Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Tuska gratulacje dla Alana 🙂 oj nic tak nie cieszy jak pierwsze kroczki 🙂

Olu napisałam Ci priv. rozpisałam się więc nie chciałam tutaj 🙂

Ja po śniadaniu 🙂 zjadłam wymarzone bułki z serem 🙂 hahaha zaraz zaparzę sobie czerwoną 🙂 ale mi ciężko po nich na żołądku :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka witam sie i ide nadrabiac. 🙃
wiec tak
Aleksandro ! nie wiem co sie dzieje ale musisz spojzec na to troche pod innym kontem. Ja z moim mezem tez mamy kryzys od urodzin nadinki i nie raz pakowalam walizy w glowie i wychodzilam ale wiedzialam ze i tak wroce wiec po co robic szum niepotrzebny. Tak jak pisalam nie wiem co odkryłas ale uwierz mi mój maz dał mi nie raz w kosc.. to co n robił za moimi plecami to glowa mała.. a nadal sie staram i jestesmy razem. Choc tez nie wiem jak dlugo.. 🥴
Tuska no brawwwo dla alanka! mój chrzestniak ma tak na imie cudowwnie;_)
ja czekam az nadi zacznie sama siedziec..:_)
Aniulka witamy i trzymamy kciuki!

chyba nikogo nie pominęłam..?
a ja rozpoczynam 3 dzień diety i czuje sie wysmienicie! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry Dziewuszki
Ola nie mam pojęcia o co chodzi i tak jak dziewczyny mogę napisać tylko ,że sprawa jest chyba świeża i jeszcze wczoraj to emocje Tobą kierowały ,a to jest najgorsze. Jestem pewna ,że dzisiaj już troszkę ochłonęłaś i na pewno na spokojnie z mężem porozmawiasz.

Landusia u mnie też to jest 3 dzień...a powiedz mi po co Tobie jeszcze dieta skoro tak dobrze wyglądasz?:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki co macie dzisiaj na obiad? bo nie mam pomysłu na drugie danie dla mojego :P

a głupek kupił sobie POWERBALL'a i wczoraj w zakładzie z wychowankami się nim bawił. Nosz kurna znalazł się magister. Jak ja słyszę jakie on ma metody żeby mieć w pracy spokój to mnie krew zalewa 🙂 z resocjalizacją to to ma mało wspólnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam juz 7 dzien diety chyba?? i co 2,5 kilo jutro sie zwaze juz tak definitywnie 🙂
Olu mysle o Tobie cholera jasna....masz sile telepatycznie od nas ! 😉
powodzenia dzis!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o właśnie mam rybę w zamrażarce to zrobię rybkę 🙂
ale nie na parze bo nie mam parowaru 😠
dla siebie mam kaszę z wczoraj - ja lubię taką suchą na zimno 🤪

Olu - uwierz. wybaczyć można wiele. z zapomnieniem gorzej 😞
w ogóle to wkurwienie mnie bierze 😞 jesteśmy przecież zajebiste dziewczyny. To czemu Ci nasi faceci są takimi chamami? czemu każda musi mieć jakieś nieprzyjemne przejścia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no i Ola gratulacje tego kilograma!!! 🙂 ja wchodzę na wagę w środę 🙂
w końcu w środę się ważyłam ostatnio to co tydz będę kontrolować 🙂
ale obawiam się, że nic z tego nie będzie ☺️ bo wydaje mi się, że i tak za dużo jem ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek.
U mnie diety dzień 5, bo stwierdzam, że zjedzenie we wtorek pizzy to grzechem nie było przy moim bieganiu za młodym.
Gogrusiu specjalnie dla Ciebie zmierzyłam dziś rano nogi po wewnętrznej stronie i wyszło mi ok. 77 cm, czyli Iwonka miała rację, że Twoje nogi są 10 cm dłuższe. I teraz pomyśl, że jeśli mamy tak samo w ich obwodzie, a Twoje są długie, to ja w takim razie mam nogi słonicy!
Na wysokości pępka (to się chyba wysokie biodra nazywa, ale nie jestem pewna) to mam 80 cm. Brzuch w sumie to mam płaski, ale ja szeroka jestem. Taką mam już budowę i mniej nie będzie, bo podobnie jak u Gosi kości miednicy mam dość wysoko i szeroko... jedynie co mnie wkurza to boczki, w sumie to bardziej tyło-boczki, bo to tak nad pośladkami. Na to już chyba tylko odsysanie tłuszczu 😞
A na obiad mam krupnik na udkach, a na drugie to samo co wczoraj, bo dużo zostało. Chociaż ja to zjem tylko jedno danie.
Miłego dzionka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niewiem GOGR ale wiem jedno zrobie siebie taka laska... odchudze sie odpierdole... bede zawsze zadbana włoski zrobione makijaż itd i mu oczy wyjda z orbit... wtedy bedzie błagał zeby było jak kiedyś a ja go kopne w dup!!!!!!!!!!!!!!!! myśle ze wypali bo kiedys mu sie podobałam.....;/

