Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
hej laski
u mnie szpital, wszystkie trzy chore jesteśmy, co prawda Maja już dochodzi do siebie, ale ja i Amelka zapalenie oskrzeli....nie trzeba mi diety tylko choroby żeby z wagi lecieć 😞 mam teraz 56,6, chociaż tyle dobrego w tym wszystkim 🤨
zrobilam też pomiary w cm i tak:
talia: 67
biodra: 91
udo: 48
łydka: 35
a powiem Wam, że nawet pisać mi sie nie chce, tak nie mam siły 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zdrowka Iwonko 🙂 i gratuluje takich pomiarow... Ja az sie boje brac cm do reki, bo ostatnio w udzie 55 mialam :/
Dzis pierwszy dzien 1000 kcal. Sniadanie 2 wafle ryzowe z hummusem, drugie sniadanie 2 lyzki plarkow owsianych, 4 morelki bio i serek homo light z biedronki. Pycha byl. Polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona zdrowia! a wymiarów pozazdrościć.. co ja bym dała, żeby w talii mieć przynajmniej 70.... ale z moim słomianym zapałem to chyba nigdy 🙂

Misia a ja się obżeram od rana ☺️ bo mi się chce...
a jajniki mnie dalej napierdalają więc sobie nastrój poprawiam..

Monia to zJula przechodzi dokłądnie taki sam okres jak mój Mać.. współczuję i obiecuję, że przejdzie jej 🙂 My teraz też kijowo sypiamy bo Macia swędzi skóra i całymi nocami nie śpi tylko beczy i się drapie. Kupiłam mu kropelki zyrtec to może mu przejdzie.. no i mamy skierowanie na badania i do alergologa.

aaa... dostałam propozycję pracy. i poważnie muszę ją przemyśleć bo pracowałabym na lepszych warunkach niż pracuję... przede wszystkim byłby cały etat, co druga sobota pracująca - dodatkowo płatna, wolne niedziele i 8 godzinne zmiany, najpóźniej do 19... no i nie wiem co robić w związku z tym..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja bardzo robocza...
słabo widać bo jedyne duże lustro jakie mam w domu jest akurat naprzeciw ciemnych drzwi.. :P błagam! jak musicie to kłamcie ale powiedzcie, że nie jest źle żebym się dobrze czuła :P

p.s. nie patrzcie na idiotyczną skupiającą się na robieniu zdj minę :P

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/zdjcie0912t.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/7675/zdjcie0912t.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 🙂
Iwonka ale Ty jesteś głupol i Ty się uważasz za grubą ?!! Ja Ci pokażę moje wymiary chyba 3 dni temu robiłam ! Teraz to się dopiero załamałam 😞
biodra-94
talia-78
piersi-88
ramiona-94-95
udo-53
lydka-35
To się dopiero nazywa otyłość !
Gosia sukienka bardzo w moim stylu na prawdę fajna ale dodałbym pasek jeszcze jak już będzie nie po roboczemu 🙂
Co do pracy to jeśli wiesz, że to stała praca to bierz i się nie zastanawiaj rzadko kto teraz w Polsce ma opcje wyboru pracy 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia pasek nie wchodzi w grę z prostej przyczyny 😉 z mojego stylu zrobiłby się Twój :P nigdy mi się nie podobały i nigdy nie będą się podobać paski do sukienek :P poza tym ona jest na tyle wysoko "odcięta", że nawet by nie pasował:P tzn.. oczywiście to moje zdanie.. bo pewnie znalazłoby się masę osób, które tak jak Ty dołożyłyby pasek... 😉

Kasia po Tobie w ogóle nie widać, że masz w talii 78... może się źle mierzysz???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiad zrobiłam, w piecu zapaliłam, pranie też już wisi, mać uśpiony więc się biorę za odkurzacz 🙂 Po Kubę mi się nie chce jechać więc zadzwoniłam do mojego żeby się wyrwał z pracy i go odebrał 😁 nie chce mi się już domu wychodzić na ten śnieg...

aaa.. zawiozłam wczoraj auto na myjnię i jak do niego wsiadam to jak nie moje ^^ hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia dobrze masz sprawo jazdy ja się w końcu muszę zebrać bo to ułatwia życie ale u mnie w Liverpool strasznie duże opłaty są a my zero zniżek.

