Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ola gratulacje!!! 🙂
Co do skórzanych bransoletek to w pierwszej wersji takie właśnie chciałam... ale musiałabym jechać do krk i coś kupić bo nic odpowiedniego nie mam.. :/ a specjalnie po bransoletki przecież nie pojadę więc założę co tam znajdę ^^ kolczyki długie odpadają bo mnie uszy zawsze bolą :P więc tym razem już nawet nie szukałam.. a poza tym nigdy nie mogę znaleźć takich jak mi się w wyobraźni wymyślą :P

zapomniałam co miałam pisać bo mnie chłopcy tak wkurzają, że szok.. sama z nimi siedzę bo mój na 18.00 do p[racy poszedł a oni zamiast mnie słuchać to mają mnie w dupie:/ czekam tylko aż pozasypiają i idę na papierosa...

A Maja. wprawdzie nie wiem cóż pięknego zobaczyłaś w mojej wypowiedzi (przeczytałam ją nawet i wydaje mi się bez sensu:P) ale miło mi, że się spodobała :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Ehh Dziewczyny ja szanuję każdy styl po prostu mam inny od Was i piszę o tym co ja lubię ale nikomu nie narzucam swoich wzorców, ale widzę, że nie jestem jakoś tutaj mile widziana i lubiana bo każdy tylko mi przygryza i dogryza. Ja Was lubię ale nie będę się narzucać 😘 Trzymam kciuki za diety 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
Kaśka podupczyło?
ja jakoś nie zauważyłam żeby ktoś Ci "przygryzał albo dogryzał"... mało tego Maja stwierdziła, że paski u kogoś też jej się podobają 😮


hahaha mnie ostatnio jebie przez niedospanie ☺️ 🤨
Jakoś tak mi dziwnie się poprostu wydaje, że jak mam inny gust to jestem gorsza. Ale nie zwracajcie na mnie uwagi bo mnie czasem jebie na głowe 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia palko jedna kochamy cie!!! I o ja nosze paski na mojej grubej dupie!!! hahahaha i powiem wam ze nie mam stylu konkretnego ja to raczej zmienno stylowa od humorku zaleźy!!! Kasia ty lubisz mega aelegancko misia to ma tez mega kosmiczny styl ale wlasny gosia tez ma swoj monia i iwa wygode cenia sandra nic o tym nie mowi maja tez a ja zalezy jak lezy mi!!!! I twazam ze kazda z nas inna i oryginalna!!!! Bo fajne jestesmy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Macie zdjęcie chyba sprzed 3dni:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/sam1285p.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/895/sam1285p.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

I Ali kawałek widać hahaha

Wiecie co ostatnio moja Ala daje mi tak popalić 😞 Monika coś o tym wie. Nie śpi do 3-4 w nocy wstaje o 9 rano już nie daje rady.
Iwona na skórę podobno zabiegi sculpt czy jakoś działają cuda bo u mnie nie chodzi o skórę, że jest jej za dużo tylko strasznie się pomarszczyła jak u babci... tutaj ćwiczenie nic nie zdziała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ALekSanDra napisał(a):
Kasia palko jedna kochamy cie!!! I o ja nosze paski na mojej grubej dupie!!! hahahaha i powiem wam ze nie mam stylu konkretnego ja to raczej zmienno stylowa od humorku zaleźy!!! Kasia ty lubisz mega aelegancko misia to ma tez mega kosmiczny styl ale wlasny gosia tez ma swoj monia i iwa wygode cenia sandra nic o tym nie mowi maja tez a ja zalezy jak lezy mi!!!! I twazam ze kazda z nas inna i oryginalna!!!! Bo fajne jestesmy!


Olu my się znamy już 3 lata i wiemy o sobie tak wiele że Ty wiesz o co mi chodzi w moich wypowiedziach 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
Ehh Dziewczyny ja szanuję każdy styl po prostu mam inny od Was i piszę o tym co ja lubię ale nikomu nie narzucam swoich wzorców, ale widzę, że nie jestem jakoś tutaj mile widziana i lubiana bo każdy tylko mi przygryza i dogryza. Ja Was lubię ale nie będę się narzucać 😘 Trzymam kciuki za diety 😘 😘


Kasia jeśli o mnie chodzi to właśnie probowalam Ci wytlumaczyć, że nie to co podoba sie komuś tylko Tobie jest fajne i w czym dobrze się czujesz i o to chodzi broń Boże nie chciałam Cie urazić, ja też można by rzec różnię się od wszystkich tu dziewczyn o 180 stopni ha ha 😘 ale to przecież nie o to chodzi, żeby byc takim samym prawda? glupolu nie obrażaj się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Ehh Dziewczyny ja szanuję każdy styl po prostu mam inny od Was i piszę o tym co ja lubię ale nikomu nie narzucam swoich wzorców, ale widzę, że nie jestem jakoś tutaj mile widziana i lubiana bo każdy tylko mi przygryza i dogryza. Ja Was lubię ale nie będę się narzucać 😘 Trzymam kciuki za diety 😘 😘


Kasia jeśli o mnie chodzi to właśnie probowalam Ci wytlumaczyć, że nie to co podoba sie komuś tylko Tobie jest fajne i w czym dobrze się czujesz i o to chodzi broń Boże nie chciałam Cie urazić, ja też można by rzec różnię się od wszystkich tu dziewczyn o 180 stopni ha ha 😘 ale to przecież nie o to chodzi, żeby byc takim samym prawda? glupolu nie obrażaj się 😘


