Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Cześć laski, ale naklikałyście 🙂)
To po kolei.
Gogr wyglądasz bajerancko. Kiecka jest świetna, a buty to mnie powaliły. Świetne są 🙂 już je chyba na jakimś innym Twoim zdjęciu widziałam. Co do dodatków, to ja jestem za ramoneską 🙂 hehehe
Kasiu przeczytałam wszystkie posty i nie zauważyłam, ani nie odczułam, żeby ktokolwiek miał coś przeciwko Tobie i Twojemu stylowi. Wręcz przeciwnie. Tak naprawdę to każda z nas jest inna, każda ma inny styl ubierania się, każda lubi coś innego. I to jest fajne 🙂))) ja nigdy nie byłam za tym, żeby zamykać się w hermetycznym środowisku takich samych osób. Najfajniejsza jest różnorodność 🙂 można się wiele dowiedzieć i nauczyć. Podsumowując masz tu być!!!! 😁
Iwonko ale Ci zazdroszczę tych sprzętów. Ja mam tylko matę, klocki i matę do jogi, ale ćwiczyć jakoś nie ćwiczę... już 3 miesiące. I czuję po sobie brak... jednak systematyczność jest ważna, a ja teraz jakbym znów wróciła do ćwiczeń to jak od początku. Tak mi stawy zesztywniały. No, ale niestety na razie nie mam kasy... szukam pracy, ale ciężko.
Właśnie Olu gratulacje!!! 🙂)))))))
Iwonko, Kasiu co do wymiarów to jesteście szczuplejsze ode mnie.
Ja mam w biuście 83 cm, talia 68 cm, biodra 93 cm, udo 53 cm, łydka 35,5 cm.
I tu apel do IWONKI. Zobacz kto ma nogi jak parówy!!!
Co do diety staram się trzymać 1000-1200 kcal. Wczoraj i dziś na obiad robiłam naleśniki z nadzieniem jak do pierogów ruskich. Ja zjadłam 1 i surówkę. Poza tym upiekłam pasztet z pestek słonecznika ze śliwkami. Nie wiedziałam, że takie coś może być tak pyszne. Moje dziecko oderwać się nie mogło.
Jeśli chodzi o skórę to ja mam nadmiar na brzuchu i udach, ale to wynik schudnięcia 30 kg w 3 miesiące. I tak zostało. Jak już urodzę wszystkie dzieci to sobie zrobię plastykę brzucha. Na razie się wstrzymam, bo przynajmniej w ciąży mi rozstępy nie wychodzą nowe :P tylko te stare są 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Misia mamy podobne wymiary a w łydkach tyle samo bo ja mam 35 😉

Zazdroszczę Ci tego trzymania się diety i wytrwałości. Ja właśnie zjadłam loda w czekoladzie i jak tu mam nie mieć tkanki tłuszczowej hahaha A zaraz mam zamiar zrobić racuszki dla M 🙃

Co do plastyki brzucha to ja też na poważnie o tym myślę ale tak jak ty po wszystkich zaplanowanych ciążach haha czyli ja planuje tylko jedną jeszcze za kilka lat 😁

A czytałaś o tym zabiegu skulptra ?? Kosztuje jakieś niecałe 2 tys zł trzeba wykonać około 2-3 zabiegi na brzuch podobno działa - ciekawe bo to tańsze wyjście na gładką skórę i mniej inwazyjne niż rozległa operacja plastyczna. Sprawdzałam ceny i ja potrzebuję jakieś 20 tys zł aby wykonać operacje w warszawskiej klinice o dobrej renomie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola GRATULUJE 🙂 !!!
Misia pasztet z pestek? brzmi mniama....poszukam przepisu w necie,a moze masz jakis swoj specjalny???
Iwonka ja tez cwicze jak Zuzia pojdzie spac, wczoraj nawet maz przylaczyl ale jak ryknelam smiechem w jednym momencie to oboje az plakalismy ze smiechu bo w jednej pozycji ciezko bylo o rownowage,a my zaczelismy sie brechtac,ze dwa WALENIE sie za cwiczenia wziely. 😁 smiesznie bylo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia wprawdzie buty mają już 3 lata ale raczej ich nie widziałaś na żadnym zdjęciu bo byłam w nich jeden jedyny raz na weselu właśnie 3 lata temu 🙂 i musiały swoje w szafie odsiedzieć :P hehe

Ola ode mnie też gratulacje!!! 😘

ja postanowiłam pracy nie zmieniać 😉 bo jeśli mi zaproponują cały etat najniższą pensję to i tak wyjdę tak samo jak w ross tylko z tą różnicą, że 2 razy więcej będę pracować. A doszłam do wniosku, że póki dzieci są małe to odpowiada mi, że mam więcej wolnego. a gdybym zmieniła to musiałabym pracować od poniedziałku do pt + sob... a tak mam zdecydowanie więcej czasu dla młodych 🙂:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALekSanDra napisał(a):
Ja kosmetyczka haha! Co o tych cieni najlepiej naklada sie palcem najmniej wtedy sie sypia! A tych jak farbki nie uzywam bo lubia sie w kacikacz zbierac tak kawalic! A inglot m dobre kometyki i gosh tez ale drogie! Ale warto zainwestowac bo na dlugo starczaja i nie ma klopotow przy aplikacji


