Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

no to ja 173 cm 😠
cycki : 91
talia: 75
biodra: 97 ☺️ ☺️ ☺️

nr buta.. zależy jaka rozmiarówka 😞 41- 42 ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ fak! nienawidzę tego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda ja mam to samo 😞
jak znajdę buty w normalnych sieciówkach to są szczerze mówiąc ciasnawe 😞 i zaraz się rozwalają bo rozepcham nogą i kolejne muszę kupić 😞
dlatego tak się cieszyłam rok temu jak kozaczki w badurze kupiłam 🙂 bo była przecena z 450 na 220 i 40 cycuś glancuś na mnie 🙂
i teraz w S. Oliver za stówę kupiłam buty przecenione z 360 🙂 i też jestem przezadowolonA Z NICH 🙂
bo niestety normalna rozmiarówka tylko w tych droższych sklepach 😞 a tak to wszędzie zaniżają bardzo numerację..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
GoGr napisał(a):
no to ja 173 cm 😠
cycki : 91
talia: 75
biodra: 97 ☺️ ☺️ ☺️

nr buta.. zależy jaka rozmiarówka 😞 41- 42 ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ fak! nienawidzę tego...


Gogr to Ty szczuplak jesteś, a tak wymyślała

nie wymyślam. może nie byłoby tak źle gdybym nie miała takich wysokich i obtłuszczonych bioder 🙂 bo w tyłku przeboleję te 97.. ale kości biodrowe mam mocno do góry wysunięte a że boczki spore to mało apetycznie to wygląda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
ja diviana gogr
cycki 88 91 91
talia 76 77 75
biodra 97 93 97
wzrost 160 170 173

i kto mi powie ,że Gogr jest gruba?? jak z wymiarami jesteśmy podobne 🙂


magda nie wywyższaj mnie:P mam 173 i wolałabym żebyś mi ujęła:P no i wolałabym Diviany 93 w biodrach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylvianka3 napisał(a):
Gogr kochaniutka masz większy rozmiar butka ,bo jesteś tez wysoka 🙂


to nie od wzrostu zalezy przecież. Moja siostra ma 176 i ma normalną 39! tylko ja taka wybrakowana.. nigdy nie mogę ładnych butów kupić..
dlatego często kupuję buty, któe mi się podobają i nie są mi potrzebne ale są dobre na mnie ☺️ i mam masę butów na obcasie i nie chodze w nich. Ale był rozmiar i od tak chciałam je mieć ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
Gogr kochaniutka masz większy rozmiar butka ,bo jesteś tez wysoka 🙂


to nie od wzrostu zalezy przecież. Moja siostra ma 176 i ma normalną 39! tylko ja taka wybrakowana.. nigdy nie mogę ładnych butów kupić..
dlatego często kupuję buty, któe mi się podobają i nie są mi potrzebne ale są dobre na mnie ☺️ i mam masę butów na obcasie i nie chodze w nich. Ale był rozmiar i od tak chciałam je mieć ☺️ ☺️


Moja koleżanka która teraz jest fotomodelką tez miała taki rozmiar i do niemiec po buty jeździła bo tam ponoć bez problemowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...