Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

sylvianka3 napisał(a):
Gosia sprawdź jeszcze raz ,bo wysłałam Ci zaproszenie 🙂 Mam napisane ,że zostało wysłane... :-)


weszłam na Twój profil przez Magdę i tam było "odpowiedz na zaproszenie znajomego" to odpowiedziałam :P bo zaproszenie i tak nie przyszło :P hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sylvianka3 napisał(a):
GoGr napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
Gosia sprawdź jeszcze raz ,bo wysłałam Ci zaproszenie 🙂 Mam napisane ,że zostało wysłane... :-)


niet 😞 nic nie ma[/quote
cholera, a jakie masz zdjęcie profilowe??? takiego bałwanka?


Tak bo ten bałwan myśli że gruby jest 😜 😜 😜 a ja też gdzieś u niej w znajomych jestem Diana mam na imię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja właśnie zjadłam drugie śniadanko, kawkę z chudym mlekiem i połowę pomelo... ciekawe ile ma kalorii? A teraz herbatka malinowa. Moje małe godzinkę już śpi, więc zaraz się pewnie obudzi... akurat jak ja do roboty siadłam 😁
No dobra, ja Wam tez podam wymiary... w poniedziałek się mierzyłam jak napuchnięta byłam :PPP hehe jutro na czczo zrobię drugi pomiar i zobaczymy. No to:
pod biustem 75
talia 69
biodra 94
udo 54
łydka 36
Zmierzę jutro cycki i to na pępku, bo sama ciekawa jestem. Gogr a nogę mam 40, czasem 39, czasem 41. Zależy od buta hehe 🙂 a wzrostu 165-166. Tak mniej więcej. Ja widzę, że mam podobne wymiary do Divianki, a w 34 rozmiar to bym w życiu nie weszła 🤪 38 to tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To ja jestem wyjątek, bo nigdy dentysty się nie bałam 🙂 w życiu znieczulenia nawet nie miałam :PPPP ale zawsze na fajnych trafiałam stomatologów i ogólnie wolę do panów chodzić. Raz byłam u kobietki i źle wspominam. Faceci są delikatniejsi, tak samo w przypadku ginków 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...