noo... a ja się dzisiaj dowiedziałam, że jak zamykali jeden kosmetyczny to gosha przecenili mocno.. ale po ptokach :P
w sumie dobrze bo znów bym majątek zostawiła... kupując na raty mnie nie boli... ale jak podliczę co, ile i za ile to mi słabo... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia ja mam dopiero teraz takie wymiary, wracam do siebie, bo już było gorzej...ale to wynik drugiego miesiąca codziennych regularnych ćwiczeń, w udzie zeszlam 7 cm w pasie 5 a łydka bez zmian, ja łydki tam gdzie mierzę mam może i normalne, tylko w kostkach i pod kolanami mi się tłuszcz też osadza dlatego nie lubię moich nóg, lubię kościste kolana i kostki 😉
mówię Wam babolki tylko ćwiczenia u mnie działają, warto się przekonać, choć początki bywają trudne 😜
a jutro idę na imprezę do klubu ze znajomymi, chociaż sie odchamię trochę 😁 ochoty nie mam za bardzo, ze względu, że dziewczyny jeszcze nie są w 100% zdrowe 🤨 ale pewnie szybko okazja się nie powtórzy bo zawsze coś komuś wypada...albo mężowaty idzie grać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja póki co praca potrzebna mi żeby "dorobić" 🙂 do wypłaty męża. Nie chcę ślęczeć w domu i nic nie robić.. ale nie chcę też całego swojego czasu poświęcać na pracę bo stracą na tym chłopcy dużo. A oni są tacccyyyy śliczni 😁
Muszę uśpić Kubcia i sama się kłaść.. bo jutro idę na 7 do roboty.. więc umówiłam się na kawę z siorką (z Kato przyjechała) na..6! 😁 no i już nie wiem jak wstanę :P hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia dobrze, że praca jest i że jest nawet ok 😉 ja też bym chciała gdzieś isć, ale nie wiem co z Maja.... 🤨
a i popatrzyłam własnie trochę na film o chłopaku bez nóg bo mój ogląda i w takim momencie wszelkie kompleksy stają się niczym, gdy sie popatrzy jakie ludzie maja życie, a my się cm i kilogramami przejmujemy:/ 😞 🤢 doła dostałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia najważniejsze że decyzja przemyślana i masz rację jeśli nie potrzebujesz bardzo dużo kasy a ta praca Ci opowiada czasowo to najważniejsze, że Tobie pasuje 🙂

Ja spałam troszkę bo już nie dawałam rady sama ze sobą.

Iwonka jak ja bym chciała tak wytrwać przy ćwiczeniach haha niestety u mnie leń w dupie przyciąga mnie do kanapy 🙃

Maja jaki masz teraz kolor ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 😁 snieg pada 🙂!!! pierwszy raz u nas 🙂!!
Iwonka wiem co masz na mysli,ze mamy blahe problemy w stosunku do ludzi pokrzywdzonych przez los. Ale wiesz co. Mam niepelnosprawna siostre ma 32 lata i tez przejmuje sie waga 😉 wiec glowa do gory to chyba uniwersalny problem kazdej kobiety wklepywany nam do glow przez cale zycie..
Aisak mam naturalny blond zdaje sie Ty tez taki masz. Pomalowalam garnierem i tak sie ciesze,ze wyszly w koncu sie czuje soba az sama nad soba robie ehy i ahy 🙂
Ah Iwonka takiego powera od Ciebie zlapalam i tez sie pokladam na podloge i jazda. I tak juz kilka tygodni ! Lepiej sie czuje stanowczo ale wiesz co mnie martwi? Organizm sie przyzwyczaja jest cfany wiec jak przerwiemy cwiczenia kg wroca szybko. Czytalam,ze trzeba tak sobie dobrac cwiczenia ,zeby miec pewnosc ,ze np te 3 dni w tyg ZAWSZE juz na zawsze bedziemy cwiczyc albo i z wiekiem wiecej bo zwalni przemiana materii.
Misia nie moge skopiowac tego linka na mamusiach z Twojej aukcji mozesz mi wyslac na FB prosze 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja bo ćwiczenia są jak narkotyk... ja jak jakiegoś dnia nie poćwiczę, to się czuję jakby mi czegoś brakowało 😜 i nie chodzi w nich o to że kg znikają, ale o to, że ma sie lepsze samopoczucie i formę 😉 ćwicz, ćwicz a na pewno wyjdzie Ci to na dobre 😉 a ja czytałam, że jesli ćwiczysz regularnie to nawet przez jakiś czas po ćwiczeniach (nie pamiętam ile) mięśnie jeszcze spalają tłuszcz 🤪 więc na pewno warto się powyginać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia dla chcącego nic trudnego, najgorsze to są pierwsze 3 dni powiedzmy tydzień dla kogoś kto nigdy nie ćwiczył, potem to juz można coraz więcej ćwiczyć, ja tam przynajmniej mam:/ teraz przy czuje niedosyt przy takiej ilości której kiedyś nie mogłam w pocie czoła zrobić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...