Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
A jaki pas? Bo chyba coś mi umknęło.
Ja właśnie dopchałam 3 pączki... w sumie 7... a jeszcze zostało. Ale te już takie dobre nie były. Te dobre tylko rano były... ehhh no cóż... mój się nie mógł zdecydować czy chce jeszcze czy nie, a jak już się zdecydował to wyboru nie było 😞((( szkoda, bo te rano to pychotka!!! Takie domowe, a te teraz to jakieś takie sztuczne. Taaaa ale wywód zrobiłam pączkowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🤪 🤪 wszamałąm jednak pączka ,jednego a dopchałam się chipsami, paluszkami i jakąś mleczna kanapką od Amelki 😁 😁
Gogrucha ja to Ci radzę spać w majtkach blaszanych, a nie w jakichś pasach 😜 😁 😁
w żadne cuda nie wierzę.... jeśli nie dasz ciału wysiłku to nie wróci do dawnej postaci .. 😜 😜 😁.
koleżanka kupiła sobie w mango ten odchudzajacy pas, myślała że będzie na dupie siedzieć a pas za nią zrobi robotę : D 😁 jaka była taka jest
a w tym uciskowym pasie chodzi odkąd dzieci urodziła i skoro jej to pasuje to ok, ja źle bym się czuła z czymś takim pod ubraniem ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona ale jak ćwiczę w tym pasie to skóra się na bank bardziej poci.. no to może to pomaga?? a co mi szkodzi go mieć na sobie pod dresami w domu?
poza tym jakbym wyglądała tak jak Ty to też bym się nie chwytała czego się da.

Kuba mi zginął 🥴 szukam go po całym domu zestresowana a wiecie co on zrobił? odwrócił pudło na zabawki (oczywiście już bez zabawek:P) i schował się pod nim przede mną i tam bidulek taki skulony zasnął 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 czesc caaly dzien biegalismy 🙂 a w miedzyczasie pozarlam z 10 páczkow ,znaczy 8 ! tylko zaokraglam. Jestem wielka beczka 🙂 ale juz mam dosc 😜
Dzidzia moja ma katarek i tak mi jej zal ....nie moze przez butle ssac lekko, co chwile jej odciagam giluchy 😮 pierwszy raz ma katar 🤨
Moniaaaa priva masz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuś odpisałam 🙂 sorrrrrry, że dopiero ale wcześniej nie miałam jak.

Robiłam porządek ze stopami 😠 fak.. jeszcze dłuuga droga przede mną 😞 jak można doprowadzić stopy do takiego stanu?? 😞 ręce mnie już od tego bolą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dziewczyny ja mam suche stopy przewaznnie latem ale teraz? Misia na noc smaruj -wsmaruj grubo kremu jaki tam masz do rák a jak nie to oliwka ale grunt to systematycznosc i beda ladne i mieciutkie. Ja robilam tak,ze smarowalam kremem i zakladalam jakies skarpetki cienkie ale juz podniszczone na wywalenie I git. 🙂
Misia ja nic innego procz tych páczkow nie zjadlam 😁 i wypilam wieczorem herbatke z senesem teraz bedzie pokuta na kiblu za grzechy 😁 😜
Ale fajny program ogladam na BBC !!! 🙂 A mojemu mezowi chce sie bzykac i taki kochany ,ze az nienaturalny 🙃 ale dzis ma jeszcze nocke wiec nic nie wskoral 😉 poza tym dzidzia bidulka wiec ja o niej mysle..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja wczoraj byłam przerażona. Dość, że twarde pięty i "poduszka" pod dużym palcem to jeszcze na całej stopie tak sucha skóra, że szok...
ja używam maaaasy kremów do stóp. Najlepsza jest chyba maseczka z oriflame. i też kiedyś robiłam jak Maja, że grubo kremu i w skarpetki noga 🙂 dobrze, że przypomniałaś 🙂

Przecięłam rano palca ☺️ przekrawając dzieciakom pączka na pół ☺️ ☺️ hehehe

I biorę się już za obiad - dzisiaj koperkowa i placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym 🙂 no i dla dzieci racuchy z jabłkami może zrobię 🙂

jeszcze dzisiaj alergolog 😠 fak. zapomniałam i musze do mojego dzwonić i mu przypomnieć, że ma z pracy wyjść wcześniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te mnie do reszty rozczulają 🙂
Ale 1 500 za kota to nie dla mnie 😞
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/84/kotbrytyjski.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2008/kotbrytyjski.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No brytyjski 🙂
kiedyś myślałam, że z zoologicznego nie wyjdę tak się malutki przymilał 🙂 ALe 1 200 kosztował.. to też trochę za dużo:P
żeby tak ktoś na lewo chciał sprzedać :P hehehe ale nie ma łatwo.. może kiedyś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Może to głupie, ale nie jestem za sprzedażą na lewo i pseudohodowcami. Uważam, że rasowy=rodowodowy, a jeśli kogoś nie stać na takiego, to jest mnóstwo wspaniałych dachowców, które tak samo będą kochać swojego właściciela 🙂 ja swego czasu miałam obecnego kota i kociczkę, którą wzięłam spod bloku. To była miłość jak nie wiem co... 🙂)) ale kociczka miała charakterek typowego kota wolnobiegającego i męczyła się w mieszkaniu. Teraz mieszka na wsi i jest szczęśliwa, co widać po jej tuszy :PPPP hehehe 😁DDD ale tęsknie za nią 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie.. jeśli chodzi o pseudohodowców to też nie bardzo mnie przekonują. Mówiąc na lewo myślę bez rodowodu 🙂 Mnie on do szczęścia niepotrzebny - a wiadomo - bez rodowodu taniej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...