Ale Iwonka ja ani razu nie narzuciłam komuś swojego gustu ja pisałam co ja bym założyła ale nie pisałam: Ty też to załóż i cały czas podkreślałam, że szanuje styl każdego i niektóre sama lubię tyle, że osobiście bym tego nie założyła. Nawet przez sekundę nikogo nie potępiłam za to, że nie wygląda jak ja 😉 Było by za nudno na świecie jakby wszyscy nosili to samo i rynek odzieżowy by upadł. Nie, nie obraziłam się ale jak mam być komuś ciężarem to wole się usuwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka kurwa o takiej talii marzę... a nie tak jak u mnie biodra wypierdolone prawie pod same cycki:/ kwadraciok przez to ze mnie taki:/

ja też mam pozmarszczaną skórę.. pamiętam jak byłam mała zawsze myślałam, że nie chcę brzucha jak moja mama (po 5 porodach w tym 1 bliźniaczy)... a teraz wprawdzie skóry mam mniej niż ona ale zmarchy wokół pępka te same... :P

poszukuję idealnego makijażu na sobotę:P kupiłam dzisiaj fajny pigment z inglota ^^ i tak mi się spodobał, że idę jutro jeszcze jakiś sobie dokupić.. albo 2 😁 na więcej mnie nie stać bo 1 kolor 26 zł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ALekSanDra napisał(a):
Kasia nie z tych obrazakskich! Kochana jest! A tak znamy sie 3 lata;-)jak lyse konifery hahaha!!! Jkasiazyna na tej focie nonoo!!!


Ola no dokładnie Ty wszystko wiesz byłaś przy mnie wtedy kiedy życie mi się sypało 😘 Przyjaciół poznaje się w takich właśnie momentach 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kaska po pierwsze,to pierdzielisz glupoty!!!Jesli cie urazilam,to przepraszam.Chodzilo mi o to wlasnie,ze kazdy ma swoje zdanie i je tylko tu wyrazam nie podwazajac twojego ani nikogo innego.I nie gadaj glupot,ze wszystko co piszesz to podwazamy,bo tak nie jest.Ale ja cie rozumie,bo ja mam tez styki przepalone ze zmeczenia 😞 Oczy mi sie zamykaja na stojaco.Ale u mnie to sie juz ponad rok ciagnie i mam jakies 4-6h wyciete z nocki 😞 Aaaaa i nie lubie cie juz,bo jestes tak zgrabna,ze az mi sie przykro zrobilo,a jeszcze glupoty gadasz,ze chcesz schudnac!Stan dziewczyno przed lustrem i zauwaz,to co ja widze od dawna.Powiedz do siebie,ze jestes sliczna i zgrabna i moze ci wtedy klapki z oczu opadna i zauwazysz,jak naprawde wygladasz!Oooo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
Kaśka kurwa o takiej talii marzę... a nie tak jak u mnie biodra wypierdolone prawie pod same cycki:/ kwadraciok przez to ze mnie taki:/

ja też mam pozmarszczaną skórę.. pamiętam jak byłam mała zawsze myślałam, że nie chcę brzucha jak moja mama (po 5 porodach w tym 1 bliźniaczy)... a teraz wprawdzie skóry mam mniej niż ona ale zmarchy wokół pępka te same... :P

poszukuję idealnego makijażu na sobotę:P kupiłam dzisiaj fajny pigment z inglota ^^ i tak mi się spodobał, że idę jutro jeszcze jakiś sobie dokupić.. albo 2 😁 na więcej mnie nie stać bo 1 kolor 26 zł...

Druga slepa sie odezwala.Kuzwa ja to mysle,ze wy macie jakies trefne lustra w domu,albo szkla powiekszajace w oczach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
ALekSanDra napisał(a):
Kasia nie z tych obrazakskich! Kochana jest! A tak znamy sie 3 lata;-)jak lyse konifery hahaha!!! Jkasiazyna na tej focie nonoo!!!


Ola no dokładnie Ty wszystko wiesz byłaś przy mnie wtedy kiedy życie mi się sypało 😘 Przyjaciół poznaje się w takich właśnie momentach 😘


Oj tak!!!!!!!!!!!!!! Ty tez mi pomoglas jak mi sie walilo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ola kocham Cię 😁 😁 😁 😁 zawsze mnie zarazisz tym swoim humorem, Gośka to od dawna powinna okulary nosić a Monika ma plusa za bezpośredność, której nikt źle nie odbiera....ja zawsze jak powiem co myślę to wychodzi z tego jakiś kogel mogel i w sumie ktoś gdzieś się obraża 😁 🤨 aż nie wiem czy to śmieszne jest 😁
i w sumie Kasia to myślę że jesteś do mnie z charakteru podobna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja lubię swoje ciało nawet jest spoko podoba mi się mój tyłek i nogi ale jedyne co mnie właśnie dobija to brzuch 😞 Ja wiedziałam, że będzie brzydko wyglądał bo ja jestem w ród mojego Taty tam wszystkie kobiety mają takie brzuchy na prawdę moje ciotki, moje kuzynki każda ma rozstępy i skórę wiszącą ale wiecie widzieć to u siebie to już gorzej niż patrzeć na to u kogoś.
Monika ma rację styki mi nie działają a forum jest dla ludzi i wyrażania swojej opinii po prostu tyle już w życiu przeszłam, że nie lubię się sprzeczać bo jakoś mi to nie na rękę i chce mieć dobry z kontakt z ludźmi których lubię a więc chce uciekać w ciemny kont jak się coś zaostrza bo lubię mieć spokój 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...