wiecie co nie pamietam zeby on mi kocham cie powiedział tak poprostu tak sam z siebie nie mówac juz o jakimkolwiek gescie...;/ wszystko musiałąm wymuszac...;/albo chciał coś poprostu....;/ a jego wybryki mnie przerosły już i niewiem czy chce to ciągnąć zastanawiam sie jeszcze bo jest moje maleństwo i nie chce jej pozbawiac normalnej rodziny..... 😞
nawet wczoraj nie usłyszałam ze jest winny i ze przeprasza nic... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia to mamy ten sam problem. Ja też szeroka jestem.. no i mam wrażenie, że mam jedno biodro wyżej:/
o boczkach nie wspominam.. tłuszczyk spod biustu do pępka w miarę spadł, ale pod pępkiem oponka jaka była taka jest 😞

Landusia - kasza jęczmienna jest kaloryczna??? 😮też? faaak.. ale jak zjem jej nie dużo (jest napisane, że w 100 g 340 kcal) a ja nie zjem nawet 100 gram.. no i samą bez niczego. To może nie zaszkodzę sobie bardzo???

Ola zaraz Ci napiszę jeszcze jednego priv. Przepraszam, że nie tu ale nie mam odwagi napisać na ogólnym forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sylvianka3 napisał(a):
Kasza jest kaloryczna?To wydaje mi sie ,ze juz bardziej chyba ziemniaki albo ryż.

kasza manna bo tej mowiłam w 100 gr ma 348 kalori i jest to produkt dozwolony w ograniczonych ilosciach czyli 30 procent kalori z dziennej dawki.
ryż biały tak samo i ma 344 kalori w 100 gramach
a ziemniaki to produkt wskazany i ma tylko 60 kalorii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksanda ...nie wiem co sie tam dzieje miedzy Wami ale ja wychodze z zalozenia ,ze lepiej wychowywac dziecko samotnie lub z innym mezczyzna niz w chorym zwiazku,zeby dziecko mialo taki wzor partnerstwa i wogole relacji z drugim czlowiekiem, jestescie dla dziecka autorytetem i nic tego nie zmieni. Dlatego ja sie nie pierdole,moj maz juz dobrze zna ta zasade tez mialam niedawno akcje i to prawca co Gogr pisze, wybaczyc ok ale zapomniec nie. I zaufanie na minimum pod kilkoma wzgledami. Ale gdybym miala warczec na niego ciagle to wolalabym sie wycofac ze zwiazku bo nawet jak mamy mala sprzeczke to Zuzia patrzy i nie odzywa sie prawie caly dzien taka smutna jest....dlatego my juz wyluzowalismy poki co ale trzeba sie tego nauczyc wzajemnie ,a jak jedna strona nie daje nic od siebie to niestety nie wyprujesz flakow zeby to nadrobic....
Ale jestes dzielna ,wspaniala i piekna i dajesz rade przede wszystkim dla siebie dla dzidziusia 🙂 Czesto czlowiek w takiej sytuacji nie jest obiektywny i nie widzi rozwiazan - dobrych rozwiazan. Ochloniesz i dopiero mu pokazesz co traci 🙂
ja na sniadanko otrebusy z jogurtusem naturalnym obiad jeszcze nie wiem... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
Kasza jest kaloryczna?To wydaje mi sie ,ze juz bardziej chyba ziemniaki albo ryż.

kasza manna bo tej mowiłam w 100 gr ma 348 kalori i jest to produkt dozwolony w ograniczonych ilosciach czyli 30 procent kalori z dziennej dawki.
ryż biały tak samo i ma 344 kalori w 100 gramach
a ziemniaki to produkt wskazany i ma tylko 60 kalorii 🙂

Kurcze ,a mi się zawsze wydawało ,że od ziemniaków też dupal rośnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...