam 125g jogurtu nat. z połową jabłka i dwoma łyżkami płatków owsianych 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to bym nawet z 10-15kg oddała 🙂 .
no ale trzeba się wziąć za siebie!!! no i póki co mi się udaje ;D - choć merci do mnie mówi : "zjeeedz mnie"..jak tylko wchodzę do kuchni i na nie patrzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska to je schowaj do szafki !! 😁 hahaha
mnie wczoraj lodówka wołała na kolacje NO ZJEDŹ COŚ ale było już po 22 i nie zjadłam nic 😁 Kurcze ciągle użalam się nad sobą, że mam brzydki brzuch itp. ale jak nic z tym nie zrobię to użalanie nic tu nie pomoże 🤔 Ale moje zdrowie odmawia mi pójścia na siłownie i to na prawdę nie jest wymówka 😞 Bo od dłuższego czasu czuję się bardzo słaba i zmęczona nie wiem czemu 🤨 A lekarz powiedział mi, że to normalne 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie już makaron się gotuje 🙂 Bo M dzisiaj ostatni dzień na noc do pracy.

Siedzę zła jak osa przez agencję w której mamy dom 😠 Wyszło, że niby mamy jakieś zaległe 3 tygodnie płacenia za mieszkanie i już nam grożą eksmisją ! 😠 Nie wiem skąd te 3 tygodnie się wzięły skoro płacimy za czynsz co miesiąc tylko na początku chyba z 3 razy zapłaciliśmy tygodniówki bo też tak można. I nagle 3 tygodnie się jakieś znalazły 😠 Wyrównamy to teraz ale przez to muszę ekipę remontową odwołać do stycznia 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...