Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
sylvianka3 napisał(a):
Landusia napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
Kasza jest kaloryczna?To wydaje mi sie ,ze juz bardziej chyba ziemniaki albo ryż.

kasza manna bo tej mowiłam w 100 gr ma 348 kalori i jest to produkt dozwolony w ograniczonych ilosciach czyli 30 procent kalori z dziennej dawki.
ryż biały tak samo i ma 344 kalori w 100 gramach
a ziemniaki to produkt wskazany i ma tylko 60 kalorii 🙂

Kurcze ,a mi się zawsze wydawało ,że od ziemniaków też dupal rośnie 😉

podane z sosem i smażonym miesem owszem:_) same nie skzodza aczkolwiek nie mozna ich tez jest zbyt duzo na raz:_)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
no nie masz i to wszystko wyjasnia ja zajebista haha 😁
gosia kasza jest kaloryczna chyba ze gryczana brazowa ale nie prazona to mozna a ja takiej nie lubie. . tak tylko mowie:_)

Nie zgadzam się z Tobą. Kasza może i jest kaloryczna w porównaniu do ziemniaków. Ale na pewno jest zdrowsza, tak samo od makaronu i ryżu. I to każda kasza. Gryczana, jęczmienna, jaglana. Kasze mają błonnik i przede wszystkim dużo witamin, zwłaszcza z grupy B. Kiedyś ludzie jadali dużo kasz, teraz mniej na rzecz ziemniaków. I to wcale nie jest takie dobre, bo kasze są bardzo ważne. Także Gogruś jedz, byle bez przesady. No i wiadomo, bez sosów i tego typu tuczących rzeczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia, Landusia pisała o mannej. 🙂
ja na śniadanko dzisiaj 2 kromki razowego z makrelą i oczywiście kiwi do tego czerwona herbatka grejfrutowa 🙂
a na obiad mojemu może zrobię mielone z ziemniaczkami i surówka z białej kapusty, bo nic innego na surówkę nie mam :/
a sobie ugotuje dwa pulpety i Alanowi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu o tym wymuszaniu pisałam wlaśnie dzien po walentynkach... nie znoszę tego!!!!! Choć zauważyłam,ze po tym jak mu wygarnęłam po walentynkach jest dużooo lepiej... tylko na ile? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech Faceci! :/
co do diety to ja w moim prawie w ogóle nie mam wsparcia...stwierdził,że wymięknę po 3dniach!!! A dziś już piąty!!!! Szczerze to dzięki Wam 🙂 nawet jak wczoraj w kinie byłam to popcornu nie zjadłam, ani coli się nie napilam 🤪
jestem z siebie dumna, ale stwierdziłam,że jeszcze mu pokażę, że potrafię..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...