Wiesz powiedziałam o pasku bo ja już bardziej angielski niż polski styl mam - jednak tutaj mieszkam a na ebya takie sukienki jak Twoje są z paskami i jakoś tak już się przyzwyczaiłam hihi ale masz rację każdy ma swój styl i Ty ubierzesz się na swój ale sukienka jest na prawdę fajna 😘

Kurcze sporo mam w pasie jak stoję jest nawet ok ale jak siadam to ta skóra się w fałdki zwija bo to nie tłuszcz tylko nadmiar skóry 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gocha zajebiście jak zwykle i nie pisze dlatego, żeby Cie pocieszać, tylko takie kiecki bardzo mi się podobają, ale oczywiście ja z moimi nogami w życiu bym się na taką nie zdecydowała 😞 i buty do niej myślę idealne, stylizacja nabrała pazurka 😉
Kasia ja się właśnie zastanawialam gdzie Ty masz te 78 w pasie? 😜 przy takiej wadze haha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwonka od dzisiaj zacznę może nie od razu 500 ale chociaż kilka i będę zwiększać ilość 😁 Tylko u mnie jest problem, że im płaściejszy brzuch tym więcej skóry będzie wisieć nad pępkiem i pod bo już teraz wisi ☺️

Ja kocham dodatki, biżuterie, paski, torebki, coś we włosy wszystko z umiarem nie wszystko na raz ale kocham haha jestem sroka lubię to co się wyróżnia i świeci haha ale jak już ostatnio pisałam ja mam zupełnie inny styl niż Was Laseczki chyba taki typowy dla angielek bo one tutaj chodzą tak u brane bynajmniej w moim mieście 😁 Gocha wygląda super i do niej ta stylizacja pasuje w 100% ! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gogruchna ale palnelas jak chlop szczelba. Brzuszek ? Na tym zdjeciu to moze i jest a wiesz od czego? Sukienka bejbe ma wlasnie tak kroj ,zeby byla kobieca! Ogolnie to pieknie wygladasz i to szczerze. I jeszcze wielki wielki plus za to jak ladnie Kasi odpowiedzialas 😁
Mi sie paski podobaja - u innych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia każdy ma swój styl i nie musi on wcale podobać się innym, najważniejsze to dobrze czuć się ze sobą, ja czasem tylko lubię się "odstroić" najlepiej na wesele poszłabym w jeansach 😁 heh ale są sytuacje kiedy trzeba się "przebrać" i nie ukrywam, że przez chwilę nawet lubię czuć się jak prawdziwa kobieta, ale tylko przez chwilę...cenię wygodę ponad wszystko, nawet mąż mi czasem wytyka, że wszędzie w spodniach idę 😉
co do brzucha to skórę też możesz uelastycznić i będzie "znikać", tylko to wymaga czasu niestety, widzę po sobie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej laski na 90% mam ta prace!!! Rejestratorka medyczna na dziale rehabilitacji;-) dzis bylam na przeszkoleniu;-) jutro przekarza obowiazki! I od pon najprawdopodobniej juz umowa! Na pewno niewiem ale sie zapowiada na to!!! Sie wkurzylam bo tu sie kroi a z 2 firm na rozmowe dzwonili!!!! Jednym podziekowalam a nad druga mysle! Ale chyba zostane przy tej rehabilitacji bo to z tego najbardziej pewne! Ale zobaczymy!!! Na 100 jeszcze nie wiem bo to jak umowa bedzie to wtedy na 100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
Kasia każdy ma swój styl i nie musi on wcale podobać się innym, najważniejsze to dobrze czuć się ze sobą, ja czasem tylko lubię się "odstroić" najlepiej na wesele poszłabym w jeansach 😁 heh ale są sytuacje kiedy trzeba się "przebrać" i nie ukrywam, że przez chwilę nawet lubię czuć się jak prawdziwa kobieta, ale tylko przez chwilę...cenię wygodę ponad wszystko, nawet mąż mi czasem wytyka, że wszędzie w spodniach idę 😉
co do brzucha to skórę też możesz uelastycznić i będzie "znikać", tylko to wymaga czasu niestety, widzę po sobie 🤨

Po raz kolejny widze,ze jestesmy do siebie podobne 😁 Tez wczesniej o tym pisalam,ze ma sie mi podobac i ma byc wygodnie 😁 😁
Olcia gratuluje!!!!A tak sie zamartwialas,ze nie mozesz nic znalesc.Mowilam,ze predzej czy pozniej sie uda 🙂A ja pizze zajadam,maz mnie namowil 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...